Megan Thee Stallion and Mental Health

Megan Thee Marketer: درسهایی از HTown Hottie

5/5 - (1 امتیاز)

چه چیزی کار می کند – و چه چیزی نیست – به سرعت در بازاریابی تغییر می کند. از آنجایی که مصرف‌کنندگان باهوش‌تر می‌شوند و اولویت‌های خود را تغییر می‌دهند، روش‌های آزموده‌شده و واقعی برای دستیابی و تعامل با مصرف‌کنندگان ممکن است مانند گذشته کارساز نباشند. برای حفظ پیشروی، بازاریابان می توانند به منابع به ظاهر بعید برای الهام نگاه کنند. وارد Megan Thee Stallion شوید.

این هنرمند رپ از هیوستون اخیراً Bad Bitches Have Bad Days Too یک مرکز منابع سلامت روان را راه اندازی کرده است. در نگاه اول، این کمپین برای بازاریابان برند مرتبط به نظر نمی رسد – مگر اینکه آنها یک مدیر رسانه های اجتماعی باشند که روزهای بدی را سپری می کنند. مگان تی استالیون یک موسیقیدان است نه یک برند. در دنیای پس از CD، هدف اصلی او فروش یک محصول یا خدمات نیست. این به طور مستقیم برای اکثر تیم های بازاریابی قابل اجرا نیست.

علیرغم تفاوت‌های آشکار در مدل‌های کسب‌وکار، مرکز منابع سلامت روان مگان تی استالیون یک کلاس کارشناسی ارشد در ساخت برند است. اکثر (71٪) مصرف کنندگان فکر می کنند که برای برندها مهم است که در مورد موضوعات حساس صحبت کنند. حتی بیشتر (88٪) مصرف کنندگان می گویند که اصالت زمانی مهم است که تصمیم می گیرند از چه مارک هایی حمایت کنند. و بیش از نیمی (56٪) از مصرف کنندگان می خواهند پیشینه و “چرا” پشت یک نام تجاری را بدانند. مگان تی استالیون با مرکز منابع سلامت روان خود به هر سه این نقاط شیرین مصرف کننده رسید.

در یک صفحه وب، مگان تی استالیون ثابت کرد که مخاطبان خود را درک می کند، می خواهد درباره موضوعاتی که برای آنها مهم است صحبت کند و ارتباط شخصی با موضوع دارد.

به هر حال مگان تی استالیون کیست؟

مگان تی استالیون – که به عنوان HTown Hottie یا تینا اسنو نیز شناخته می شود – در رسانه های اجتماعی شروع به کار کرد. او با ویدیوهای فری استایل اینستاگرام خود مخاطبان زیادی پیدا کرد و اولین تک آهنگ خود را در سال 2016 به صورت آنلاین منتشر کرد. از آن زمان تاکنون او را از دست نداده است. هر شش آلبوم او به بیلبورد 200 راه یافتند. “Savage” تک آهنگی از اولین آلبوم او “Good News” با بیش از 15 میلیون ویدیو با استفاده از صدا، الهام بخش یک روند رقص ویروسی شد. او جایزه گرمی بهترین هنرمند جدید را در سال 2021 دریافت کرد. حتی اگر با موسیقی او آشنا نباشید، قطعاً با تأثیر او آشنا هستید. او همان کسی است که عبارت “تابستان دختر داغ” را ایجاد کرد.

حرفه اصلی او ممکن است موسیقی باشد، اما او در اینجا متوقف نشده است. او دائماً از پلتفرم خود به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر استفاده می کند. در سال 2020، او برای اولین بار در SNL اجرا کرد و آهنگ خود را با اعتراض به رسیدگی به پرونده برونا تیلور قطع کرد. او این موضوع را با مقاله ای در نیویورک تایمز در مورد اهمیت حفاظت از زنان سیاه پوست دنبال کرد.

او ارزش نام تجاری خود را برای صحبت در مورد مسائلی که بر او و مخاطبانش که عمدتاً زنان سیاه پوست هستند، به وضوح و مکرر نشان می دهد. ثبات و آسیب پذیری او او را به عنوان نماینده عالی برای جدیدترین کمپین او، مرکز منابع سلامت روان، معرفی کرد.

پس روز بدی داشتی

مرکز منابع سلامت روان Megan Thee Stallion یک سایت فریبنده ساده است. صفحه تکی با مسیرهای پیمایش و عکسی از جلد آلبوم “Traumazine” باز می شود. او پیوندهایی به نمایه‌های پلتفرم استریم خود و یک ویدیو برای مرتبط‌ترین آهنگ، «اضطراب» دارد. او با پیوندهایی به پلتفرم های سلامت روان و خطوط بحران دنبال می کند. صفحه با دو CTA به پایان می رسد – یکی برای یافتن یک درمانگر و دیگری برای ثبت نام برای به روز رسانی متن.

خارج از هدف اصلی اتصال مخاطبانش با منابع سلامت روان، این سایت همچنین کار بسیار خوبی را انجام می دهد و می گوید که این یک تلاش یکباره نیست. این کمپین را با برند فراگیر او مرتبط می کند.

پشتیبانی مستمر

آخرین CTA برای دریافت به‌روزرسانی‌های پیامکی درباره این ابتکار یک رویکرد استاندارد است. اما پیام ثبت نام جایی است که استراتژی واقعاً می درخشد. به جای اینکه از یک شماره بازاریابی پنج رقمی استاندارد باشد، متن از خود مگان تی استالیون همراه با یک کارت تماس و عکس می آید. پیام ها برای کاربر شخصی سازی نشده اند، اما احساس شخصی می کنند. خود پیام به کاربر اطلاع می‌دهد که در آینده به‌روزرسانی‌هایی را دریافت خواهد کرد – و مهم‌تر از آن، احساس می‌کند که او آنجاست تا در سطح فردی از شما پشتیبانی کند.

متن ثبت نام Megan Thee Stallion

آوردن آن به برند

برند موجود مگان تی استالیون در حال حاضر بر پایه حمایت از مخاطبانش استوار است. این کمپین صرفاً بسط آن ارزش است. اما او به طور مداوم در سراسر صفحه یادآوری می کند که این تلاش او است و این چیزی است که او به آن علاقه دارد. او یک ویدیو را در یک آهنگ مرتبط جاسازی می‌کند، سایت را با اشعار آن آهنگ در هم می‌پیچد و پروفایل‌های پلتفرم پخش خود را پیوند می‌دهد.

این به راحتی می‌تواند شبیه یک بازی بازاریابی باشد – و قطعاً اینطور است – اما به دلیل رابطه‌ای که او با طرفدارانش ایجاد کرده و سابقه حمایتی‌اش، به نظر می‌رسد که افزوده‌های طبیعی و ارزش افزوده به سایت است.

یک روز بد می تواند به بازاریابی خوب تبدیل شود

استقبال از این ابتکار بسیار مثبت بوده است. ما به ابزار گوش دادن اجتماعی Sprout وارد شدیم تا ببینیم مخاطبان درباره این مرکز چه می‌گویند. از 11 اکتبر 2022 – کمتر از دو هفته پس از راه اندازی – 139600 توییت در مورد مگان تی استالیون و سلامت روان و بیش از 583000 درگیری با این توییت ها وجود داشت. این توییت ها از بیش از 97000 نویسنده منحصر به فرد ارائه شده است، بنابراین افراد زیادی در مورد آن صحبت می کنند. شگفت آورترین چیزی که 96٪ احساسات مثبت در مورد موضوع است.

این مثال فعالیت برند چه معنایی برای بازاریابان دارد؟

همانطور که قبلاً گفتیم، Megan Thee Stallion یک برند به معنای معمولی نیست. اما هر برندی می‌تواند از نمونه‌های قوی فعالیت برندی که با استراتژی خود به نمایش می‌گذارد، بیاموزد.

آن را منطقی کنید

این کمپین به دلیل سابقه فعالیت مگان تی استالیون و اقدام مستقیم او موفقیت آمیز بود. او با جفت کردن آهنگ “اضطراب” خود با منابع عملی برای کاهش اضطراب، ثابت کرد که قرار نیست فقط در مورد آن صحبت کند. او به رفع آن کمک می کند.

اگر برند شما در حال اجرای کنشگری است، باید کل نگر باشد. موضوعی که به آن می پردازید باید به شیوه ای ملموس و قابل تشخیص به داستان و ارزش های برند شما مرتبط باشد. چند بار پست گذاشتن کافی نیست. فعالیت شما باید به عنوان یک برند اصلی باشد و باید برای اقدام آماده باشید.

به نگرانی های جامعه رسیدگی کنید

مخاطبان اصلی Megan Thee Stallion زنان سیاه پوست هستند. دسترسی به سلامت روان و انگ درخواست کمک موانع جدی برای آن جامعه است. او با اعتراف به مسائل خود و ارائه اطلاعات در مورد نحوه رسیدگی به آنها، ثابت کرد که نیازهای مخاطبان خود را می داند و به آنها اهمیت می دهد.

به عنوان یک برند، احتمالاً شخصیت های خریدار دارید. اما آیا این شخصیت‌ها نگرانی‌ها و نگرانی‌های خریدار ایده‌آل شما را خارج از محصول شما نیز در بر می‌گیرند؟ اگر برند شما لوازم کمپینگ می فروشد، مخاطبان شما ممکن است نگران تغییرات آب و هوایی باشند. اگر خط تولید شما با مولفه های مسئولانه تهیه شده است، احتمالاً مخاطبان شما نگران پایداری یا حقوق کار هستند. دلیلی که شما انتخاب می کنید نباید فقط به برند شما مربوط باشد، بلکه باید به نیازهای مخاطبان شما نیز مربوط باشد.

به متخصصان توجه کنید

زمانی که مگان تی استالیون تصمیم گرفت تا به شکاف های سلامت روان رسیدگی کند، می توانست پایه و اساس خود را ایجاد کند. او مخاطب، پلتفرم و منابعی برای تحقق آن دارد. اما او این کار را نکرد. او متوجه شد که افراد و سازمان‌هایی هستند که سال‌ها این کار را انجام می‌دهند و درک بهتری نسبت به او نسبت به مسائل دارند، و آنها را در کانون توجه قرار داد. حتی در راه اندازی خود، او پست اولیه Therapy for Black Girls را بازتوییت کرد تا دنبال کنندگانش را به سمت آنها سوق دهد.

زمانی وجود دارد که برند خود را در اولویت قرار دهید و زمانی برای تکیه بر متخصصان وجود دارد. تشخیص این تفاوت می تواند تاثیر زیادی بر کارایی کمپین های شما داشته باشد. خواه این به معنای مشارکت با یک سازمان غیرانتفاعی در مورد یک موضوع اجتماعی باشد یا کار با سازنده‌ای که از نزدیک مخاطبان آن‌ها را درک می‌کند، تعویق به متخصصان می‌تواند اصالت را تقویت کند و حس خودآگاهی ایجاد کند.

کمپین هایی که ارتباط برقرار می کنند

Megan Thee Stallion ثابت کرده است که اصالت، آسیب پذیری و داستان کامل برند می تواند کمپین شما را تقویت کند. وقتی از متخصصان کمک اضافه کنید، غیرقابل توقف خواهید بود.

میخواهی امتحانش کنی؟ درباره اینکه چگونه مشارکت با سازندگان خاص می‌تواند به شما کمک کند با قابلیت ارتباط بی‌سابقه به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کنید، بیشتر بیاموزید.

نوشتهٔ پیشین
چگونه از پلتفرم حمایت از Sprout استفاده می کنیم
نوشتهٔ بعدی
چگونه تولیدکنندگان محتوا را برای کمپین بعدی خود پیدا کنید

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست