What is BeReal

BeReal چیست؟ راهنمای جدیدترین برنامه رسانه های اجتماعی

5/5 - (1 امتیاز)

در دنیایی از فیدهای قابل پیش بینی و همکاری با برند، BeReal یک نفس تازه است.

همانطور که از نام آن پیداست، این پلتفرم رسانه اجتماعی آینده بر یک چیز متمرکز است – واقعی نگه داشتن آن. تجربه کاربری و رابط کاربری این اپلیکیشن چیزی است که تا به حال در دنیای ارتباطات اجتماعی دیده نشده است.

BeReal قرار است چهره بازاریابی برند را تغییر دهد. BeReal شما را مشهور نمی کند. اگر می‌خواهید یک اینفلوئنسر شوید، می‌توانید در TikTok و Instagram بمانید.»

این چیزی است که تیم BeReal در مصاحبه ای گفته است، و تا حد زیادی ماهیت برنامه و چیزی که آن را متفاوت می کند، نشان می دهد.

به عبارت دیگر، روی ارسال سلفی های فکر شده و عکس های مفصل تمرکز نمی کند. شما باید هر زمانی که برنامه از شما خواسته است پست کنید، و نمی توانید تصاویر زیبایی شناسانه و ویرایش شده از قبل کلیک شده را از گالری خود پست کنید.

بیایید ببینیم چه چیزی این برنامه را از غول های جا افتاده متمایز می کند.

BeReal چیست؟

BeReal یک برنامه رسانه اجتماعی است که کاملاً با آنهایی که در حال حاضر وجود دارد متفاوت است. این بر روی کاربران تمرکز دارد که خود واقعی خود را از طریق پست های محدود زمانی که باید هر روز در یک زمان خاص پست کنند، به تصویر بکشند.

کاربر نمی توان عکس های از قبل کلیک شده را پست کرد و باید عکسی را درست در زمانی که برنامه از آنها می خواهد پست کند.

BeReal در سال 2020 توسط کارآفرین فرانسوی Alexis Barreyat راه اندازی شد. در چند ماه گذشته، این برنامه محبوبیت زیادی به ویژه در قاره آمریکای شمالی به دست آورده است. این برنامه تنها در ماه می 2022 در ایالات متحده آمریکا 2.7 میلیون بار دانلود شده است..

دانلود برنامه رسانه های اجتماعی

BeReal چگونه متفاوت است؟

مدل BeReal مبتنی بر این است که کاربران خود را هر روز صادقانه نشان دهند. بدون فیلتر، بدون ویرایش، هیچ چیز. همچنین به آن می گویندضد اینستاگرام‘ به این دلیل.

عادی بودن را باز می گرداند که ارزش جشن گرفتن را دارد.

ثانیاً، بیشتر افراد می‌خواهند از تبلیغات ثابت برند و فرهنگ «اینفلوئنسر» دوری کنند. به همین دلیل است که BeReal در سراسر جهان رونق گرفته است. دانلودهای آن از سال 2021 تا کنون 315 درصد رشد داشته است. با این حال، هنوز برند پسند نیست.

در اینجا چند UVP BeReal وجود دارد که آن را به طور قابل توجهی منحصر به فرد می کند:

واقعیت بیشتر، زیبایی شناسی کمتر

همه می خواهند بهترین لحظات زندگی خود را به نمایش بگذارند. اما در مورد لحظات کمتر خیره کننده و کمتر زیبایی شناختی چطور؟ آنها در زمان گم می شوند زیرا ما فراموش می کنیم در مسابقه برای چیزهای بزرگ بعدی قدر چیزهای کوچک را بدانیم.

BeReal مطمئن می شود که هر روز یک پست را به اشتراک می گذارید. اگر معلوم نشد که بهترین عکس شماست، نگران نباشید. پست ها روز بعد به طور خودکار حذف می شوند. بنابراین، دیگر فشاری از فیدهای هماهنگ رنگ و از نظر زیبایی شناسی جذاب وجود ندارد.

اثرات منفی بر سلامت روان را از بین می برد

مسائل مربوط به تصویر بدن، حسادت و حسادت تنها برخی از معدود چیزهایی است که مردم در اکثر برنامه های رسانه های اجتماعی تجربه کرده اند. از آنجایی که زندگی هر کس کاملاً عالی به نظر می رسد، احساس رضایت از زندگی خود دشوار است.

“ما در یک لحظه فرهنگی هستیم که به نظر می رسد مردم از فرهنگ آرمانی و اجرایی اینستاگرام خسته شده اند.” بروک دافی، استاد دانشگاه کورنل در نیویورک تایمز در سال 2021 می گوید.

خستگی شبکه های اجتماعی واقعی است و تمایل به پیروی از سبک زندگی دیگران به یک عادت ناسالم تبدیل شده است. مدل BeReal با از بین بردن نیاز به خودنمایی آنلاین با این مشکل مقابله می کند.

اصالت اولویت است

BeReal قصد دارد اصالت را در هر پست معرفی کند. تمام ویژگی‌های این برنامه به جای انداختن یک ایموجی خنده‌دار یا یک چهره صاف، بر جلب مشارکت کاربران متمرکز است. BeReal چیزی به نام Realmojis دارد. جالبه، درسته؟

realmoji جایگزینی برای نماد شست یا قلب است و از شما می‌خواهد به عنوان واکنش به پست شخصی، یک سلفی بی‌درنگ کلیک کنید و به اشتراک بگذارید. این امر اعتبار را افزایش می دهد و یک عامل شخصی را برای هر پست به ارمغان می آورد که در رسانه های اجتماعی اصلی امروزی یافت نمی شود.

مردم به ارتباط انسانی نیاز دارند و BeReal این نیاز را به طرز شگفت انگیزی برآورده می کند.

چگونه در BeReal پست کنیم؟

قبل از اینکه به جزئیات نحوه استفاده از BeReal بپردازیم، اجازه دهید شما را با ویژگی های اصلی برنامه آشنا کنیم:

  • شما می توانید تصاویری از خود و زندگی خود را در BeReal به اشتراک بگذارید، اما یک نکته وجود دارد. همه موظفند در یک زمان، یک بار در روز پست کنند.
  • این برنامه به کاربران هشدار می دهد که “زمان واقعی بودن‘ در زمان های مختلف در طول روز.
  • وقتی کاربر برنامه را باز می کند، الف تایمر دو دقیقه ای شروع می شود، به آنها یک دوره محدود برای گرفتن عکس بدهید از هر کاری که در آن لحظه خاص انجام می دهند.
  • برای اینکه سایر کاربران ببینند وقتی در BeReal پست می کنید چگونه به نظر می رسید و کجا هستید، برنامه با استفاده از آن عکس می گیرد هر دو دوربین جلو و پشت شما.

با چنین زمان محدودی برای پست کردن، شما چاره ای ندارید جز اینکه به دوستان خود خود واقعی و روزانه را نشان دهید.

بیایید ببینیم این برنامه در زمان واقعی چگونه کار می کند و چگونه می توانید اولین پست خود را در BeReal ایجاد کنید.

مرحله 1: برنامه BeReal را دانلود کنید

اخطار بیریال

برنامه BeReal را از Play Store یا App Store دانلود کنید. هنگام راه‌اندازی، می‌توانید چهار صفحه اطلاعات کوچک درباره ویژگی‌های برنامه را ببینید. از طریق اینها بروید و روی ‘ کلیک کنیدبیا شروع کنیم.

مرحله 2: مشخصات خود را پر کنید

جزییات شما

تمام جزئیات لازم را پر کنید، مانند نام، DOB، شماره تلفن و غیره. یک نام کاربری برای تنظیم نمایه خود انتخاب کنید.

مرحله 3: بیایید واقعی شویم

واقعی بگیر

با ثبت نام موفق، یک اعلان ظاهر می شود،زمان BeReal است. اجازه دسترسی به دوربین و میکروفون و voila را بدهید! شما اکنون بخشی از جامعه BeReal هستید و آماده هستید تا خود واقعی خود را به دنیا نشان دهید.

realmoji

چگونه برندها می توانند از BeReal استفاده کنند؟

BeReal قصد دارد تجربه ای بی نظم و بدون تبلیغات را برای کاربران خود فراهم کند. این برنامه روی جمع آوری فالوور یا همکاری برند متمرکز نیست.

در حال حاضر، BeReal مانند اینستاگرام و دیگران برندپسند نیست. با این حال، BeReal مسیرهای مختلفی را برای برندها ارائه می دهد تا روی پلتفرم کار کنند و محتوایی را ارائه دهند که قبلاً هرگز نبوده است.

درخواست تجدید نظر به ژنرال Z

Gen Z یکی از متنوع ترین نسل هایی است که دنیا به خود دیده است. آنها تمایل بیشتری به پلتفرم های رسانه های اجتماعی متمرکز بر جامعه دارند. کسب‌وکارهای BeReal می‌توانند با ارائه محتوایی که برای ژنرال Z جذاب باشد، از این موضوع استفاده کنند.

بازاریابان می توانند از BeReal برای ارائه فیلم های منحصر به فرد و تصاویر پشت صحنه به مشتریان برند استفاده کنند، زیرا Gen Z همیشه کنجکاو است که بیشتر بداند.. این همچنین می تواند به کسب و کارها کمک کند تا تصویر برند کاملاً متفاوتی را تبلیغ کنند.

برندی که شخصاً با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند، تمام توجه نسل امروز را به خود جلب کرده است. در واقع، مشتریان Gen Z در بازاریابی و تبلیغات خود بیشتر جذب یک برند با تصاویری از مشتریان واقعی می شوند.

بازاریابی را متفاوت انجام دهید

BeReal می تواند پلتفرمی باشد که برندها برای بازاریابی محصولات خود به شیوه ای کاملاً متفاوت نیاز دارند.

به عنوان مثال، چیپوتل، یک زنجیره فست فود مکزیکی، تصویری از یک کد را در حساب BeReal خود منتشر کرد. 100 مشتری اول می توانند از کد استفاده کنند و از تخفیف ویژه در برنامه استفاده کنند.

بازاریابی متفاوت

این بازاریابی است که به شیوه ای شخصی و انسانی انجام می شود و با مصرف کنندگان صحبت می کند. این اکانت های برند BeReal را از تبلیغات حمایت شده ای که در اینستاگرام و فیس بوک می بینید متمایز می کند.

چه چیزی BeReal را به یک تغییر دهنده بازی تبدیل می کند؟

BeReal همه چیزهایی است که برای داشتن یک برنامه رسانه اجتماعی و موارد دیگر نیاز دارید. این اپلیکیشن با ویژگی‌های نوآورانه، معنایی جدید و در عین حال آشنا برای ارتباط با عزیزانتان ارائه می‌کند.

بیایید ببینیم چرا BeReal سزاوار یک فرصت است:

1. عدم چسبیدن بی مورد به گوشی

رسانه‌های اجتماعی قبلاً مکانی برای اطلاع از وضعیت دوستان و خانواده و خروج از سیستم بودند. اما از زمان شروع چندین ویژگی در آنها، ما در نهایت در طول روز در برنامه‌ها پیمایش می‌کنیم و از یکی به دیگری تغییر می‌کنیم.

BeReal فرهنگ سالم ارتباط اجتماعی را ترویج می کند و این مشکل را حل می کند. هیچ فید بی پایانی با محتوای پیشنهادی، تبلیغات و برگه های کاوش وجود ندارد.

تنها چیزی که در فید خود می بینید افرادی هستند که با آنها دوست هستید و علاقه مندید به لحظات روزانه آنها نگاه کنید. برنامه راهی پیدا می کندپیمایش عذاباز طریق فید خود برای ساعت ها.

2. تصویر بدن سالم را ترویج می کند و FOMO را کاهش می دهد

ما در یک دنیای پر زرق و برق در رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم، و این امر به هر طریقی باعث حسادت ما می شود. عکس‌های مفصلی را می‌بینید، یک عکس فوق‌العاده زیبا از میان صد مورد کلیک شده، و مردم همیشه خوشحال هستند. همه ما می دانیم که این عملی نیست، اما همچنان طعمه تله های رسانه های اجتماعی می شویم.

دور شدن از این روندها، BeReal از شما می خواهد که واقعی باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقتی برنامه از شما درخواست می کند روی یک عکس تصادفی کلیک کنید و اجازه دهید جهان شما را به عنوان یک فرد عادی بدون فیلتر و آرایش ببیند.. با Realmojis به پست های دوست خود واکنش نشان دهید و اصالت را منتشر کنید.

هیچ فشاری وجود ندارد که در BeReal به بهترین شکل ظاهر شوید. در نهایت، BeReal به افزایش اعتماد به نفس کمک می کند و باعث می شود در پوست خود احساس راحتی کنید.

تصویر بدن سالم

3. معاشرت بیشتر، تجارت کمتر

برنامه های رسانه های اجتماعی مملو از تبلیغات و تبلیغات به هر شکلی هستند. مردم بیشتر به جنبه های درآمدزایی رسانه های اجتماعی علاقه مند هستند تا اینکه از آن برای آنچه هست استفاده کنند.

بعد از مدتی، همه از صفحات و افرادی که یک محصول را تبلیغ می کنند خسته می شوند، درست است؟

رسانه های اجتماعی قبلاً مکانی برای ارتباط افراد بودند. در حال حاضر، بیشتر کسب و کار محور شده است تا سرگرمی. با توجه به اینکه همه به دنبال وضعیت «اینفلوئنسر» و همکاری با برند برای کسب درآمد هستند، مردم فراموش کرده‌اند که رسانه‌های اجتماعی اصلاً در مورد چیست.

برای افرادی که به مدتی به دور از محتوای تکراری هر تأثیرگذار نیاز دارند، BeReal راهی برای رفتن است.

ما نمی گوییم که BeReal کاملاً عاری از تجاری سازی است. به عنوان مثال، Chipotle و PacSun دو نفر از اولین دوندگانی هستند که از BeReal برای بازاریابی استفاده کردند.

با این حال، فرهنگ اینفلوئنسر در BeReal وجود ندارد و همکاری های تجاری نیز وجود ندارد. این تضمین می‌کند که فید شما با تصاویر و ویدیوهای هم‌زمان از عزیزانتان پر شده است و به شما امکان می‌دهد روی چیزهای مهم تمرکز کنید.

4. رشته ای از خاطرات زندگی روزمره شما

رشته خاطره

ما به عنوان انسان تمایل داریم تنها بهترین و هیجان انگیزترین بخش های زندگی خود را مستند کنیم. بالاخره چه کسی در حین تمیز کردن اتاق روی سلفی خود کلیک می کند؟ اما ویژگی “خاطرات” BeReal باعث می شود که زندگی روزمره خود را به جای بهترین بخش ها به خاطر بسپارید.

همه پست هایی که در BeReal می گذارید روز بعد حذف می شوند. با این حال، آنها در یک رشته “خاطرات” که فقط برای شما قابل مشاهده است، کامپایل می شوند. این به شما کمک می کند تا به زندگی روزمره خود نگاه کنید، از چیزهای کوچک قدردانی کنید و لحظات کوچک را دوباره زنده کنید.

نتیجه

BeReal برنامه معمولی رسانه های اجتماعی شما نیست، اما باید باشد.

این برنامه نیاز به عادت کردن دارد، زیرا فرمت متفاوتی دارد، و ممکن است احساس کنید که پست کردن هر روز آن بسیار دردسرساز است. با این حال، هنگامی که از آن استفاده کردید، مطمئناً به سادگی برنامه وابسته خواهید شد.

با فشار مداوم تبلیغات و تبلیغات بر روی هر پلتفرم رسانه های اجتماعی، تنها چیزی که در مواقعی میل می کنیم این است که بدانیم دوستان و خانواده در حال حاضر چه کاری انجام می دهند. BeReal به شما امکان می دهد واقعاً ارتباط برقرار کنید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین زمان برای ارسال پست در لینکدین چیست؟
نوشتهٔ بعدی
فراتر از بازاریابی: چرا مسائل اجتماعی در کل کسب و کار شما اهمیت دارد؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست