Best christmas hashtags featured image

50 بهترین هشتگ کریسمس – و نحوه استفاده از آنها

Rate this post

نکته ای که در مورد هشتگ ها وجود دارد این است که مردم – و برندها – اغلب از هشتگ ها سوء استفاده می کنند بدون اینکه هدف و پتانسیل واقعی آنها را ببینند، که ایجاد و گسترش مکالمات است (من را ایده آلیست صدا کنید).

بنابراین، در این فصل تعطیلات، به جای پر کردن پست‌های خود با هشتگ و امید به بهترین‌ها، نگاهی به نحوه استفاده از آنها به روشی سازنده بیندازید که در واقع به کمپین‌های کریسمس و محتوای رسانه‌های اجتماعی تعطیلات شما خدمت می‌کند. آیا ما؟


تجزیه و تحلیل عمیق اینستاگرام

عملکرد اینستاگرام خود را تجزیه و تحلیل کنید. تولید گزارش در چند ثانیه رقبای خود را ردیابی کنید، بهترین زمان برای ارسال پست را پیدا کنید و استراتژی بازاریابی خود را بهبود بخشید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

تاریخچه سریع هشتگ ها

هشتگ‌ها مدتی است که وجود داشته‌اند – و در اصل از توییتر آمده‌اند (در اینجا یک داستان جالب در مورد نحوه استفاده ما از آنها وجود دارد.) و به سرعت راهی برای دنبال کردن اخبار پرطرفدار یا گفتگو و چت در مورد موضوعات خاص شدند.

آنها همچنین به ابزاری قدرتمند برای تأثیرگذاری بر مردم تبدیل شده اند – که به عنوان فعالیت هشتگ نیز شناخته می شود. آنها برای تأثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری (#truestory) و گسترش آگاهی از موضوعات مهمی مانند #metoo استفاده می‌شوند (ما امروز حتی از هشتگ‌ها به عنوان نام جنبش‌های اجتماعی یا سیاسی استفاده می‌کنیم).

اما مطمئناً در مقطعی، برندها پتانسیل موجود در هشتگ ها را کشف کردند و شروع به استفاده از آنها برای اهداف خود کردند. و مثل همیشه در مورد بازاریابی – برخی آن را بهتر از دیگران انجام دادند. بقیه فقط روی کالسکه پریدند.

بنابراین فکر کردم، بیایید به محبوب‌ترین هشتگ‌ها از زاویه‌ای دیگر نگاه کنیم – چگونه از آن‌ها برای پیوستن واقعی به مکالمه در رسانه‌های اجتماعی استفاده کنیم (در حالی که تعامل و اکانت اینستاگرام شما افزایش می‌یابد)، و نه اینکه به‌طور تصادفی از فهرست «محبوب‌ترین» انتخاب کنیم. هشتگ های کریسمس برای اینستاگرام».

ممکن است قبلاً این را بدانید، اما اجازه دهید سریعاً خلاصه کنم (در صورتی که در کل این هشتگ تازه کار هستید یا در طول فصل شلوغ فروش تعطیلات ایده ندارید). استفاده از هشتگ های مناسب به روش صحیح می تواند به شما کمک کند کارهایی مانند:

 • دسترسی ارگانیک پست های رسانه های اجتماعی خود را افزایش دهید، جستجو و یافتن آنها توسط افرادی که به دنبال محتوای خاص یا تبلیغات کریسمس هستند آسان تر می شود.
 • مسابقات و هدایا را در اینستاگرام اجرا کنید و ارسال ها را نظارت کنید – که برای کمپین های رسانه های اجتماعی تعطیلات شما عالی است.
 • به گفتگو در مورد موضوعات پرطرفدار بپیوندید. (یک نکته در اینجا برای بازاریابان: از بمباران هشتگ خودداری کنید، به عنوان مثال، از هشتگ های پرطرفدار که به هیچ وجه با برند شما ارتباطی ندارند استفاده کنید – مثلاً #blm را در نظر بگیرید. این بازاریابی بد تلقی می شود و در واقع می تواند پیام را کمرنگ کند و مانع تلاش افراد شود. مبارزه برای یک هدف خاص
 • مکالمه خود را ایجاد کنید و آگاهی خود را در مورد یک موضوع افزایش دهید – اگر مردم چیزهای جالبی برای گفتن داشته باشند، یک هشتگ اصلی می تواند به سرعت مورد توجه قرار گیرد.
 • جامعه ای حول یک هشتگ مارک دار بسازید – یک تاکتیک قدرتمند رسانه های اجتماعی برای برندهایی که می خواهند به مخاطبان خود نزدیک بمانند.

همه کانال های رسانه های اجتماعی در مورد هشتگ ها یکسان ایجاد نمی شوند. امروزه، وقتی در مورد کمپین‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی برای برندها صحبت می‌کنیم، بیشتر اینستاگرامی است که آن‌ها به آن مربوط هستند (آنها به مرور کارآمدتر محتوا کمک می‌کنند و دسترسی ارگانیک پست‌ها و استوری‌ها را افزایش می‌دهند).

فیس‌بوک سعی کرد هشتگ‌ها را معرفی کند، اما هرگز در این پلتفرم مورد توجه قرار نگرفت. هشتگ‌ها می‌توانند در لینکدین و البته در TikTok مفید باشند. به علاوه، در پلتفرم اصلی که برای آن اختراع شدند – توییتر.

از منظر نام تجاری، اگر از Pinterest استفاده می کنید – جایی که مردم به طور خاص به دنبال محصولات یا الهام هستند، ممکن است مفید باشند.

اما به منظور این مقاله و در چارچوب هشتگ های کریسمس، قصد دارم روی اینستاگرام تمرکز کنم.

تمام نظرات و پیام ها را از یک نما مدیریت کنید

تمام نظرات و پیام ها را از یک نما مدیریت کنید

همه نظرات و پیام های خود را از چندین حساب و پلت فرم اجتماعی مدیریت کنید – همه از یک نمای ساده. پیامک های اینستاگرام گنجانده شده است! NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

اینجا یک هشتگ کریسمس فهرستی شامل محبوب ترین و پرکاربردترین هشتگ ها. اکنون، چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که ویروسی بودن یک هشتگ هرگز نباید تنها نشانگر استفاده از آن باشد یا خیر – اما من در مدت کوتاهی آن را با جزئیات توضیح خواهم داد.

بیا شروع کنیم با:

هشتگ های زیر بسیار محبوب هستند – ما در مورد میلیون ها پست صحبت می کنیم. بنابراین، آنها ممکن است خط اول انتخاب شما نباشند (برخلاف آنچه در ابتدا ممکن است فکر کنید.)

پست‌های شما احتمالاً در سیل محتوای دیگر ناپدید می‌شوند. همچنان می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید، اما سعی کنید آن‌ها را با هشتگ‌های خاص‌تر جفت کنید – کمی بعد در مورد آن بیشتر توضیح دهید.

بنابراین در اینجا برترین ها در سال 2022 آورده شده است:

 1. #کریسمس
 2. #کریسمس2022
 3. #کریسمس مبارک
 4. #تعطیلات شاد
 5. #کریسمس داره میاد
 6. #TisTheSeason
 7. #زمان کریسمس
 8. #دکور کریسمس
 9. #تزیینات کریسمس
 10. #هدایای کریسمس
 11. #حال و هوای کریسمس
 12. #چراغ های کریسمس
 13. #شب کریسمس
 14. #خرید کریسمس
 15. #شمارش معکوس کریسمس
 16. #پارتی کریسمس
 17. #هدیه کریسمس
 18. #درخت کریسمس
 19. #هیاهوهای کریسمس
 20. #کریسمس
 21. #درخت کریسمس
 22. #زمان کریسمس
 23. #کریسمس در راه است
 24. #تقویم ظهور
 25. #جادوی کریسمس
 26. #تفریح ​​کریسمس
 27. #بابا نوئل
 28. #بابا نوئل در حال آمدن است به شهر
 29. #ناخن های کریسمس (اگر سالن ناخن دارید مراقب این مورد باشید)
 30. #کریسمس شاد
 31. #ایده های هدیه
 32. #راهنمای هدیه
 33. #روح تعطیلات
 34. #بگذار برف کند
 35. #جنگل بلز

برخی دیگر که نیز محبوب هستند – اما نه به آن اندازه، عبارتند از:

 1. #آرزوی کریسمس
 2. #نوشیدنی های کریسمس
 3. #موسیقی کریسمس
 4. #حیوانات خانگی کریسمس
 5. #فروش کریسمس
 6. #AllIWantFor Christmas
 7. #تبلیغات کریسمس
 8. #شادی کریسمس
 9. #ایده های هدیه برای او
 10. #ایده های هدیه برای او
 11. #راهنمای هدیه کریسمس
 12. #ژاکت کریسمس
 13. #لیست خوب
 14. #لیست شیطان
 15. #سفره کریسمس

در مجموع، باید به دنبال هشتگ هایی باشید که در معرض دید شما قرار بگیرند. و به خاطر داشته باشید که هر چه هشتگ بزرگتر باشد، شانس کمتری برای یافتن محتوای شما توسط افراد وجود دارد.

برای اطلاع از محبوبیت یک هشتگ، می‌توانید هشتگ را در اینستاگرام جستجو کنید تا ببینید چه تعداد پست دارد که به شما در تصمیم‌گیری کمک می‌کند:

بهترین هشتگ های کریسمس - هشتگ کریسمس
 • از هشتگ های بسیار محبوب خودداری کنید – محتوای شما گم می شود و بعید است که کار کنند.
 • به همین دلیل از هشتگ های عمومی مانند #برف اجتناب کنید.
 • یک هشتگ پرطرفدار ممکن است با یک هشتگ پرطرفدار یکسان نباشد – به دنبال میزان جدید بودن پست ها باشید تا بدانید که آیا واقعاً در حال حاضر از آن استفاده می شود یا خیر.
 • نسخه های محبوب هشتگ هایی را که از قبل در گردش هستند (مانند #کریسمس2022) ایجاد کنید.
 • یا هشتگ خود را ایجاد کنید تا یک جامعه انحصاری پیرامون آن ایجاد کنید.

هنگام انتخاب هشتگ های کریسمس برای اینستاگرام، تعداد فالوورهای خود را در نظر بگیرید. اگرچه این بسیار فردی است، ما می توانیم یک قانون کلی را توصیه کنیم (شما می توانید در این پست بیشتر در مورد آن بخوانید).

 • 0-20 هزار دنبال کننده: هشتگ هایی با کمتر از 10 هزار پست انتخاب کنید
 • 20 تا 40 هزار دنبال کننده: هشتگ هایی با کمتر از 50 هزار پست انتخاب کنید
 • 50 تا 100 هزار دنبال کننده: هشتگ هایی با کمتر از 100 هزار پست انتخاب کنید
 • 100-300 هزار دنبال کننده: هشتگ هایی با بیش از 300 هزار پست انتخاب کنید
 • بیش از 300 هزار دنبال کننده: ادامه دهید و برچسب های بزرگ را هدف قرار دهید

جدا از اندازه، صنعت خود و نوع مشتریانی را که می خواهید جذب کنید در نظر بگیرید. کمی شبیه به هدف جستجو در گوگل فکر کنید – از خود بپرسید چه نوع افرادی می خواهید پست های شما را ببینند و احتمالاً وقتی با محتوای شما روبرو می شوند به دنبال چه چیزی هستند.

جذب افراد صرفاً برای تأثیرگذاری تنها یک تکه کوچک از پازل است – در حالت ایده آل، شما دوست دارید آنها بمانند و در نهایت مشتری شما شوند. بنابراین مراقب معیارهای بیهودگی به تنهایی باشید.

البته، الگوریتم اینستاگرام از تعاملی که در زیر پست‌ها و استوری‌های شما اتفاق می‌افتد، در هر صورت قدردانی می‌کند.

احتمالاً یک شرکت طراحی داخلی بهتر است از هشتگ های مرتبط با دکوراسیون کریسمس استفاده کند، در حالی که استفاده از هشتگ های مرتبط با غذاهایی مانند #شام کریسمس برای یک رستوران زنجیره ای منطقی تر خواهد بود.

و اگر یک سالن ناخن دارید، #Christmas Nails (ظاهراً یک هشتگ بسیار محبوب در حال حاضر، با تقریباً 3 میلیون پست در حال حاضر) ایده بهتری خواهد بود.

چگونه هشتگ کمپین کریسمس خود را ایجاد کنید

هنگام ایجاد هشتگ اینستاگرام خود، چند نکته را در نظر داشته باشید تا آن را موثرتر کنید.

 • حفظ کردن آن را آسان کنید.
 • املای آن را آسان کنید – اگر کسی هشتگ شما را اشتباه نوشت، نمی توانید محتوا را پیدا کنید.
 • آن را به مناسبت (مثل یک مسابقه) مرتبط کنید.
 • آن را دعوت‌کننده کنید – بنابراین مردم می‌خواهند بپیوندند.
 • برای ساده نگه داشتن آن (و تایپ و جستجو آسان)، از نمادها یا ایموجی های اضافی استفاده نکنید. می توانید از حروف بزرگ برای کلمات جداگانه در هشتگ اصلی استفاده کنید – این کار باعث می شود آن را خواناتر و راحت تر به خاطر بسپارید. (این به هیچ وجه بر قابلیت جستجو تأثیر نمی گذارد).
 • از تعداد زیادی هشتگ به طور همزمان استفاده نکنید – به خصوص اگر می خواهید آن هشتگ خاص را برجسته کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که هشتگ ها واقعاً با محتوای پست شما مرتبط هستند – و کپشن نقش اصلی را بازی می کند و داستانی را بیان می کند. پستی با عنوان کسل کننده یا تقریباً غیرمجاز و تعدادی هشتگ نامرتبط که در کامنت اول گنجانده شده است چیزی نیست که من معمولاً توصیه می کنم.

این یک راه عالی دیگر برای یافتن موارد مرتبط است هشتگ های کریسمس برای اینستاگرام یک راه ساده برای انجام این کار با استفاده از ویژگی تجزیه و تحلیل NapoleonCat وجود دارد. این می تواند به شما ایده دهد که از چه هشتگ هایی استفاده کنید و چگونه برای دیگران کار می کنند. این به ویژه در صورتی مفید است که همان گروه هدف را با حساب دیگری به اشتراک بگذارید.

می‌توانید تعداد لایک‌ها و کامنت‌هایی که یک پست با یک هشتگ دریافت می‌کند و نرخ تعامل آن را بررسی کنید – و واقعاً زمان بسیار کمتری نسبت به انجام تحقیقات واقعی در اینستاگرام می‌گیرد.

بهترین هشتگ های کریسمس - تجزیه و تحلیل هشتگ
ابر هشتگ هشتگ های رقبای شما را نشان می دهد که بهترین عملکرد را دارند.
بهترین هشتگ های کریسمس - تجزیه و تحلیل هشتگ در NapoleonCat
تجزیه و تحلیل هشتگ رقابتی در NapoleonCat

به علاوه، شما همچنین می توانید یک تحلیل رقابتی برای مقایسه نتایج خود و اطلاع رسانی استراتژی رسانه های اجتماعی خود – نه تنها در کریسمس – انجام دهید.

البته، شما می‌توانید – و باید – عملکرد پست‌های خود را با هشتگ‌ها نیز بررسی کنید، مانند بررسی برداشت‌های هشتگ‌ها برای اینکه ببینید چگونه آنها به طور ارگانیک دسترسی محتوای رسانه‌های اجتماعی شما را افزایش می‌دهند.

هشتگ های رقبای خود را در اینستاگرام آنالیز کنید

هشتگ های رقبای خود را در اینستاگرام آنالیز کنید

ردیابی کنید که رقبای شما از چه هشتگ هایی استفاده می کنند و کدام یک از آنها بهترین عملکرد را دارند. الهام بگیرید و استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود را بهبود ببخشید. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

هشتگ گذاری مبارک!

امیدواریم که این به انتخاب هشتگ‌هایی که واقعاً برای شما کار می‌کنند کمک کند و با این همه احساس راحتی بیشتری داشته باشید. هشتگ کریسمس لیست هایی که در اینترنت می بینید

به یاد داشته باشید که استفاده از هشتگ در هر پلتفرمی و در هر زمانی از سال باید هدف تجاری داشته باشد. بنابراین، آن را به وضوح تعریف کنید و به دنبال هشتگ باشید که با اهداف شما مرتبط باشد و به شما در دستیابی به آنها کمک کند – با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارید.

موفق باشید!

نوشتهٔ پیشین
در اینجا بهترین زمان برای ارسال پست در TikTok در سال 2022 است
نوشتهٔ بعدی
نزدیک شدن به رهبری با شفقت | جوانه اجتماعی

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.