NapoleonCat Product Updates 2022

2022 بسته بندی شده – به روز رسانی محصول NapoleonCat

Rate this post

ما اکنون در فصل “سال بررسی” کامل هستیم. بنابراین، اینجاست چگونه NapoelonCat در سال 2022 تغییر کرده است و – مهمتر از آن – چه معنایی برای شما و بازاریابی رسانه های اجتماعی شما دارد.

خوب، سال شما چطور بود؟

(شما باید به نحوی مکالمه را شروع کنید، درست است؟)

من فکر می‌کنم که می‌توانیم با اطمینان بگوییم که سال 2022 به دلایل زیادی سال چالش‌برانگیز بود. در واقع، یکی دیگر از چندین سال سخت در یک سکانس، به نظر می رسد. اما این مقاله بر روی چیزهای خوب و تمام کار سختی که تیم NapoleonCat برای ابزاری که شما هر روز برای مدیریت کانال‌های رسانه‌های اجتماعی و تعامل با مشتریان خود استفاده می‌کنید، انجام داده‌اند، تمرکز خواهد کرد. به طوری که حداقل آنها می توانند کمی (یا بسیار) آسان تر شوند.

در اینجا نگاهی به برخی از آنها داریم مهم ترین به روز رسانی ها و ویژگی هایی که NapoleonCat امسال منتشر کرده است.

تعدیل خودکار با قالب‌های آماده آسان‌تر می‌شود

این فقط مقدمه ای بود برای آنچه بعداً در سال با تعدیل خودکار اتفاق می افتاد، اما اجازه دهید با آن شروع کنم.

نسخه جدیدتر ویژگی تعدیل خودکار دارای الگوهای اتوماسیونی است که به شما کمک می کند قوانین نظارت خودکار خود را اجرا کنید و در عین حال حداقل تلاش را انجام دهید.

ایجاد قوانین اتوماسیون ممکن است گاهی اوقات کمی پیچیده به نظر برسد (اگرچه، در واقع، اصلاً اینطور نیست.) اما این به روز رسانی آن را بسیار ساده تر و کاربردی تر کرده است و سه الگوی تعدیل خودکار را برای برخی از رایج ترین موارد استفاده معرفی می کند:

 • پنهان کردن نظرات توهین آمیز در فیس بوک
 • پنهان کردن نظرات توهین آمیز در اینستاگرام
 • پاسخگویی به شکایات در مسنجر
الگوهای جدید کنترل خودکار در NapoleonCat

هدف اصلی این بود که تا جایی که ممکن است به‌کارگیری قوانین تعدیل خودکار ساده باشد.

بنابراین، در مورد قوانینی که برای کامنت‌های توهین‌آمیز در اینستاگرام یا فیس‌بوک استفاده می‌شود، از قبل متداول‌ترین کلمات کلیدی توهین‌آمیز مورد استفاده توسط مشتریان واقعی NapoleonCat (یا دقیق‌تر مشتریان آنها) را شامل می‌شود. و هر گونه ترفند لازم را انجام دهید (مانند افزودن هر کلمه اضافی که از تجربه شخصی با فالوورهای خود می دانید به آن نیاز دارید.)

به طور مشابه، پاسخ‌های خودکار به شکایات سفارش در مسنجر بر اساس ادغام رایج‌ترین عبارات مورد استفاده در شکایات است (تصویر زیر را ببینید تا متوجه منظور من شوید.)

الگوهای نظارت خودکار محتوا - پاسخ خودکار به شکایت مشتری
کلمات کلیدی برای الگوی قانون شکایات سفارش مسنجر

هم اکنون می توانید چرخ فلک های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید 🎡

از ماه آگوست، می توانید با استفاده از ناپلئون گربه، چرخ فلک های اینستاگرام را برنامه ریزی و پست کنید. که بسیار خوشحال کننده است، زیرا چرخ فلک ها به افزایش تعامل و زمان صرف شده برای یک پست کمک می کنند (البته با فرض اینکه محتوا برای مخاطبان شما جذاب باشد).

پست کردن چرخ فلک های اینستاگرام اکنون بسیار ساده است – شما عکس ها یا ویدیوهای خود را (تا 10 عدد) اضافه می کنید، کپشن را اضافه می کنید و طبق معمول برنامه ریزی می کنید.

و در صورت تمایل می توانید آنها را در چندین اکانت مختلف اینستاگرام ارسال کنید. به این ترتیب، می‌توانید محصولات را به نمایش بگذارید، محتوای آموزشی را به سبک نمایش اسلاید ارسال کنید، محتوای قبل و بعد را اضافه کنید و موارد دیگر.

ایده های چرخ فلک IG بیشتری را در این مقاله در مورد افزودن چرخ فلک اینستاگرام در NapoleonCat پیدا خواهید کرد.

پس از آن تعدیل خودکار یک تغییر کامل پیدا می کند

تعدیل خودکار به یک ویژگی کاملاً مجزا تبدیل شد که در منوی NapoleonCat منعکس شد.

این بدان معناست که وقتی می‌خواهید قوانین نظارت خودکار خود را ایجاد کنید، می‌توانید سریع‌تر و آسان‌تر به آن دسترسی داشته باشید و برای دسترسی به آنها مجبور نباشید از طریق صندوق ورودی اجتماعی بروید.

تعدیل خودکار 2.0 - دسترسی آسان تر
تنظیم خودکار در منو موجود است

اما این تازه شروع است. دیگر ارتقاء می دهد مشمول:

 • قوانین برای چندین پروفایل. آن قوانین نظارت خودکار که برای مبارزه با هرزنامه و محتوای توهین‌آمیز صحبت کردیم؟ اکنون می توانید آن ها (و بسیاری دیگر) را به طور همزمان در بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی اعمال کنید. صرفه جویی در وقت شما ایجاد قوانین جداگانه برای هر یک از پروفایل های اجتماعی شما.
 • محرک های متعدد و واکنش های متعدد برای یک قانون. این بدان معناست که می‌توانید به جای بسیاری از قوانین ساده، قوانین کنترل خودکار انعطاف‌پذیرتری ایجاد کنید و در زمان (و کلیک‌ها) حتی بیشتر صرفه‌جویی کنید. هر قانون می تواند تا 6 محرک و چندین واکنش داشته باشد.
تعدیل خودکار 2.0 راه اندازی راه اندازی
مثالی از قانون تعدیل خودکار
 • چندین گزینه برچسب گذاری، بنابراین می توانید برچسب های زیادی را به تعاملات مشتری خود اختصاص دهید و گردش کار خدمات مشتری خود را بسیار دقیق تر و موثرتر کنید. و بله، می‌توانید با استفاده از برچسب‌ها قوانین نظارت خودکار ایجاد کنید.
 • استفاده از ایموجی به عنوان کلمات کلیدی، بنابراین می توانید به عنوان مثال، هر زمان که شخصی یک نظر “❤️” پست می کند، پاسخ های خودکار را تنظیم کنید. مثل این:
تعدیل خودکار 2.0 - ماشه را انتخاب کنید
تنظیم یک قانون نظارت خودکار با ایموجی
 • تعدیل خودکار برای پیامک های اینستاگرام. اکنون می‌توانید برخی از تعاملات مشتریان خود را در صندوق ورودی اینستاگرام خود نیز خودکار کنید، همانطور که با نظرات می‌توانید انجام دهید.
 • یک رابط کاربری زیباتر و شفاف تر برای قوانین نظارت خودکار، بنابراین ایجاد و سفارشی کردن آنها حتی راحت تر است و قطعا لذت بخش تر است (#truestory.)

اگر می‌خواهید درباره به‌روزرسانی‌های Auto-Moderation 2.0 بیشتر بخوانید، به این مقاله بروید. همچنین می توانید آموزش ویدیویی زیر را برای مشاهده عملی آن مشاهده کنید:

و در نهایت می توانید حلقه های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید 📽️

بدیهی است که چرخ فلک ها کافی نبودند. بنابراین اکنون می‌توانید حلقه‌ها را از داخل ناپلئون کت برنامه‌ریزی کرده و به‌طور خودکار پست کنید.

علاوه بر انجام این کار، می توانید:
 • یک جلد و یک شرح برای حلقه خود انتخاب کنید
 • قبل از زمان‌بندی حلقه خود را پیش‌نمایش کنید
 • برای جمع‌آوری بازخورد و دریافت تأیید، نظرات خود را با تیم خود تبادل کنید
 • و اگر می خواهید حلقه را در چندین پروفایل اینستاگرام پست کنید.

در اینجا برنامه ریزی یک قرقره ممکن است به نظر برسد:

قرقره های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید - قرقره های اینستاگرام را با استفاده از NapoleonCat برنامه ریزی کنید
ایجاد حلقه اینستاگرام در NapoleonCat

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه ارسال حلقه اینستاگرام با NapoleonCat، به این مقاله بروید.

همچنین، نمایه‌های مشتریان تغییر چهره می‌دهند

NapoleonCat قطعاً از ویژگی‌های CRM خود بهره می‌برد، و موارد بیشتری در این زمینه در راه است. از این گذشته، این ابزاری است که برای کمک به شما در حمایت از مشتریانتان طراحی شده است و آشنایی با آنها در ابتدا بخش بزرگی از آن است.

بنابراین در این پلتفرم، می‌توانید از هر تعامل اجتماعی یک نمایه مشتری ایجاد کنید، برچسب‌ها را اختصاص دهید و یادداشت‌هایی اضافه کنید، به علاوه احساسات آنها را علامت‌گذاری کنید. همچنین تاریخچه تعامل هر کاربر را در یک طرح واضح و شفاف خواهید دید. زمانی که می خواهید فالوورهای رسانه های اجتماعی خود را بشناسید، به ویژه فعال ترین آنها (اما اگر منظور من را بدانید، “دشوار” را نیز بشناسید، بسیار مفید است.)

و وقتی بتوانید به سرعت مشتری و تعاملات قبلی خود را در رسانه های اجتماعی شناسایی کنید، ارائه خدمات بهتر به مشتریان بسیار آسان تر است.

به روز رسانی محصول napoleoncat 2022 - پروفایل های مشتری
به روز رسانی محصول napoleoncat 2022 - پروفایل های مشتری 2
نمایه های مشتری در سمت راست تاریخچه مکالمه قرار دارند

نمی دانید در سال 2023 چه اتفاقی می افتد؟

اینها مطمئنا آخرین سخنان تیم NapoleonCat نیست. اما من اجازه ندارم بیشتر از این چیزی بگویم، پس منتظر بروزرسانی های بیشتر در سال آینده باشید.

و در حال حاضر، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، به راحتی می توانید ویژگی هایی را که ذکر کردم امتحان کنید. در واقع، چرا آن را به چالشی برای سال 2023 تبدیل نکنید و میزان زمان خود را با NapoleonCat ردیابی نکنید؟ من دوست دارم نتایج شما را ببینم!

بازاریابی رسانه های اجتماعی آسان تر شد

بازاریابی رسانه های اجتماعی آسان تر شد

اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، گزارش، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و در زمان زیادی که صرف کارهای بازاریابی می کنید صرفه جویی کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نوشتهٔ پیشین
چگونه سن خود را در TikTok تغییر دهید
نوشتهٔ بعدی
بهترین زمان برای ارسال پست در یوتیوب در سال 2023 چه زمانی است؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.