How To Use Pinterest To Increase Traffic To Your Blog

6 نکته شگفت انگیز برای افزایش ترافیک وبلاگ خود

Rate this post

روزهایی که Pinterest تنها سایتی برای پیمایش دستور العمل ها، صنایع دستی و دکوراسیون خانه در نظر گرفته می شد، گذشته است.

همه چیز تغییر کرده است! می توانید از Pinterest برای اهداف تجاری مانند تبلیغ وبلاگ یا وب سایت خود استفاده کنید. Pinterest به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی رسانه های اجتماعی تبلیغاتی تبدیل شده است.

در واقع، Pinterest یکی از بهترین سایت های رسانه اجتماعی برای ایجاد ترافیک ارجاع است. Pinterest 33 درصد بیشتر از فیس بوک ترافیک ارجاع به وب سایت ها را به ارمغان می آورد.

و شما این را می دانید. به همین دلیل است که شما اینجا هستید. اکنون می خواهید بدانید که چگونه ترفند جادویی را انجام دهید.

در این پست، 6 استراتژی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند چگونه از Pinterest برای وبلاگ نویسی برای افزایش ترافیک استفاده کنید.

1. یک تابلوی وبلاگ در Pinterest ایجاد کنید

اول از همه، شما باید یک تابلوی وبلاگ در Pinterest برای مقالات وبلاگ خاص خود ایجاد کنید.

تابلوی Pinterest راهی عالی برای نمایش محتوای وبلاگ شما و یافتن پست های شما برای دنبال کنندگان آسان است.. این به شما امکان می دهد فالوورهای وبلاگ را جمع آوری کنید که به نوبه خود می توانند مشتری شوند.

در اینجا چند نکته در مورد نحوه ایجاد یک صفحه Pinterest برای وبلاگ خود آورده شده است:

یک نام جذاب برای تابلوی خود انتخاب کنید

نام هیئت مدیره شما باید منعکس کننده مضامین پست های وبلاگ شما باشد. مثلا، اگر شما صاحب یک فروشگاه صنایع دستی سرگرمی و وبلاگی در مورد صنایع دستی و پروژه های DIY هستید، باید تابلوی Pinterest خود را با نام وبلاگ وب سایت خود نام گذاری کنید.. این شامل نام هایی مانند “صنایع دستی سرگرمی” یا “وبلاگ سرگرمی من” انجام این کار باعث ایجاد ترافیک یکپارچه تر بین دو پلتفرم می شود.

نگاه کنید چگونه Wattpad تابلوی خود را دقیقاً مانند نام وبلاگ خود نامگذاری کنید. از آنجایی که کافی نبود، از کاور تصویری به همین نام استفاده کردند.

بخش های بیشتری را در هیئت مدیره خود ایجاد کنید

تابلوی شما باید موضوعات یا دسته بندی های مختلفی داشته باشد. این کار باعث می شود تا کاربران راحت تر محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند. به عنوان مثال، اگر درباره موضوعات مد و سبک زندگی می نویسید، بخش هایی مانند «مد تابستانی» و «مد زمستانی» ایجاد کنید تا پین های خود را سازماندهی کنید..

ببین چطور صفورا تابلوی “آرایش” خود را بیشتر به دسته های مختلف تقسیم کرد.

آرایش

تابلوهای خود را قابل جستجو کنید

کلمات کلیدی را به نام تابلوی خود اضافه کنید. این کار باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر پین‌های شما را هنگام جستجو در Pinterest پیدا کنند. علاوه بر این، با استفاده از هشتگ های مرتبط، می توانید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در جستجوی صحیح برای هر موضوع در هیئت مدیره شما نشان داده می شود.

2. پین های چشمی ایجاد کنید

ترفند برجسته شدن در Pinterest این است که تصاویر با کیفیت بالا را روی تابلوهای خود سنجاق کنید. ترکیبی از گرافیک و عکس داشته باشید.

هنگامی که برای هدایت ترافیک به وبلاگ خود پین می کنید، یک نکته ساده که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند این است که عنوان پست وبلاگ خود را به تصاویر پین خود اضافه کنید. این به افراد کمک می‌کند تا فوراً بفهمند مقاله شما در مورد چیست و چرا باید برای خواندن آن کلیک کنند.

علاوه بر این، گنجاندن کلمات کلیدی در عناوین به خوانندگان بالقوه کمک می کند تا پین های شما را راحت تر پیدا کنند. بنابراین دفعه بعد که پین ​​ایجاد می کنید، حتما عنوان پست وبلاگ خود را درج کنید – این می تواند تفاوت زیادی در موفقیت تبلیغ شما ایجاد کند!

به این فید Pinterest پر از پین وبلاگ نگاهی بیندازید. هر یک از آنها به یک اندازه فریبنده هستند زیرا عناوین آنها در تصاویر چاپ شده است.

سنجاق چشم

نکته حرفه ای: هنگام ایجاد تصاویر پین خود از تناژ نام تجاری خود غافل نشوید. سازگاری با صدای برندتان باعث می شود قابل تشخیص باشید و نشانی از اعتبار را به حسابتان اضافه کنید.

3. افزایش تعامل در Pinterest

برای اینکه Pinterest جادوی خود را در هدایت ترافیک به وبلاگ شما انجام دهد، باید با مخاطبان خود در پلتفرم ارتباط برقرار کنید.

و نامزدی یک خیابان دو طرفه است. مخاطبان شما هر بار در خانه شما را نخواهند زد. پینترست یک پلتفرم اجتماعی است، بنابراین با نظر دادن روی پین های دیگران، اشتراک گذاری محتوای آنها و دنبال کردن کاربران همفکر از آن بهره ببرید.

هرچه بیشتر با دیگران ارتباط برقرار کنید، احتمال اینکه آنها با شما ارتباط برقرار کنند بیشتر می شود. سود حاصل از آن این است که شما برای مخاطبان هدف خود قابل مشاهده تر می شوید.

می‌توانید با ایده‌های پست تعاملی، مانند مسابقه، نظرسنجی، یا چالش‌های DIY برای ایجاد تعامل در بخش نظرات خود بیایید.

مثلا، مایکل فروشگاه ها مسابقات منظم برگزار می کنند و به طور مداوم نکات DIY و کاردستی کاربر پسند را ارائه دهید. آنچه واقعاً آنها را متمایز می کند نحوه تعامل آنها با مشتریان است. آنها حتی “DIY & Craft” را ایجاد می کنند تا پین ها و محصولات پیروان خود را به نمایش بگذارند.

فروشگاه های مایکلز

نکاتی برای افزایش تعامل در پینترست:

 • محتوای تعاملی ایجاد و پین کنید
 • با استفاده از ابزارهای بازاریابی Pinterest به طور منظم و پیوسته پین ​​کنید تا در فیدهای آن‌ها ظاهر شوید
 • فالوورهای خود را دنبال کنید
 • تابلوهای فالوورها را مطالعه کنید و ایده‌ها را پین کنید تا بفهمید آنها چه چیزی را دوست دارند
 • پین های مرتبط فالوور خود را دوباره پین ​​کنید، لایک کنید، و روی آن نظر دهید
 • رهبران کسب و کار و سایر محتوای عالی که دنبال کنندگان شما با آنها طنین انداز می شوند دوباره پین ​​کنید

پین کردن منظم برای دستیابی به تعامل بالای Pinterest بسیار مهم است. اما ثبات در واقع یک مسیر پر زحمت برای بازاریابان آژانس است. اگرچه، راهی برای خروج وجود دارد.

برنامه‌ریزی Pinterest SocialPilot به شما امکان می‌دهد تا پین‌های خود را از قبل برای چندین حساب برنامه‌ریزی کنید، بنابراین در زمان ارسال پست، با کارهای دستی بیش از حد شلوغ نشوید. برگه اختصاصی آن به Pinterest تجربه ایجاد پین بومی را به شما می دهد. پین های خود را به همراه لینک های وب سایت، ایموجی ها، متن جایگزین تصویر و گیف ها برنامه ریزی کنید تا در بازی تعامل در Pinterest برنده شوید.

برنامه ریزی pinterest با socialpilot

آزمایشی 14 روزه خود را شروع کنید

4. یک دکمه “Pin it” را به وبلاگ خود اضافه کنید

افزودن دکمه “Pin it” یک راه عالی برای تبلیغ پست های وبلاگ شما و دریافت ترافیک بیشتر از Pinterest است.

هنگامی که شخصی بر روی دکمه “Pin it” کلیک می کند، می تواند به راحتی پست وبلاگ شما را به صفحه Pinterest خود اضافه کند. این امر باعث می شود که دنبال کنندگان آنها به راحتی پست وبلاگ شما را ببینند و روی آن کلیک کنند، که می تواند منجر به ترافیک بیشتر شود برای شما.

علاوه بر این، وقتی افراد پست وبلاگ شما را پین می‌کنند، اغلب در نتایج جستجوی Pinterest نشان داده می‌شود، که می‌تواند به شما کمک کند ترافیک بیشتری دریافت کنید.

بنابراین اگر به دنبال راهی آسان برای تبلیغ پست های وبلاگ خود و دریافت ترافیک بیشتر از وبلاگ نویسی پینترست هستید، قطعا یک دکمه “Pin it” را به وبلاگ خود اضافه کنید!

چگونه یک دکمه “Pin it” را به وبلاگ خود اضافه کنیم؟

چند راه مختلف برای اضافه کردن دکمه “پین کردن” به وبلاگ شما وجود دارد. می توانید از یک افزونه استفاده کنید یا دکمه را مستقیماً به کد وبلاگ خود اضافه کنید. اگر با کد آشنایی ندارید، احتمالاً استفاده از یک افزونه ساده ترین گزینه است.

ویجت ساز Pinterest ساده ترین راه برای اضافه کردن دکمه پین ​​به وبلاگ شما است. فقط اطلاعات را پر کنید، و می توانید دکمه “پین کردن” را در هر تصویری از وبلاگ خود اضافه کنید.

ویجت ساز

5. پیدا کردن پین های پست وبلاگ خود را آسان کنید

اگر به دنبال جذب ترافیک از وبلاگ Pinterest هستید، مهم است که کلمات کلیدی را به عنوان و توضیحات پین خود اضافه کنید.

استفاده از کلمات کلیدی به کاربران Pinterest کمک می کند تا محتوای شما را هنگامی که در حال جستجوی موضوعات مرتبط با وبلاگ شما هستند پیدا کنند. علاوه بر این، افزودن کلمات کلیدی به الگوریتم‌های پینترست کمک می‌کند تا پین‌های شما را بفهمند و بر این اساس آن‌ها را تبلیغ کنند.

هنگام انتخاب کلمات کلیدی، سعی کنید روی عباراتی تمرکز کنید که با موضوع وبلاگ و مخاطبان شما مرتبط هستند.

مثلا، اگر درباره مد وبلاگ دارید، برخی از کلمات کلیدی خوب برای استفاده ممکن است «نکات سبک»، «ایده های لباس» یا «استایل خیابانی» باشند. و اگر جمعیت شناسی خاصی را هدف قرار می دهید، مانند زنان هزاره، می توانید از کلمات کلیدی مانند “مد هزاره” یا “سبک زندگی هزاره” استفاده کنید. با قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط در پین های خود، می توانید به افزایش ترافیک Pinterest به وبلاگ خود کمک کنید!

ببینید Fashionstreet چگونه از کلمه کلیدی استفاده کرده است «ایده‌های لباس زمستانی» در عنوان و توضیحات پین برای هدف قرار دادن همان عبارت جستجوی با حجم بالا.

پین پست وبلاگ شما آسان است

در اینجا چند نکته در مورد نحوه استفاده از کلمات کلیدی در پین ها آورده شده است:

 • از کلمات کلیدی مناسب برای توصیف پست خود استفاده کنید
 • اگر راهی برای استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات خود پیدا نکردید از هشتگ استفاده کنید
 • کلمات کلیدی را در تگ های ‘alt’ تصویر خود قرار دهید

6. از پین های مقاله غنی استفاده کنید

ریچ پین ها ماهیتی پویا دارند و به شما امکان می دهند اطلاعات بیشتری را به پین ​​های خود اضافه کنید. آنها با ترسیم ابرداده از وب سایت شما ایجاد می شوند و از این رو تغییرات ایجاد شده در وب سایت شما را منعکس می کنند.

سه نوع ریچ پین وجود دارد:

 • پین های محصول
 • پین دستور غذا
 • پین های مقاله

البته، علاقه ما در اینجا در پین مقاله نهفته است!

هنگامی که یک پین غنی از مقاله را به تابلوی خود اضافه می کنید، نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه شامل اطلاعات اضافی نیز می شود که می تواند علاقه افراد را برانگیزد و آنها را تشویق کند تا به وبلاگ شما کلیک کنند.

پین های مقاله غنی

به علاوه، تنظیم آن بسیار آسان است! تنها چیزی که نیاز دارید URL پست وبلاگی است که می خواهید تبلیغ کنید، و سپس می توانید برای ایجاد پین خود به وب سایت توسعه دهنده Pinterest بروید. فقط در چند دقیقه، می توانید به خوبی در راه هدایت ترافیک جدی به وبلاگ خود باشید!

برای اطلاعات بیشتر، مقاله توسعه دهنده را در مورد Rich Pins بخوانید.

برای تبلیغ وبلاگ خود آماده شوید

خب! حالا شما مالک آن هستید!

شش راه ساده برای استفاده از Pinterest برای وبلاگ نویسی برای افزایش ترافیک. البته، این تازه آغاز راه است – راه‌های بی‌شماری دیگر برای اینکه Pinterest برای وبلاگ شما کار کند وجود دارد.

این نکات شروعی عالی به شما می دهد و استفاده از ابزارهای اتوماسیون SocialPilot پین کردن محتوای شما را آسان می کند.

فراموش نکنید که از امروز شروع کنید!

نوشتهٔ پیشین
11 مثالی که باید امتحان کنید!
نوشتهٔ بعدی
عکس های منظره و پرتره را در اینستاگرام ارسال کنید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست