Twitter Polls to Boost Engagement

9 نمونه جالب از نظرسنجی توییتر برای افزایش تعامل

Rate this post

نظرسنجی‌های توییتر به سرعت تبدیل به فرم محتوایی شده‌اند تا نرخ تعامل رسانه‌های اجتماعی شما را افزایش دهند.

نظرسنجی‌های توییتر اغلب یک مانع کم برای ورود هستند، تعامل را تشویق می‌کنند و رضایت آنی را که کاربران رسانه‌های اجتماعی به آن عادت کرده‌اند ارائه می‌دهند – به نظرسنجی‌کنندگان این امکان را می‌دهد که نتایج را بلافاصله پس از رای‌دهی ببینند.

در این مقاله، ما عمیقاً به نظرسنجی‌های توییتر و نحوه استفاده از آن‌ها برای افزایش تعامل برند خود در توییتر خواهیم پرداخت – که ممکن است برخی از آنها را در نظر نگرفته باشید!

برای حمایت از این موضوع، از نمونه‌های واقعی از برندهایی که در توییتر پرواز می‌کنند استفاده می‌کنیم.

اما اول…

نظرسنجی توییتر چیست؟

نظرسنجی‌های توییتر یکی از کارآمدترین راه‌ها برای دریافت بازخورد در زمان واقعی از پایگاه مشتریان شما هستند. آنها نظرسنجی های سریع و آسان را ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا داده های ارزشمند را با سرعت برق جمع آوری کنید.

نظرسنجی‌های توییتر همچنین به کسب‌وکارها و سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا با یک کلیک روی دستگاه‌های تلفن همراه خود، به سرعت از مشتریان، طرفداران یا دنبال‌کنندگان خود نظرسنجی کنند. برخلاف نظرسنجی‌های سنتی، که فرم‌های طولانی ممکن است پاسخ‌دهندگان را به تعویق بیندازند، نظرسنجی‌های توییتر ساده و راحت هستند و آنها را به ابزاری عالی برای دریافت پاسخ‌های سریع از مخاطبان هدف تبدیل می‌کند.

اینها همچنین به بازاریابان راه سودمندی برای استفاده از افکار عمومی و درک احساس مردم در مورد موضوعات خاص ارائه می دهد.

تاد شرمن، مدیر محصول سابق توییتر، در مورد نظرسنجی ها توضیح بیشتری داد در وبلاگ توییتر:

«اگر نظر عموم را در مورد هر چیزی می‌خواهید – اسم سگتان را چه نام ببرید، چه کسی در بازی امشب برنده خواهد شد، که مردم بیشتر به کدام موضوع انتخابات اهمیت می‌دهند – جایی بهتر از توییتر برای دریافت پاسخ وجود ندارد. برای سازندگان نظرسنجی، این روش جدیدی برای تعامل با مخاطبان انبوه توییتر و درک درستی از نظر مردم است. برای کسانی که شرکت می کنند، این یک راه بسیار آسان برای شنیدن صدای شما است.

امروزه نظرسنجی‌های توییتر یک هک تعامل است که بسیاری از برندها از آن استفاده می‌کنند. اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که نظرسنجی شما پرواز می کند، نه فلاپ؟

در اینجا برخی از نظرسنجی های مورد علاقه ما در توییتر و اینکه چرا آنها بسیار خوب کار می کنند، آورده شده است.

1. Codility برای بحث برانگیز شدن

هیچ چیز بیش از اندکی بحث و جدل توجه را جلب نمی کند. البته آن را با حسن نیت و مطابق با محصول و برند خود نگه دارید. با این حال، اگر بتوانید نظرسنجی را ارسال کنید که باعث ایجاد نظر شود، به احتمال زیاد مردم را وادار به پاسخگویی به آن خواهید کرد.

به نقطه اشتیاق ضربه بزنید و شاهد افزایش نرخ تعامل باشید.

2. Airtable برای ایجاد یک مانع کم برای ورود

هوا پذیر

راه آسان دیگری که به شما کمک می‌کند برند خود را در توییتر یا حداقل در بین کاربران خود ترند کنید، این است که نظرسنجی‌های خود را در دسترس نگه دارید.

وقتی مانع ورود شما کم است، نیازی به فرآیند فکری زیادی از اسکرولرها نیست یا نیاز است که آنها خیلی بیشتر از یک کاربر معمولی محصول را تجربه کرده باشند.

Airtable این کار را به خوبی انجام می دهد و نتایج نشان می دهد.

3. Revolut برای گسترش در نتایج توییتر

Revolut

نیازی نیست نظرسنجی ها یک محتوای یکباره باشند تا دیگر نور صفحه نمایش را نبینید. تاپیک های توییتر راهی عالی برای احیای محتوای قدیمی و افزودن عمق بیشتر به توییت های شما هستند.

اپلیکیشن بانکی Revolut، نظرسنجی هایی را به دنبال کنندگان ارائه می دهد در داخل نظرسنجی ها – گسترش داده ها – که به افزایش نتایج نظرسنجی های قدیمی کمک می کند و در عین حال روایتی را حول یافته های آنها ایجاد می کند.

4. آلیانز برای یافتن اینکه جامعه آنها به چه چیزی علاقه دارد

آلیانز

آخرین راه برای جلب مشارکت بیشتر از نظرسنجی‌های توییتر این است که به دنبال‌کنندگان خود نشان دهید که به چه چیزی اهمیت می‌دهید آنها اهمیت دادن. کمی بیشتر با آنها آشنا شوید.

شرکت خدمات مالی، آلیانز، در درک فالوورهای خود کار بسیار خوبی انجام می دهد و پیروانش از به اشتراک گذاشتن بینش خوشحال هستند. بدون شک، نتایج این نظرسنجی استراتژی محتوای رسانه های اجتماعی آنها را بیشتر نشان می دهد.

5. پادکست Daily Grind در حال انجام یک بازی جالب

پادکست Daily Grind

پادکست دیلی گریند با تبدیل نظرسنجی توییتر خود به یک بازی دلچسب سعی در تعامل با دنبال کنندگان خود دارد. با یک نظرسنجی سرگرم کننده و سبک دلخواه مانند آنها، کاربران را از پیمایش بی پایان در فید خود باز می دارد و با وادار کردن آنها به نظرسنجی، یکنواختی آن را می شکند. و با نظرسنجی‌های سرگرم‌کننده توییتر، همیشه این امکان وجود دارد که کاربران آن‌ها را بازتوییت کنند، که باعث تعامل بیشتر می‌شود.

6. نظرسنجی های سیاسی از نظر پیروانش

نظرسنجی های سیاسی

کاربران دوست دارند نظرات خود را به خصوص در مورد موضوعات محبوب ارائه دهند. نظرسنجی های توییتر مانند یک نظرسنجی سریع از نظرات مخاطبان عمل می کنند. و وقتی صحبت از سیاست به میان می آید، اکثر کاربران توییتر نظر قوی دارند.

نگاهی به نظرسنجی توییتر Politics Polls بیندازید. آنها اغلب نظرسنجی هایی را از کاربران خود در مورد مسائل جاری و سیاست می پرسند.

7. Krispy Kreme همچنین از دنبال کنندگان خود نظر می خواهد

کریسپی کرمه

صحبت از نظرسنجی ها، غذا یکی دیگر از موضوعاتی است که کاربران توییتر دوست دارند نظرات خود را درباره آن به اشتراک بگذارند، به خصوص اگر از یکی از محبوب ترین زنجیره های دونات و قهوه خانه های جهان بیرون آمده باشد.

در طول رویداد Super Bowl 2016، کریسپی کرم کمپین جدیدی به نام Donut Bowl راه اندازی کرد. این کمپین چهره ای از طعم های مختلف دونات را ارائه کرد.

داشتن یک نظرسنجی توییتر با این گزینه که کاربران انتخاب کنند کدام طعم را بیشتر دوست دارند و کدام را دوست ندارند. این نظرسنجی همچنین باعث ایجاد آگاهی برای این برند، به ویژه در رویدادی عظیم مانند Super Bowl شد.

8. نیسان خودروی خود را از طریق نظرسنجی تبلیغ می کند

نیسان

توییت های تبلیغاتی پس از یک نقطه خاص می تواند برای کاربران در پلتفرم خسته کننده شود. اما، استفاده از نظرسنجی‌های توییتر برای ایجاد یک پست تبلیغاتی چیزی است که کاربران اغلب نمی‌بینند و آن را بسیار جذاب می‌دانند. این واقعیت محض که کاربر می تواند با پست تبلیغاتی درگیر شود، آنها را به شرکت در نظرسنجی وادار می کند.

نظرسنجی نیسان در سال 2017 برای تبلیغ خودروی جدید خود، آرمادا، نمونه جالبی از این موضوع است. آنها در یک نظرسنجی از پیروان خود پرسیدند که چگونه می خواهند از وسیله نقلیه جدید استفاده کنند.

9. پشتیبانی توییتر گرفتن بازخورد کاربر

پشتیبانی توییتر

فالوورهای شما همیشه می خواهند احساس کنند که دوستش دارند و با برند یا تجارت شما مرتبط هستند. با یک نظرسنجی توییتر، فرصتی را برای هر دو طرف برای ایجاد یک رابطه قوی تر باز می کنید. نظرسنجی‌های توییتر به دنبال‌کنندگان شما این امکان را می‌دهد تا به شکل‌دهی استراتژی محتوای شما کمک کنند و همچنین درباره آنچه که می‌خواهند در یک نظرسنجی ساده بیشتر ببینند، بازخورد بدهند.

یک مثال عالی از این موضوع خود توییتر است. در سال 2015، صفحه پشتیبان توییتر نظرسنجی را از فالوورهایشان پرسید که می‌خواهند چه نوع محتوایی را در فید خود ببینند.

چه زمانی نظرسنجی های توییتر را پست کنیم؟

مانند هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، توییتر دوره‌های خاصی در طول روز دارد که می‌توانید انتظار تعامل بیشتری را داشته باشید. ما به شدت توصیه می کنیم نظرسنجی های توییتر را در آن ساعات ارسال کنید.

اما اگر در آن ساعات برای ارسال پست در دسترس نباشید، چه؟

در این صورت توصیه می کنیم از SocialPilot استفاده کنید. این دارای یک سری ویژگی های ضروری است که دو مورد از آنها تجزیه و تحلیل و گزارش های توییتر و انتشار و زمان بندی است.

  • انتشار و زمانبندی: با این کار، می‌توانید پست‌ها را سفارشی کنید، تقویم محتوای خود را خودکار کنید، و یک نمای کلی واضح از آنچه دارید دریافت کنید. علاوه بر این، می توانید از قبل یک دسته نظرسنجی انجام دهید و آنها را برای زمان هایی که بیشترین مشارکت را دارید برنامه ریزی کنید.
    انتشار و برنامه ریزی
  • تجزیه و تحلیل و گزارش ها: این به شما کمک می کند بهتر درک کنید که فالوورهای شما چه کسانی هستند و فرضیه هایی را مطرح کنید که چگونه می توانید منبع بهتری برای آنها باشید. گزارش‌های صادراتی مستقیماً به دست سهامدارانی می‌رسد که بیشتر به آنها نیاز دارند.
    تجزیه و تحلیل و گزارش

با SocialPilot، می‌توانید به طور کامل تلاش‌های خود را درک کنید، داده‌های عملی را جمع‌آوری کنید، و همچنان توییتر را به‌عنوان یکی از کانال‌های ارگانیک با عملکرد برتر خود برای رشد کسب‌وکار معرفی کنید.

نتیجه

اگر می خواهید تعامل در توییتر را افزایش دهید، یکی از موثرترین راه ها استفاده از نظرسنجی است.

با نظرسنجی ها، کاربران می توانند فوراً با برند شما تعامل داشته باشند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. نظرسنجی‌های توییتر به شما بینش عملی درباره آنچه که مشتریان در مورد محصول یا خدمات شما فکر می‌کنند و چه احساسی دارند، می‌دهد و در عین حال تجربه‌ای جذاب برای آنها ایجاد می‌کند.

راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با انجام نظرسنجی یا نظرسنجی از طریق توییتر، محتوای برند ایجاد کنید. برخی از موضوعات احتمالی می‌تواند ترجیحات موسیقی، فیلم‌های تعطیلات مورد علاقه، تیم ورزشی، مقصد سفر و موارد دیگر باشد.

با استفاده از سوالات خلاقانه نظرسنجی، می توانید تعامل را افزایش دهید و روابط خود را با مخاطبان خود تقویت کنید و در طول مسیر بازخورد ارزشمندی را به دست آورید.

نوشتهٔ پیشین
آیا مدیران رسانه های اجتماعی باید به آنها اهمیت دهند؟
نوشتهٔ بعدی
چگونه از هشتگ ها به طور موثر در بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده کنیم؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.