social media workflows featured image

4 راه برای موثرتر کردن جریان کاری رسانه های اجتماعی

Rate this post

در مطالعه ای که توسط Project.co انجام شده است194 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند که داشتن شفافیت بیشتر در مورد مسئولیت های تیم، بهره وری و کارایی را بهبود می بخشد. با این حال، 92٪ از افراد در همان مطالعه اعتراف کردند که آرزو داشتند همکاری بین تیمی آنها بهبود یابد.

با افزایش تعداد مشتریانی که با برندها در جایی که برای آنها راحت است تماس می گیرند، رسانه های اجتماعی دیگر تنها مسئولیت بخش بازاریابی یا مدیر رسانه های اجتماعی شما نیست. به دست آوردن بهترین تجربه مشتری یک تلاش تیمی چندکاره است و کانال های رسانه های اجتماعی در قلب آن قرار دارند.

و چه صاحب یک برند باشید و چه بخشی از یک سازمان بزرگتر، باید یک برند کارآمد راه اندازی کنید، گردش کار رسانه های اجتماعی سازمان یافته.

با NapoleonCat می توانید چندین پروفایل رسانه های اجتماعی را مدیریت و نظارت کنید. با ایجاد فضاهای کاری، کارها را مرتب نگه دارید و دید واضحی از اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد داشته باشید:
 • پروفایل های رسانه های اجتماعی را که مدیریت می کنید جدا کنید
 • گروه های کاربری را جدا کنید و فقط به پروژه های خاص دسترسی بدهید
 • جریان های تولید محتوا مجزا را تعریف کنید
 • قوانین مدیریت خودکار فضای کاری خاص را ایجاد کنید
 • مجموعه های جداگانه ای از محتوا و برچسب های کاربر ایجاد کنید
 • مجموعه‌ای از پروفایل‌های مدیریت‌شده و نظارت‌شده برای معیارهای رقابتی ایجاد کنید

ما فضاهای کاری NapoleonCat (که قبلاً به عنوان “پروژه ها” شناخته می شد) طراحی کرده ایم تا به تیم های شما در سازماندهی و بهبود مراقبت اجتماعی مشتری کمک کنیم.


مدیریت شبکه های اجتماعی برای تیم ها

تعدیل، اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، گزارش دهی، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و در زمان زیادی که صرف کارهای بازاریابی می کنید صرفه جویی کنید. به طور خاص برای تیم ها طراحی شده است. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

بهترین روش ها برای استفاده از Workspace ها و تنظیمات مجوز چیست؟ به چند نمونه از مشتریان ما نگاه کنید:


 1. همکاری تیمی شما “اگر همه با هم به جلو حرکت می کنند، پس موفقیت از خودش مراقبت می کند.” هنری فورد


 2. کار با چندین بخش و آژانس. همکاری تیمی بین عملکردی داخلی خود را تقویت کنید


 3. کار با مشتریان آژانس یک گردش کار رسانه اجتماعی کارآمد را تنظیم کنید


 4. برند خود را افزایش دهید جهانی بیندیشید، محلی عمل کنید و تفویض اختیار را بیاموزید


1. همکاری تیمی شما “اگر همه با هم به جلو حرکت می کنند، پس موفقیت از خودش مراقبت می کند.” هنری فورد

با یک خوب تنظیم گردش کار رسانه های اجتماعی، از بسیاری از اشتباهات جلوگیری می کنید و افراد را از انجام کارهای مشابه باز می دارید. به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ درباره پیشرفت تیم بازاریابی خود که در فضاهای کاری NapoleonCat کار می‌کنند، دریافت کنید.

گردش کار رسانه های اجتماعی - رهبر تیم

به عنوان یک رهبر تیم، می‌توانید نقش‌ها و مسئولیت‌ها را تعریف کنید و تنظیمات را در NapoleonCat مطابقت دهید:

 • اعضای تیم رسانه های اجتماعی را مسئول برنامه ریزی و انتشار محتوا تعیین کنید
 • افرادی را برای پاسخ به پیام های مستقیم یا نظارت بر نظرات تعیین کنید
 • از تعدیل خودکار برای صرفه جویی در زمان و کاهش حجم مورد نیاز تیمتان استفاده کنید. محرک ها را تنظیم کنید و تعاملات خاص را به یک عضو اختصاصی تیم هدایت کنید. به عنوان مثال، هر تعامل با کلمه “ادعا” را می توان به Geri، یک متخصص تجربه مشتری اختصاص داد.

سرپرست تیم همچنین می‌تواند مسئولیت‌هایی را به اعضای تیم در هر پلتفرم رسانه اجتماعی و تیم‌های فرعی جداگانه برای هر یک با استفاده از Workspaces اختصاص دهد.

مدیریت حجم کار می تواند آسان و شفاف باشد. تعاملات (بلیت) در صندوق ورودی اجتماعی NapoleonCat را به یک عضو تیم خاص اختصاص دهید. آن‌ها همه بلیت‌های اختصاص داده شده به آنها را در بخش «وظایف من» خواهند دید. و اعضای تیم شما می‌توانند کل تاریخچه تعامل را ببینند تا پاسخ‌های شخصی‌سازی شده برای مشتریان اختصاص داده شده خود ارائه دهند. اگر غیبت یا اولویت های شخصی تغییر کند، سرپرست تیم می تواند آنها را به شخص دیگری اختصاص دهد.

2. کار با بخش ها و آژانس های متعدد. همکاری تیمی بین عملکردی داخلی خود را تقویت کنید

مراقبت از مشتری رسانه های اجتماعی به معنای هماهنگ کردن کار چندین تیم داخلی و آژانس های خارجی است. علاوه بر این، هنگامی که با حجم بالایی از درخواست‌ها مواجه می‌شوید، می‌خواهید اطلاعات مهمی مانند فرصت‌های فروش یا نظراتی که بر شهرت برند تأثیر می‌گذارند، پیدا کنید.

آیا ضرب المثل “آشپزهای زیاد آبگوشت را خراب می کند” را می دانید؟ اگر مسئولیت مشخصی وجود نداشته باشد، همه چیز می تواند به سرعت از بین برود. آن هم هنگام تخصیص مجوزها و تعریف نقش ها و گردش کار به کار بیاید

مشتریان ما از صندوق ورودی اجتماعی در تیم های خدمات مشتری و بازاریابی خود استفاده می کنند و گاهی اوقات کمپین های تبلیغاتی یا نظارت خود را به یک آژانس خارجی برون سپاری می کنند.

گردش کار رسانه های اجتماعی - استفاده از صندوق ورودی اجتماعی

تنظیم نقش های مناسب برای هر تیم به شما امکان کنترل کامل بر اینکه چه کسی می تواند چه کاری را انجام دهد، می دهد. وقتی شخص ثالثی را برای تعامل با مشتریان خود درگیر می کنید، می خواهید از داده ها محافظت کنید. با استفاده از NapoleonCat، این شرکت مالک داده باقی می ماند و تاریخچه تمام تعاملات با مشتری را حفظ می کند. یک Workspace آژانس اختصاصی به شما کنترل کامل بر نقش های کاربر می دهد و شفافیت را تقویت می کند.

جریان های کاری رسانه های اجتماعی - نقش های هر تیم

این در مورد تیم های داخلی نیز صدق می کند.

 • تیم فروش نمی تواند پست های رسانه های اجتماعی را ارسال کند.
 • تیم حقوقی شما حتی لازم نیست وارد سیستم شوید تا بتواند موارد تشدید شده را تأیید کند.
 • تیم خدمات مشتری شما فقط برای مشاهده تعاملات رسانه های اجتماعی می تواند دسترسی داشته باشد.

علاوه بر این، با ویژگی Social CRM ما، تاریخچه تعامل برای خدمات شخصی‌تر و آگاهانه‌تر به نمایه رسانه‌های اجتماعی متصل می‌شود.

گردش کار رسانه های اجتماعی - خدمات شخصی

3. کار با مشتریان آژانس. یک گردش کار رسانه اجتماعی کارآمد را تنظیم کنید

شب جمعه است و وقتی تلفن محل کارتان روشن می شود، تازه می خواهید استراحت کنید. شما مدیر اجتماعی هستید که روی یک حساب کاربری اصلی در یک آژانس کار می کنید، و یک بحران روابط عمومی بزرگ در راه است. در آخر هفته. مثل همیشه.

شما می دانید که همه از طرف مشتری برای آخر هفته تعطیل هستند، بنابراین فرآیند طولانی و دردناک تأیید اینکه آیا مشتری با استراتژی پاسخ درست است یا خیر را شروع می کنید. با چرخش بحران، بالاخره روز بعد تأیید می‌کنید.

روابط آژانس و مشتری گاهی اوقات شکننده است. شما یک مسیر ثابت روزانه می خواهید، اما مدیریت بحران را همیشه در پشت ذهن خود نگه می دارید. و هر مشتری به یک رویکرد متناسب با نیازهای او نیاز دارد. برخی از مشتریان می خواهند بیشتر از دیگران درگیر باشند، اما همه آنها از داشتن تعادل کامل بین کنترل و انعطاف پذیری قدردانی می کنند.

گردش کار رسانه های اجتماعی - رابطه با مشتری عامل
روند تایید

فضاهای کاری مورد استفاده در تنظیمات آژانس به اعضای تیم اختصاصی کمک می کند تا حساب های مشتری را سازماندهی کنند و به راحتی بر کل مجموعه کارها نظارت کنند. هر مشتری می تواند یک Workspace اختصاصی داشته باشد، و a گردش کار تایید رسانه های اجتماعی توافق شده با آژانس

گردش کار رسانه های اجتماعی - فضای کاری اختصاصی

علاوه بر این، مشتری می تواند دید مستقیم در فضای کاری برای بررسی دقیق کیفیت داشته باشد. یا می توانید اعداد را برای خود صحبت کنید و به سرعت یک گزارش اختصاصی برای هر فضای کاری ایجاد کنید.

4. برند خود را افزایش دهید. جهانی بیندیشید، محلی عمل کنید و تفویض اختیار را بیاموزید

بیایید اکنون یک کسب و کار خرده فروشی با چندین مکان در سراسر آمریکا را تصور کنیم که در طول همه گیری همه گیر به فروش در فروشگاه و آنلاین گسترش یافته است. هر مکان جامعه منحصر به فرد خود را دارد، اما با رشد نام تجاری، چالش هایی به وجود می آید.

چگونه می توانید به فروشگاه در ونکوور و مکزیک استقلال بدهید در حالی که کل تصویر را از دست ندهید و تصویر برند ثابتی را حفظ کنید؟ در این حالت، هر مکان می‌تواند به‌عنوان یک Workspace مجزا راه‌اندازی شود، اما دفتر مرکزی LA حقوق اداری کامل را حفظ می‌کند و محتوا را در صورت نیاز بررسی و تأیید می‌کند.

گردش کار رسانه های اجتماعی - فضای کاری جداگانه

اما در همان زمان، می توانید کارمندان محلی را مسئول جامعه خود منصوب کنید و شروع به تفکر استراتژیک کنید. برای حمایت از برنامه های آینده خود، می توانید یک Workspace جداگانه برای پروفایل های نظارت شده راه اندازی کنید که در آن رقبا و تأثیرگذاران را به عنوان معیار اضافه کنید. چه کسی می داند، شاید وقت آن رسیده که به یک مکان جدید گسترش پیدا کنید؟

گردش کار رسانه های اجتماعی - فضای کاری برای نمایه های نظارت شده

و گاهی اوقات، وقتی مقیاس را افزایش می دهید، خوب است شروع به واگذاری یا برون سپاری کنید. هنگامی که تصمیم به همکاری با فریلنسرها یا اینفلوئنسرها دارید، فضاهای کاری می توانند به شما کمک کنند. شما می توانید شرکای خود را به برنامه ریزی و تولید محتوا دعوت کنید، اما با ایمنی و کنترل کامل. هیچ خطری برای اشتراک گذاری رمز عبور وجود ندارد، و کل تاریخچه تعاملات از طرف شما تعدیل می شود.

مدیریت شبکه های اجتماعی برای تیم ها

مدیریت شبکه های اجتماعی برای تیم ها

تعدیل، اتوماسیون، تجزیه و تحلیل، گزارش دهی، برنامه ریزی و موارد دیگر. NapoleonCat را امتحان کنید و در زمان زیادی که صرف کارهای بازاریابی می کنید صرفه جویی کنید. به طور خاص برای تیم ها طراحی شده است. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

کلام پایانی

مدیریت رسانه های اجتماعی یک کار پیچیده است و اغلب به همه دست ها نیاز دارد. با یک ابزار همکاری رسانه‌های اجتماعی مانند NapoleonCat، شما و تیمتان می‌توانید گردش‌های کاری کارآمد را تنظیم کنید و همه چیز را در یک مکان سازماندهی کنید.

می‌توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان ۲ هفته‌ای ثبت‌نام کنید و خودتان ببینید – بدون نیاز به کارت اعتباری، بدون رشته‌های متصل 😉


 1. آمار مدیریت پروژه

نوشتهٔ پیشین
ایده های منحصر به فرد بیو اینستاگرام برای مشاغل در سال 2023
نوشتهٔ بعدی
بهبود روابط آژانس و مشتری با گردش کار تایید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.