شبکه های اجتماعی

نحوه به دست آوردن مشترکین رایگان YouTube (روش واقعی)

Summarize this content to 300 words in Persian Lang

آیا هدف شما کسب درآمد از یوتیوب است؟ مشترکین رایگان YouTube بسیار مهم هستند. مشترکین دارای مزایایی هستند که می توانید از آنها پول نقد کنید، مانند واجد شرایط بودن برای YouTube Partner Program و کسب درآمد تبلیغاتی.

فراتر از کسب درآمد در YouTube، مشترکین تعداد بازی، زمان تماشا و تعامل شما را افزایش می دهند. همه اینها سیگنال‌های مهمی برای الگوریتم YouTube هستند و نشان می‌دهند کاری که انجام می‌دهید کار می‌کند.

بیاموزید که چگونه می توانید مشترکین YouTube (رایگان!) را با استفاده از استراتژی های قانونی برای رشد کانال خود بدست آورید.

شماره 1 ابزار رسانه های اجتماعی

ايجاد كردن. برنامه. انتشار. مشغول کردن. اندازه گرفتن. پیروزی.

آزمایشی 30 روزه رایگان

فهرست مطالب

3 کاری که نباید برای به دست آوردن مشترک YouTube انجام دهید

نگاه کنید، ما اصرار را درک می کنیم که با مشترکین یوتیوب کوتاه بیاییم. ما شرمنده شما نخواهیم بود که مخاطبان بیشتری می خواهید—همه می خواهند!

اما ما اراده حباب خود را بشکنید: کار نمی کند. آیا فکر می‌کنید که سازندگان ویدیو پشت بهترین کانال‌های YouTube جهان، زمان و پول خود را صرف طرح‌های رشد مبهم می‌کنند؟ جواب منفی. آنها خیلی مشغول ساختن ویدیوهای عالی و شمارش پول خود هستند.

در زیر، همه چیز را در مورد نحوه دریافت مشترک در YouTube به شما خواهیم گفت رایگان. در این بین، در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که باید به هر قیمتی از انجام آنها اجتناب کنید.

با خدمات اشتراک «رایگان» YouTube درگیر شوید

هیچ چیز واقعا رایگان نیست. همانطور که گفته می شود، اگر برای محصول پولی پرداخت نکنید، شما هستند محصول. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید نحوه عملکرد خدمات مشترک YouTube “رایگان” را بررسی کنیم.

طبق دستور سرویس، مشترکین “رایگان” خود را با عضویت در کانال های دیگر و لایک کردن آنها به دست می آورید. بیشتر آنها از شما می خواهند که در 20 کانال مشترک شوید و تعداد مشخصی از ویدیوهای YouTube را لایک کنید. در عوض، 10 کانال در کانال شما مشترک خواهند شد.

در اصل، شما خود را به عنوان یک مرکز کلیک یک نفره استخدام می کنید. شبیه زمانی است که ما پادهای تعامل اینستاگرام را امتحان کردیم. و، باور کنید، این راه حلی برای دریافت اشتراک در YouTube نیست.

برای مشترکین پرداخت کنید

یوتیوب انجام می دهد نه مانند زمانی که مردم سعی می کنند تا راه خود را به اوج تقلب کنند. این به درستی در شرایط خدمات می گوید. اگر YouTube متوجه شود که برای مشترکین پول پرداخت می کنید، آنها حساب شما را به حالت تعلیق در می آورند یا قطع می کنند. این بدان معناست که تمام کار سخت شما از بین می رود.

حتی اگر گرفتار نشدید، خرید مشترکین YouTube هنوز ایده خوبی نیست. آن‌ها یا ربات‌ها خواهند بود یا افرادی که انگیزه مالی برای مشترک شدن داشتند. این معیارهای شما را منحرف می کند زیرا آنها واقعاً به محتوای شما علاقه مند نیستند.

اسپم باشد

هیچ کس یک Spam Lord را دوست ندارد. ارسال بیش از حد محتوای تکراری که سعی می کند افراد را متقاعد کند که در کانال شما مشترک شوند، نتیجه معکوس خواهد داشت.

springpaid web1 hero

استراتژی اجتماعی شما رسیدگی می شود.

موتور عملکرد یکپارچه رسانه های اجتماعی را با HALF OFF دریافت کنید.

(این قیمت برای مدت طولانی در دسترس نخواهد بود!)

50٪ تخفیف برای ناب فالوور درخواست کنید

15 راه برای دریافت مشترک رایگان YouTube

اگر تازه شروع کرده اید، به راهنمای ما برای ایجاد یک کانال YouTube نگاه کنید. قبل از پرداختن به نکات زیر باید اصول اولیه کانال خود را در نظر داشته باشید.

این روش‌ها بهترین راه برای رشد کانال YouTube شما با مشترکین ارگانیک است. اما به یکباره به همه آنها نپردازید. برای هر ویدیوی جدیدی که پست می کنید یکی از این نکات را امتحان کنید یا هفته ای یک یا دو مورد را اجرا کنید.

برای دریافت ما نیز می توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید بالا 7 نکاتی در مورد چگونگی افزایش فالوورهای YouTube خود:

1. از بینندگان خود بخواهید مشترک شوند

خیلی راحت تر از این نمیشه

گاهی اوقات، مخاطب شما فقط نیاز به یادآوری دارد.

آیا درخواست اشتراک برای شما بسیار پرفروش به نظر می رسد؟ اگر خیلی زود یا خیلی مکرر بپرسید ممکن است باشد. اما یک یادآوری سریع برای مشترک شدن در پایان ویدیو، پیگیری کار شما را برای طرفداران آسان‌تر می‌کند.

به یاد داشته باشید که نشان دهید چرا کانال شما ارزش اشتراک در آن را دارد. فقط پس از ارائه اطلاعات جدید و مفید یا خنده بینندگان، درخواست اشتراک کنید.

2. ویدیوی خود را با تمسخر کاری که در مرحله بعد روی آن کار می کنید پایان دهید

اشتراک در یک کانال در یوتیوب یک عمل انتظاری است. بینندگانی که به‌تازگی متوجه شده‌اند که برند شما چیست، اگر کار خود را به درستی انجام داده باشید، بیشتر می‌خواهند.

تبلیغ ویدیوی بعدی و توضیح اینکه چرا نباید آن را از دست داد، ارگانیک ترین راه برای تشویق مردم به ضربه زدن به اشتراک است.

البته، این مستلزم آن است که برنامه محتوای YouTube خود را به خوبی کنترل کنید و بدانید که چه چیزی در آینده در راه است. (بیشتر در این مورد به زودی.)

3. حساب Google خود را تأیید کنید

به‌طور پیش‌فرض، همه کاربران YouTube می‌توانند ویدیوهایی تا 15 دقیقه آپلود کنند. اگر می خواهید محتوایی طولانی تر از آن ایجاد کنید، باید حساب خود را تأیید کنید.

از آنجایی که ویدیوهای طولانی‌تر گزینه‌های بیشتری برای انواع محتوایی که می‌توانید ایجاد کنید در اختیار شما قرار می‌دهد، این یک گام ضروری برای هر کسی است که می‌خواهد یک کانال حرفه‌ای بسازد.

هنگامی که حساب خود را تأیید کردید، می‌توانید ویدیوهایی تا حداکثر 256 گیگابایت یا 12 ساعت آپلود کنید.

4. با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و دوست پیدا کنید (با نام مستعار جامعه بیلد)

اگر با بینندگان خود رابطه برقرار کنید، به احتمال زیاد آنها تمایل بیشتری به تماشای کار شما دارند. به نظرات پاسخ دهید. کانال های آنها را دنبال کنید. جامعه ای از همتایان تشکیل دهید و یکدیگر را تبلیغ کنید، مانند تئوری درخشش در عمل.

یک موضوع نظر بین بینندگان ناب فالوور Labs و کانال.

همچنین، هنگامی که به برق وصل شدید، بخش نظرات شما شروع به مشاهده برخی اقدامات می کند که به طور بالقوه بازخورد و ایده هایی را برای ویدیوی بعدی شما ارائه می دهد.

می‌توانید با مدیریت حضور YouTube خود با استفاده از ناب فالوور از این عمل بهره ببرید. نه تنها می توانید ویدیوها را آپلود و برنامه ریزی کنید، بلکه می توانید جریان نظرات را نیز به داشبورد خود اضافه کنید. این کار بررسی، پاسخ دادن و/یا تعدیل نظرات روی همه ویدیوهایتان را از یک مکان آسان می‌کند.

5. برندسازی موثر کانال ایجاد کنید

برندسازی کانال راه مهمی است برای اینکه بینندگان بدانند شما چه کسی هستید و از کانال شما چه انتظاری دارند.

هنر بنر

بنر YouTube شما پذیرای همه کسانی است که روی کانال شما کلیک می کنند. شاید آنها فقط یک ویدیو را تماشا کرده اند و به دنبال چیزهای بیشتری هستند. شاید آنها یک مشترک بالقوه باشند.

مطمئن شوید که آنها می دانند کجا هستند و چرا باید در اطراف خود بمانند.

بنر شما باید تمیز، با نام تجاری، قانع کننده باشد، و – این بخش سخت است – برای همه دستگاه ها بهینه شده باشد. به عنوان مثال، شما نمی خواهید جزئیات مهم توسط دکمه های رسانه های اجتماعی شما پوشانده شود.

در اینجا بنر دسکتاپ ناب فالوور Labs آمده است:

بنر کانال ناب فالوور Labs

… و می توانید ببینید که برای موبایل نیز بهینه شده است:

بنر موبایل ناب فالوور Labs

آیا می خواهید هنر کانال YouTube خود را ایجاد کنید؟ ما یک راهنمای برای آن به همراه الگوهای رایگان با به روزترین ابعاد داریم.

نماد کانال

نماد کانال شما در اصل لوگوی شما در یوتیوب است. در صفحه کانال شما و هر جایی که در YouTube نظر می دهید ظاهر می شود. مطمئن شوید که به وضوح نشان دهنده شما و برند شماست و حتی در اندازه کوچک به راحتی قابل تشخیص است.

توضیحات کانال

این متن در صفحه درباره کانال شما در YouTube ظاهر می شود. حداکثر 1000 کاراکتر برای توصیف کانال خود دارید و به بینندگان بگویید چرا باید مشترک شوند.

ما یک پست وبلاگ کامل در مورد نحوه نوشتن توضیحات مؤثر YouTube برای شروع کار داریم.

6. نورافکن های ویدئویی خود را سفارشی کنید

تنظیمات سفارشی‌سازی YouTube به شما این امکان را می‌دهد که از فضای ویدیوی ویژه در بالای صفحه کانال خود نهایت استفاده را ببرید.

می‌توانید یک پیش‌پرده کانال برای غیر مشترکین به اشتراک بگذارید و نام تجاری خود را معرفی کنید. و می توانید چیزهای متفاوتی را به مشترکین نشان دهید، زیرا آنها از قبل (احتمالاً) همه چیز را در مورد برند شما می دانند.

نورافکن های ویدئویی سفارشی در یوتیوب

منبع: YouTube Studio

برای افرادی که مشترک نیستند، یک پیش‌پرده کانال ایجاد کنید که به مردم اجازه می‌دهد بدانند چه انتظاراتی از کانال شما دارند و چرا باید مشترک شوند. در اینجا یک مثال عالی از Shopify آورده شده است:

و این چیزی است که در کانال آنها به نظر می رسد:

Free Youtube subscribers 8

منبع: Shopify در یوتیوب

7. ریز عکس های ویدیوی خود را علامت گذاری کنید

یک تصویر کوچک یک تصویر ثابت 1280 x 720 پیکسل است که به عنوان پوششی برای ویدیوی شما عمل می کند. آن را به عنوان یک پوستر فیلم کوچک در نظر بگیرید. این اولین و بهترین فرصت شما برای متقاعد کردن کسی است که روی ویدیوی شما کلیک کند. (به غیر از عناوین ویدیوی شما، اما بعداً در مورد آنها بیشتر توضیح خواهیم داد.)

ما امروز در مورد دریافت بازدید از YouTube صحبت نمی کنیم (ما یک پست متفاوت برای آن داریم)، ​​پس چرا این موضوع را در اینجا مطرح کنید؟ تصاویر کوچک سفارشی ثابت و حرفه ای یکی دیگر از اجزای برندسازی کانال شما هستند. آنها می توانند به بینندگان جدید کمک کنند که به عنوان یک سازنده محتوای ویدیویی بیشتر در مورد اینکه چه کسی هستید بگویید.

در تمام تصاویر کوچک خود، برندسازی ثابت را هدف بگیرید. از همان فونت، پالت رنگی مشابه یا حتی ترکیب فریم یکسان استفاده کنید.

Free YouTube Subscribers2

منبع: ناب فالوور Labs

8. از ابزارهای اشتراک قابل کلیک YouTube در ویدیوهای خود استفاده کنید

اربابان پلت فرم دانستن شما در تعجب هستید که چگونه تعداد مشترکین خود را در YouTube افزایش دهید. به همین دلیل است که YouTube چندین ابزار قابل کلیک داخلی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تماشاگران ویدیو را به مشترکین کانال تبدیل کنید.

صفحه پایانی

این یک تصویر ثابت در انتهای ویدیوی شماست که در آن می‌توانید به افراد یادآوری کنید قبل از اینکه الگوریتم YouTube آنها را به ویدیوی بعدی منتقل کند مشترک شوند یا یک تماس برای اقدام دیگر وارد کنند. تا زمانی که ویدیو بیش از 25 ثانیه باشد، می‌توانید در طول فرآیند آپلود، صفحه پایانی را به هر ویدیو اضافه کنید.

Free YouTube Subscribers 1

همچنین می‌توانید به عقب برگردید و صفحه‌های پایانی را به ویدیوهای موجود اضافه کنید، که می‌تواند راهی عالی برای شروع تبدیل مشترکین بلافاصله از محتوای موجود شما باشد.

برای افزودن صفحه پایانی به یک ویدیوی موجود، کلیک کنید محتوا در منوی سمت چپ Creator Studio، سپس ویدیویی را که می‌خواهید صفحه پایانی به آن اضافه کنید، انتخاب کنید. کلیک کنید بر روی صفحه پایانی در سمت راست صفحه قرار دهید و یک عنصر اشتراک را به ویدیوی خود اضافه کنید.

Inpost CTA Planner

شماره 1 ابزار رسانه های اجتماعی

ايجاد كردن. برنامه. انتشار. مشغول کردن. اندازه گرفتن. پیروزی.

آزمایشی 30 روزه رایگان

واترمارک برند

این دکمه اشتراک اضافی در گوشه سمت راست پایین ویدیوی شما قرار خواهد گرفت. می توانید انتخاب کنید که چه زمانی واترمارک ظاهر شود.

برای افزودن واترمارک، کلیک کنید سفارشی سازی در منوی سمت چپ YouTube Studio، سپس انتخاب کنید نام تجاری. اکنون واترمارک در تمام ویدیوهای شما ظاهر می شود.

Free YouTube Subscribers1

منبع: ناب فالوور Labs در یوتیوب

9. از نظر لیست های پخش فکر کنید

لیست های پخش یک راه عالی برای افزایش زمان تماشای کانال YouTube شما هستند. مانند یک سریال نتفلیکس، یک لیست پخش یوتیوب مجموعه ای از ویدیوها را به صورت خودکار پخش می کند. بیننده مجبور نیست فعالانه روی ویدیوی بعدی کلیک کند. آنها فقط می نشینند و اجازه می دهند محتوا پخش شود.

هر فهرست پخش را به‌عنوان مینی‌کانال یا سریال‌های در حال اجرا خود در نظر بگیرید. اگر کسی چند ویدیو را پشت سر هم تماشا می کند و از همه آنها لذت می برد، دلایل زیادی برای مشترک شدن برای اطلاعات بیشتر دارد. جذب مردم با یک سریال جذاب، پاسخی قدرتمند به نحوه به دست آوردن مشترکین رایگان YouTube است.

Free Youtube subscribers 6

منبع: ویژه در یوتیوب

لیست های پخش، جای تعجب نیست، در تب لیست های پخش کانال شما ظاهر می شوند.

همچنین می توانید از لیست های پخش برای …

10. محتوای خود را به صورت استراتژیک در صفحه کانال خود به نمایش بگذارید

از برگه طرح‌بندی در استودیوی YouTube، می‌توانید تا 12 بخش را به صفحه اصلی کانال خود اضافه کنید. پیش‌فرض طرح‌بندی شما چهار بخش از پیش پر شده است:

  • ویدیوهای کوتاه،
  • آپلودها،
  • ایجاد لیست پخش و
  • اشتراک هایی که عمومی کرده اید.

می‌توانید این بخش‌ها را ویرایش کنید تا طرح‌بندی کانال YouTube خود را سفارشی کنید.

این به شما امکان می‌دهد بهترین محتوای خود را از قبل نمایش دهید تا بازدیدکنندگان جدید بهترین خلاقیت‌های شما را در حین فکر کردن به اشتراک ببینند.

همچنین می توانید از بخش ها برای نمایش لیست های پخشی که در آخرین نکته ایجاد کرده اید استفاده کنید. از لیست‌های پخشی استفاده کنید که به‌طور خاص برای نیازهای مختلف بینندگان هدف‌گذاری شده‌اند تا ارزش گسترده‌ای را که در همان لحظه ارائه می‌دهید برجسته کنید.

11. بر اساس یک برنامه منظم منتشر کنید

قانون نانوشته انتشار در یوتیوب یک ویدیو در هفته برای شروع است که با رشد کانال شما به 3-4 ویدیو در هفته افزایش می یابد.

تئوری این است که ویدیوهای بیشتر = زمان تماشای بیشتر از بینندگان. با این حال، اولویت دادن به کمیت بر کیفیت دارای اشکالاتی است.

اگر هدف شما تبدیل بینندگان به مشترک است، ابتدا باید روی کیفیت و سپس ثبات تمرکز کنید. و فقط زمانی که شهرت خوبی داشته باشید، سپس شما روی کمیت تمرکز می کنید

اگر به‌طور مداوم ویدیوها را آپلود کنید، مردم می‌دانند که محتوای خوب بیشتری در راه است و به احتمال زیاد روی اشتراک ضربه می‌زنند.

می‌توانید از یک پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی (مانند ناب فالوور!) برای برنامه‌ریزی ویدیوهای خود در YouTube برای انتشار بعداً استفاده کنید.

12. مخاطبان خود را از پلتفرم های دیگر به کانال یوتیوب خود بیاورید

این به معنی تبلیغ متقابل در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد)، اینستاگرام، تیک تاک، فیس بوک و وب سایت شما است. اساساً، هر جا که یک جامعه موجود دارید. این می تواند به سادگی تشویق افراد به بررسی کانال YouTube شما در بیو اینستاگرام شما باشد. یا افزودن فید ویدیویی به صفحه اصلی خود.

ارسال یک تیزر از آخرین ویدیوی خود راه عالی دیگری برای جذب افراد به کانال YouTube شما از سایر حساب های اجتماعی است. استوری های اینستاگرام به طور ایده آل برای این کار مناسب هستند، زیرا می توانید یک تریلر یا تیزر از ویدیوی خود ارائه دهید و با یک پیوند ساده Swipe Up به افراد اشاره کنید.

اگر ویدیوها را طبق یک برنامه منظم مزاحم کنید، مردم شروع به پیش بینی محتوای شما می کنند. هنگامی که آنها کار شما را پیش بینی می کنند، آماده اشتراک هستند.

نکته حرفه ای: یک ابزار زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی مانند ناب فالوور، تبلیغات متقابل را بسیار آسان‌تر می‌کند. و ما یک راهنمای کامل برای ایجاد یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی داریم.

13. در مورد عناوین، توضیحات و هشتگ ها در مورد کلمات کلیدی خود تحقیق کنید

عناوین، توضیحات، اسکریپت و هشتگ های شما همگی می توانند از تحقیقات کلمات کلیدی بهره مند شوند. هرچه محتوای شما برای سئوی یوتیوب بهینه تر باشد، بینندگان علاقه مند بهتر آن را پیدا خواهند کرد.

در مثال زیر، کلمه کلیدی دم بلند را به رنگ نارنجی می بینید. توجه داشته باشید که چگونه آن را دو بار در عنوان و توضیحات نشان می دهد.

Free YouTube Subscribers 9

منبع: یوتیوب

نه تنها تحقیقات کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا در الگوریتم YouTube رتبه بندی کنید، بلکه می تواند استراتژی محتوای شما را نیز مشخص کند. وقتی می دانید که مردم به دنبال چه چیزی هستند، می دانید که آنها می خواهند چه نوع ویدیوهایی را ببینند.

ابزارهای سئو (بهینه سازی موتور جستجو) مانند Google Keyword Planner می توانند به شما کمک کنند کلمات و عباراتی را که افراد برای یافتن اطلاعاتی که ارائه می دهید استفاده می کنند شناسایی کنید. هدف شما یافتن موضوعات در یک نقطه شیرین است: نمرات رقابتی کمتر اما حجم جستجوی بالاتر.

این به شما امکان می دهد از ساختن ویدیوهایی که هیچ کس آن را جستجو نمی کند اجتناب کنید. یا ویدیوهایی با عناوینی که هیچکس نمی تواند پیدا کند.

همچنین به شما کمک می کند تا قبل از آماده شدن از ایجاد محتوا در یک موضوع بسیار رقابتی جلوگیری کنید.

اگر به کمک نیاز دارید تا بفهمید که از کجا باید جستجوی کلمه کلیدی خود را شروع کنید، به این فکر کنید که از چه نوع عبارات جستجویی برای جستجوی محتوا در صنعت خود استفاده می کنید. از پیشنهادات نوار جستجوی YouTube برای مشاهده عبارات جستجوی مرتبط نیز استفاده کنید.

Free Youtube subscribers 7

هنگامی که شروع به ساخت کانال خود کردید، می توانید از YouTube Analytics استفاده کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی برای جذب افراد به ویدیوهای شما کار می کنند. به دنبال روندهایی باشید که ممکن است محتوایی را که در آینده ایجاد می کنید راهنمایی کند.

برای دسترسی به این اطلاعات، کلیک کنید تجزیه و تحلیل در منوی سمت چپ YouTube Studio. کلیک منبع ترافیک در منوی بالا کلیک کنید جستجوی YouTube برای مشاهده لیستی از بهترین نتایج جستجو که بینندگان را به سمت شما سوق می دهد.

14. به داده های خود توجه کنید

صحبت از تجزیه و تحلیل، شما می توانید بینش ارزشمندی از داده های خود به دست آورید. قابل ذکر است، شما می توانید از طریق تجزیه و تحلیل یوتیوب خود متوجه شوید که مخاطبان هدف شما زمانی که در کانال شما مشترک شدند کجا بودند. این اطلاعات بینش می تواند به شما نشان دهد که استراتژی YouTube شما در کجا قوی است.

علاوه بر داده‌هایی که در پس مکان‌هایی که بینندگان مشترک می‌شوند و منابع ترافیک شما، باید به این نکته نیز توجه کنید که کدام ویدیوها بیشترین بازدید را دارند، به‌ویژه از سوی مشترکین فعلی‌تان. این به شما محتوایی را که مردم می آیند نشان می دهد و ماندن برای.

15. با دیگر سازندگان همکاری کنید

این به نکته شماره 4 برمی گردد: جامعه بسازید. از ارتباطات خود برای پیدا کردن سایر سازندگان YouTube برای همکاری استفاده کنید تا بتوانید از مخاطبان یکدیگر استفاده کنید. از این گذشته، مخاطبان شما به توصیه های شما اعتماد دارند و مخاطبان آنها به توصیه های آنها اعتماد دارند.

هنگامی که شروع به افزایش تعداد مشترکان خود کردید، ممکن است متوجه شوید که دنبال کنندگان شما همکاری های احتمالی را پیشنهاد می کنند. تا آن زمان، خودتان YouTube را کاوش کنید تا به دنبال همکاران بالقوه در زمینه خود بگردید. اگر کسی را دیدید که امیدوارکننده به نظر می رسد، تماس بگیرید.

Shopify اغلب از پلتفرم خود برای ارتقای مشاغل کوچک مانند هانا پری استفاده می کند. این به تقویت شهرت برند Shopify به عنوان کمک کننده مشاغل کوچک کمک می کند و ممکن است سایر صاحبان مشاغل کوچک را جذب کند تا در کانال آنها مشترک شوند.

جایزه: دانلود کنید برنامه 30 روزه رایگان برای افزایش سریع فالوورهای YouTube شما، یک کتاب کار روزانه از چالش ها که به شما کمک می کند تا رشد کانال یوتیوب خود را شروع کنید و موفقیت خود را پیگیری کنید. بعد از یک ماه نتایج واقعی بگیرید.

چگونه مشترکین YouTube خود را ببینیم

می توانید لیست مشترکین YouTube خود را از داشبورد کانال خود بررسی کنید. در اینجا می توانید لیست کامل مشترکین را پیدا کنید:

1. در استودیوی YouTube، به داشبورد کانال خود بروید و به پایین بروید مشترکین اخیر کارت کلیک همه را ببین.

مشترکین YouTube همه موارد اخیر را می بینند

منبع: YouTube Studio

2. در گوشه سمت راست بالای پنجره پاپ آپ، را انتخاب کنید طول عمر از منوی کشویی

لیست مشترکین مادام العمر

منبع: YouTube Studio

اکنون می توانید از طریق لیست مشترکین خود کلیک کنید. اگر می‌خواهید ابتدا بیشترین مشترک YouTube را که شما را دنبال می‌کنند، ببینید، می‌توانید مرتب‌سازی بر اساس تعداد مشترکین را انتخاب کنید.

اگر فقط می‌خواهید مشترکین جدید را بررسی کنید، می‌توانید فهرستی از افرادی را که در 7، 28، 90 یا 365 روز گذشته مشترک شده‌اند، مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که این لیست فقط شامل کاربرانی می شود که اشتراک خود را عمومی کرده اند.

کانال YouTube و مخاطبان خود را با ناب فالوور سریعتر رشد دهید. مدیریت و زمان‌بندی ویدیوهای YouTube و همچنین انتشار سریع ویدیوهای خود در فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر ساده است—همه از یک داشبورد. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

کانال YouTube خود را با ناب فالوور سریعتر رشد دهید. به راحتی نظرات را تعدیل کنید، ویدیو را برنامه ریزی کنید و در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر منتشر کنید.

آیا هدف شما کسب درآمد از یوتیوب است؟ مشترکین رایگان YouTube بسیار مهم هستند. مشترکین دارای مزایایی هستند که می توانید از آنها پول نقد کنید، مانند واجد شرایط بودن برای YouTube Partner Program و کسب درآمد تبلیغاتی.

فراتر از کسب درآمد در YouTube، مشترکین تعداد بازی، زمان تماشا و تعامل شما را افزایش می دهند. همه اینها سیگنال‌های مهمی برای الگوریتم YouTube هستند و نشان می‌دهند کاری که انجام می‌دهید کار می‌کند.

بیاموزید که چگونه می توانید مشترکین YouTube (رایگان!) را با استفاده از استراتژی های قانونی برای رشد کانال خود بدست آورید.

Inpost CTA Planner

شماره 1 ابزار رسانه های اجتماعی

ايجاد كردن. برنامه. انتشار. مشغول کردن. اندازه گرفتن. پیروزی.

آزمایشی 30 روزه رایگان

3 کاری که نباید برای به دست آوردن مشترک YouTube انجام دهید

نگاه کنید، ما اصرار را درک می کنیم که با مشترکین یوتیوب کوتاه بیاییم. ما شرمنده شما نخواهیم بود که مخاطبان بیشتری می خواهید—همه می خواهند!

اما ما اراده حباب خود را بشکنید: کار نمی کند. آیا فکر می‌کنید که سازندگان ویدیو پشت بهترین کانال‌های YouTube جهان، زمان و پول خود را صرف طرح‌های رشد مبهم می‌کنند؟ جواب منفی. آنها خیلی مشغول ساختن ویدیوهای عالی و شمارش پول خود هستند.

در زیر، همه چیز را در مورد نحوه دریافت مشترک در YouTube به شما خواهیم گفت رایگان. در این بین، در اینجا سه ​​مورد وجود دارد که باید به هر قیمتی از انجام آنها اجتناب کنید.

با خدمات اشتراک «رایگان» YouTube درگیر شوید

هیچ چیز واقعا رایگان نیست. همانطور که گفته می شود، اگر برای محصول پولی پرداخت نکنید، شما هستند محصول. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید نحوه عملکرد خدمات مشترک YouTube “رایگان” را بررسی کنیم.

طبق دستور سرویس، مشترکین “رایگان” خود را با عضویت در کانال های دیگر و لایک کردن آنها به دست می آورید. بیشتر آنها از شما می خواهند که در 20 کانال مشترک شوید و تعداد مشخصی از ویدیوهای YouTube را لایک کنید. در عوض، 10 کانال در کانال شما مشترک خواهند شد.

در اصل، شما خود را به عنوان یک مرکز کلیک یک نفره استخدام می کنید. شبیه زمانی است که ما پادهای تعامل اینستاگرام را امتحان کردیم. و، باور کنید، این راه حلی برای دریافت اشتراک در YouTube نیست.

برای مشترکین پرداخت کنید

یوتیوب انجام می دهد نه مانند زمانی که مردم سعی می کنند تا راه خود را به اوج تقلب کنند. این به درستی در شرایط خدمات می گوید. اگر YouTube متوجه شود که برای مشترکین پول پرداخت می کنید، آنها حساب شما را به حالت تعلیق در می آورند یا قطع می کنند. این بدان معناست که تمام کار سخت شما از بین می رود.

حتی اگر گرفتار نشدید، خرید مشترکین YouTube هنوز ایده خوبی نیست. آن‌ها یا ربات‌ها خواهند بود یا افرادی که انگیزه مالی برای مشترک شدن داشتند. این معیارهای شما را منحرف می کند زیرا آنها واقعاً به محتوای شما علاقه مند نیستند.

اسپم باشد

هیچ کس یک Spam Lord را دوست ندارد. ارسال بیش از حد محتوای تکراری که سعی می کند افراد را متقاعد کند که در کانال شما مشترک شوند، نتیجه معکوس خواهد داشت.

springpaid web1 hero

استراتژی اجتماعی شما رسیدگی می شود.

موتور عملکرد یکپارچه رسانه های اجتماعی را با HALF OFF دریافت کنید.

(این قیمت برای مدت طولانی در دسترس نخواهد بود!)

50٪ تخفیف برای ناب فالوور درخواست کنید

15 راه برای دریافت مشترک رایگان YouTube

اگر تازه شروع کرده اید، به راهنمای ما برای ایجاد یک کانال YouTube نگاه کنید. قبل از پرداختن به نکات زیر باید اصول اولیه کانال خود را در نظر داشته باشید.

این روش‌ها بهترین راه برای رشد کانال YouTube شما با مشترکین ارگانیک است. اما به یکباره به همه آنها نپردازید. برای هر ویدیوی جدیدی که پست می کنید یکی از این نکات را امتحان کنید یا هفته ای یک یا دو مورد را اجرا کنید.

برای دریافت ما نیز می توانید ویدیوی زیر را تماشا کنید بالا 7 نکاتی در مورد چگونگی افزایش فالوورهای YouTube خود:

1. از بینندگان خود بخواهید مشترک شوند

خیلی راحت تر از این نمیشه

گاهی اوقات، مخاطب شما فقط نیاز به یادآوری دارد.

آیا درخواست اشتراک برای شما بسیار پرفروش به نظر می رسد؟ اگر خیلی زود یا خیلی مکرر بپرسید ممکن است باشد. اما یک یادآوری سریع برای مشترک شدن در پایان ویدیو، پیگیری کار شما را برای طرفداران آسان‌تر می‌کند.

به یاد داشته باشید که نشان دهید چرا کانال شما ارزش اشتراک در آن را دارد. فقط پس از ارائه اطلاعات جدید و مفید یا خنده بینندگان، درخواست اشتراک کنید.

2. ویدیوی خود را با تمسخر کاری که در مرحله بعد روی آن کار می کنید پایان دهید

اشتراک در یک کانال در یوتیوب یک عمل انتظاری است. بینندگانی که به‌تازگی متوجه شده‌اند که برند شما چیست، اگر کار خود را به درستی انجام داده باشید، بیشتر می‌خواهند.

تبلیغ ویدیوی بعدی و توضیح اینکه چرا نباید آن را از دست داد، ارگانیک ترین راه برای تشویق مردم به ضربه زدن به اشتراک است.

البته، این مستلزم آن است که برنامه محتوای YouTube خود را به خوبی کنترل کنید و بدانید که چه چیزی در آینده در راه است. (بیشتر در این مورد به زودی.)

3. حساب Google خود را تأیید کنید

به‌طور پیش‌فرض، همه کاربران YouTube می‌توانند ویدیوهایی تا 15 دقیقه آپلود کنند. اگر می خواهید محتوایی طولانی تر از آن ایجاد کنید، باید حساب خود را تأیید کنید.

از آنجایی که ویدیوهای طولانی‌تر گزینه‌های بیشتری برای انواع محتوایی که می‌توانید ایجاد کنید در اختیار شما قرار می‌دهد، این یک گام ضروری برای هر کسی است که می‌خواهد یک کانال حرفه‌ای بسازد.

هنگامی که حساب خود را تأیید کردید، می‌توانید ویدیوهایی تا حداکثر 256 گیگابایت یا 12 ساعت آپلود کنید.

4. با مخاطبان خود تعامل داشته باشید و دوست پیدا کنید (با نام مستعار جامعه بیلد)

اگر با بینندگان خود رابطه برقرار کنید، به احتمال زیاد آنها تمایل بیشتری به تماشای کار شما دارند. به نظرات پاسخ دهید. کانال های آنها را دنبال کنید. جامعه ای از همتایان تشکیل دهید و یکدیگر را تبلیغ کنید، مانند تئوری درخشش در عمل.

یک موضوع نظر بین بینندگان ناب فالوور Labs و کانال.

همچنین، هنگامی که به برق وصل شدید، بخش نظرات شما شروع به مشاهده برخی اقدامات می کند که به طور بالقوه بازخورد و ایده هایی را برای ویدیوی بعدی شما ارائه می دهد.

می‌توانید با مدیریت حضور YouTube خود با استفاده از ناب فالوور از این عمل بهره ببرید. نه تنها می توانید ویدیوها را آپلود و برنامه ریزی کنید، بلکه می توانید جریان نظرات را نیز به داشبورد خود اضافه کنید. این کار بررسی، پاسخ دادن و/یا تعدیل نظرات روی همه ویدیوهایتان را از یک مکان آسان می‌کند.

5. برندسازی موثر کانال ایجاد کنید

برندسازی کانال راه مهمی است برای اینکه بینندگان بدانند شما چه کسی هستید و از کانال شما چه انتظاری دارند.

هنر بنر

بنر YouTube شما پذیرای همه کسانی است که روی کانال شما کلیک می کنند. شاید آنها فقط یک ویدیو را تماشا کرده اند و به دنبال چیزهای بیشتری هستند. شاید آنها یک مشترک بالقوه باشند.

مطمئن شوید که آنها می دانند کجا هستند و چرا باید در اطراف خود بمانند.

بنر شما باید تمیز، با نام تجاری، قانع کننده باشد، و – این بخش سخت است – برای همه دستگاه ها بهینه شده باشد. به عنوان مثال، شما نمی خواهید جزئیات مهم توسط دکمه های رسانه های اجتماعی شما پوشانده شود.

در اینجا بنر دسکتاپ ناب فالوور Labs آمده است:

بنر کانال ناب فالوور Labs

… و می توانید ببینید که برای موبایل نیز بهینه شده است:

بنر موبایل ناب فالوور Labs

آیا می خواهید هنر کانال YouTube خود را ایجاد کنید؟ ما یک راهنمای برای آن به همراه الگوهای رایگان با به روزترین ابعاد داریم.

نماد کانال

نماد کانال شما در اصل لوگوی شما در یوتیوب است. در صفحه کانال شما و هر جایی که در YouTube نظر می دهید ظاهر می شود. مطمئن شوید که به وضوح نشان دهنده شما و برند شماست و حتی در اندازه کوچک به راحتی قابل تشخیص است.

توضیحات کانال

این متن در صفحه درباره کانال شما در YouTube ظاهر می شود. حداکثر 1000 کاراکتر برای توصیف کانال خود دارید و به بینندگان بگویید چرا باید مشترک شوند.

ما یک پست وبلاگ کامل در مورد نحوه نوشتن توضیحات مؤثر YouTube برای شروع کار داریم.

6. نورافکن های ویدئویی خود را سفارشی کنید

تنظیمات سفارشی‌سازی YouTube به شما این امکان را می‌دهد که از فضای ویدیوی ویژه در بالای صفحه کانال خود نهایت استفاده را ببرید.

می‌توانید یک پیش‌پرده کانال برای غیر مشترکین به اشتراک بگذارید و نام تجاری خود را معرفی کنید. و می توانید چیزهای متفاوتی را به مشترکین نشان دهید، زیرا آنها از قبل (احتمالاً) همه چیز را در مورد برند شما می دانند.

نورافکن های ویدئویی سفارشی در یوتیوب

منبع: YouTube Studio

برای افرادی که مشترک نیستند، یک پیش‌پرده کانال ایجاد کنید که به مردم اجازه می‌دهد بدانند چه انتظاراتی از کانال شما دارند و چرا باید مشترک شوند. در اینجا یک مثال عالی از Shopify آورده شده است:

و این چیزی است که در کانال آنها به نظر می رسد:

Free Youtube subscribers 8

منبع: Shopify در یوتیوب

7. ریز عکس های ویدیوی خود را علامت گذاری کنید

یک تصویر کوچک یک تصویر ثابت 1280 x 720 پیکسل است که به عنوان پوششی برای ویدیوی شما عمل می کند. آن را به عنوان یک پوستر فیلم کوچک در نظر بگیرید. این اولین و بهترین فرصت شما برای متقاعد کردن کسی است که روی ویدیوی شما کلیک کند. (به غیر از عناوین ویدیوی شما، اما بعداً در مورد آنها بیشتر توضیح خواهیم داد.)

ما امروز در مورد دریافت بازدید از YouTube صحبت نمی کنیم (ما یک پست متفاوت برای آن داریم)، ​​پس چرا این موضوع را در اینجا مطرح کنید؟ تصاویر کوچک سفارشی ثابت و حرفه ای یکی دیگر از اجزای برندسازی کانال شما هستند. آنها می توانند به بینندگان جدید کمک کنند که به عنوان یک سازنده محتوای ویدیویی بیشتر در مورد اینکه چه کسی هستید بگویید.

در تمام تصاویر کوچک خود، برندسازی ثابت را هدف بگیرید. از همان فونت، پالت رنگی مشابه یا حتی ترکیب فریم یکسان استفاده کنید.

Free YouTube Subscribers2

منبع: ناب فالوور Labs

8. از ابزارهای اشتراک قابل کلیک YouTube در ویدیوهای خود استفاده کنید

اربابان پلت فرم دانستن شما در تعجب هستید که چگونه تعداد مشترکین خود را در YouTube افزایش دهید. به همین دلیل است که YouTube چندین ابزار قابل کلیک داخلی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تماشاگران ویدیو را به مشترکین کانال تبدیل کنید.

صفحه پایانی

این یک تصویر ثابت در انتهای ویدیوی شماست که در آن می‌توانید به افراد یادآوری کنید قبل از اینکه الگوریتم YouTube آنها را به ویدیوی بعدی منتقل کند مشترک شوند یا یک تماس برای اقدام دیگر وارد کنند. تا زمانی که ویدیو بیش از 25 ثانیه باشد، می‌توانید در طول فرآیند آپلود، صفحه پایانی را به هر ویدیو اضافه کنید.

Free YouTube Subscribers 1

همچنین می‌توانید به عقب برگردید و صفحه‌های پایانی را به ویدیوهای موجود اضافه کنید، که می‌تواند راهی عالی برای شروع تبدیل مشترکین بلافاصله از محتوای موجود شما باشد.

برای افزودن صفحه پایانی به یک ویدیوی موجود، کلیک کنید محتوا در منوی سمت چپ Creator Studio، سپس ویدیویی را که می‌خواهید صفحه پایانی به آن اضافه کنید، انتخاب کنید. کلیک کنید بر روی صفحه پایانی در سمت راست صفحه قرار دهید و یک عنصر اشتراک را به ویدیوی خود اضافه کنید.

Inpost CTA Planner

شماره 1 ابزار رسانه های اجتماعی

ايجاد كردن. برنامه. انتشار. مشغول کردن. اندازه گرفتن. پیروزی.

آزمایشی 30 روزه رایگان

واترمارک برند

این دکمه اشتراک اضافی در گوشه سمت راست پایین ویدیوی شما قرار خواهد گرفت. می توانید انتخاب کنید که چه زمانی واترمارک ظاهر شود.

برای افزودن واترمارک، کلیک کنید سفارشی سازی در منوی سمت چپ YouTube Studio، سپس انتخاب کنید نام تجاری. اکنون واترمارک در تمام ویدیوهای شما ظاهر می شود.

Free YouTube Subscribers1

منبع: ناب فالوور Labs در یوتیوب

9. از نظر لیست های پخش فکر کنید

لیست های پخش یک راه عالی برای افزایش زمان تماشای کانال YouTube شما هستند. مانند یک سریال نتفلیکس، یک لیست پخش یوتیوب مجموعه ای از ویدیوها را به صورت خودکار پخش می کند. بیننده مجبور نیست فعالانه روی ویدیوی بعدی کلیک کند. آنها فقط می نشینند و اجازه می دهند محتوا پخش شود.

هر فهرست پخش را به‌عنوان مینی‌کانال یا سریال‌های در حال اجرا خود در نظر بگیرید. اگر کسی چند ویدیو را پشت سر هم تماشا می کند و از همه آنها لذت می برد، دلایل زیادی برای مشترک شدن برای اطلاعات بیشتر دارد. جذب مردم با یک سریال جذاب، پاسخی قدرتمند به نحوه به دست آوردن مشترکین رایگان YouTube است.

Free Youtube subscribers 6

منبع: ویژه در یوتیوب

لیست های پخش، جای تعجب نیست، در تب لیست های پخش کانال شما ظاهر می شوند.

همچنین می توانید از لیست های پخش برای …

10. محتوای خود را به صورت استراتژیک در صفحه کانال خود به نمایش بگذارید

از برگه طرح‌بندی در استودیوی YouTube، می‌توانید تا 12 بخش را به صفحه اصلی کانال خود اضافه کنید. پیش‌فرض طرح‌بندی شما چهار بخش از پیش پر شده است:

  • ویدیوهای کوتاه،
  • آپلودها،
  • ایجاد لیست پخش و
  • اشتراک هایی که عمومی کرده اید.

می‌توانید این بخش‌ها را ویرایش کنید تا طرح‌بندی کانال YouTube خود را سفارشی کنید.

این به شما امکان می‌دهد بهترین محتوای خود را از قبل نمایش دهید تا بازدیدکنندگان جدید بهترین خلاقیت‌های شما را در حین فکر کردن به اشتراک ببینند.

همچنین می توانید از بخش ها برای نمایش لیست های پخشی که در آخرین نکته ایجاد کرده اید استفاده کنید. از لیست‌های پخشی استفاده کنید که به‌طور خاص برای نیازهای مختلف بینندگان هدف‌گذاری شده‌اند تا ارزش گسترده‌ای را که در همان لحظه ارائه می‌دهید برجسته کنید.

11. بر اساس یک برنامه منظم منتشر کنید

قانون نانوشته انتشار در یوتیوب یک ویدیو در هفته برای شروع است که با رشد کانال شما به 3-4 ویدیو در هفته افزایش می یابد.

تئوری این است که ویدیوهای بیشتر = زمان تماشای بیشتر از بینندگان. با این حال، اولویت دادن به کمیت بر کیفیت دارای اشکالاتی است.

اگر هدف شما تبدیل بینندگان به مشترک است، ابتدا باید روی کیفیت و سپس ثبات تمرکز کنید. و فقط زمانی که شهرت خوبی داشته باشید، سپس شما روی کمیت تمرکز می کنید

اگر به‌طور مداوم ویدیوها را آپلود کنید، مردم می‌دانند که محتوای خوب بیشتری در راه است و به احتمال زیاد روی اشتراک ضربه می‌زنند.

می‌توانید از یک پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی (مانند ناب فالوور!) برای برنامه‌ریزی ویدیوهای خود در YouTube برای انتشار بعداً استفاده کنید.

12. مخاطبان خود را از پلتفرم های دیگر به کانال یوتیوب خود بیاورید

این به معنی تبلیغ متقابل در X (که قبلاً توییتر نامیده می شد)، اینستاگرام، تیک تاک، فیس بوک و وب سایت شما است. اساساً، هر جا که یک جامعه موجود دارید. این می تواند به سادگی تشویق افراد به بررسی کانال YouTube شما در بیو اینستاگرام شما باشد. یا افزودن فید ویدیویی به صفحه اصلی خود.

ارسال یک تیزر از آخرین ویدیوی خود راه عالی دیگری برای جذب افراد به کانال YouTube شما از سایر حساب های اجتماعی است. استوری های اینستاگرام به طور ایده آل برای این کار مناسب هستند، زیرا می توانید یک تریلر یا تیزر از ویدیوی خود ارائه دهید و با یک پیوند ساده Swipe Up به افراد اشاره کنید.

اگر ویدیوها را طبق یک برنامه منظم مزاحم کنید، مردم شروع به پیش بینی محتوای شما می کنند. هنگامی که آنها کار شما را پیش بینی می کنند، آماده اشتراک هستند.

نکته حرفه ای: یک ابزار زمان‌بندی رسانه‌های اجتماعی مانند ناب فالوور، تبلیغات متقابل را بسیار آسان‌تر می‌کند. و ما یک راهنمای کامل برای ایجاد یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی داریم.

13. در مورد عناوین، توضیحات و هشتگ ها در مورد کلمات کلیدی خود تحقیق کنید

عناوین، توضیحات، اسکریپت و هشتگ های شما همگی می توانند از تحقیقات کلمات کلیدی بهره مند شوند. هرچه محتوای شما برای سئوی یوتیوب بهینه تر باشد، بینندگان علاقه مند بهتر آن را پیدا خواهند کرد.

در مثال زیر، کلمه کلیدی دم بلند را به رنگ نارنجی می بینید. توجه داشته باشید که چگونه آن را دو بار در عنوان و توضیحات نشان می دهد.

Free YouTube Subscribers 9

منبع: یوتیوب

نه تنها تحقیقات کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا در الگوریتم YouTube رتبه بندی کنید، بلکه می تواند استراتژی محتوای شما را نیز مشخص کند. وقتی می دانید که مردم به دنبال چه چیزی هستند، می دانید که آنها می خواهند چه نوع ویدیوهایی را ببینند.

ابزارهای سئو (بهینه سازی موتور جستجو) مانند Google Keyword Planner می توانند به شما کمک کنند کلمات و عباراتی را که افراد برای یافتن اطلاعاتی که ارائه می دهید استفاده می کنند شناسایی کنید. هدف شما یافتن موضوعات در یک نقطه شیرین است: نمرات رقابتی کمتر اما حجم جستجوی بالاتر.

این به شما امکان می دهد از ساختن ویدیوهایی که هیچ کس آن را جستجو نمی کند اجتناب کنید. یا ویدیوهایی با عناوینی که هیچکس نمی تواند پیدا کند.

همچنین به شما کمک می کند تا قبل از آماده شدن از ایجاد محتوا در یک موضوع بسیار رقابتی جلوگیری کنید.

اگر به کمک نیاز دارید تا بفهمید که از کجا باید جستجوی کلمه کلیدی خود را شروع کنید، به این فکر کنید که از چه نوع عبارات جستجویی برای جستجوی محتوا در صنعت خود استفاده می کنید. از پیشنهادات نوار جستجوی YouTube برای مشاهده عبارات جستجوی مرتبط نیز استفاده کنید.

Free Youtube subscribers 7

هنگامی که شروع به ساخت کانال خود کردید، می توانید از YouTube Analytics استفاده کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی برای جذب افراد به ویدیوهای شما کار می کنند. به دنبال روندهایی باشید که ممکن است محتوایی را که در آینده ایجاد می کنید راهنمایی کند.

برای دسترسی به این اطلاعات، کلیک کنید تجزیه و تحلیل در منوی سمت چپ YouTube Studio. کلیک منبع ترافیک در منوی بالا کلیک کنید جستجوی YouTube برای مشاهده لیستی از بهترین نتایج جستجو که بینندگان را به سمت شما سوق می دهد.

14. به داده های خود توجه کنید

صحبت از تجزیه و تحلیل، شما می توانید بینش ارزشمندی از داده های خود به دست آورید. قابل ذکر است، شما می توانید از طریق تجزیه و تحلیل یوتیوب خود متوجه شوید که مخاطبان هدف شما زمانی که در کانال شما مشترک شدند کجا بودند. این اطلاعات بینش می تواند به شما نشان دهد که استراتژی YouTube شما در کجا قوی است.

علاوه بر داده‌هایی که در پس مکان‌هایی که بینندگان مشترک می‌شوند و منابع ترافیک شما، باید به این نکته نیز توجه کنید که کدام ویدیوها بیشترین بازدید را دارند، به‌ویژه از سوی مشترکین فعلی‌تان. این به شما محتوایی را که مردم می آیند نشان می دهد و ماندن برای.

15. با دیگر سازندگان همکاری کنید

این به نکته شماره 4 برمی گردد: جامعه بسازید. از ارتباطات خود برای پیدا کردن سایر سازندگان YouTube برای همکاری استفاده کنید تا بتوانید از مخاطبان یکدیگر استفاده کنید. از این گذشته، مخاطبان شما به توصیه های شما اعتماد دارند و مخاطبان آنها به توصیه های آنها اعتماد دارند.

هنگامی که شروع به افزایش تعداد مشترکان خود کردید، ممکن است متوجه شوید که دنبال کنندگان شما همکاری های احتمالی را پیشنهاد می کنند. تا آن زمان، خودتان YouTube را کاوش کنید تا به دنبال همکاران بالقوه در زمینه خود بگردید. اگر کسی را دیدید که امیدوارکننده به نظر می رسد، تماس بگیرید.

Shopify اغلب از پلتفرم خود برای ارتقای مشاغل کوچک مانند هانا پری استفاده می کند. این به تقویت شهرت برند Shopify به عنوان کمک کننده مشاغل کوچک کمک می کند و ممکن است سایر صاحبان مشاغل کوچک را جذب کند تا در کانال آنها مشترک شوند.

جایزه: دانلود کنید برنامه 30 روزه رایگان برای افزایش سریع فالوورهای YouTube شما، یک کتاب کار روزانه از چالش ها که به شما کمک می کند تا رشد کانال یوتیوب خود را شروع کنید و موفقیت خود را پیگیری کنید. بعد از یک ماه نتایج واقعی بگیرید.

چگونه مشترکین YouTube خود را ببینیم

می توانید لیست مشترکین YouTube خود را از داشبورد کانال خود بررسی کنید. در اینجا می توانید لیست کامل مشترکین را پیدا کنید:

1. در استودیوی YouTube، به داشبورد کانال خود بروید و به پایین بروید مشترکین اخیر کارت کلیک همه را ببین.

مشترکین YouTube همه موارد اخیر را می بینند

منبع: YouTube Studio

2. در گوشه سمت راست بالای پنجره پاپ آپ، را انتخاب کنید طول عمر از منوی کشویی

لیست مشترکین مادام العمر

منبع: YouTube Studio

اکنون می توانید از طریق لیست مشترکین خود کلیک کنید. اگر می‌خواهید ابتدا بیشترین مشترک YouTube را که شما را دنبال می‌کنند، ببینید، می‌توانید مرتب‌سازی بر اساس تعداد مشترکین را انتخاب کنید.

اگر فقط می‌خواهید مشترکین جدید را بررسی کنید، می‌توانید فهرستی از افرادی را که در 7، 28، 90 یا 365 روز گذشته مشترک شده‌اند، مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که این لیست فقط شامل کاربرانی می شود که اشتراک خود را عمومی کرده اند.

کانال YouTube و مخاطبان خود را با ناب فالوور سریعتر رشد دهید. مدیریت و زمان‌بندی ویدیوهای YouTube و همچنین انتشار سریع ویدیوهای خود در فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر ساده است—همه از یک داشبورد. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

کانال YouTube خود را با ناب فالوور سریعتر رشد دهید. به راحتی نظرات را تعدیل کنید، ویدیو را برنامه ریزی کنید و در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر منتشر کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا