Reddit Karma: چیست و چگونه آن را دریافت کنیم

Reddit Karma: چیست و چگونه آن را دریافت کنیم

Rate this post

آیا شما یک علاقه‌مند هستید که مدت‌ها پیش وارد گروه Reddit شده‌اید؟ و با این وجود، هنوز در مورد چیزهای دیگری که ارائه می دهد کنجکاو هستید؟ یا شاید یک تازه وارد که مایل است در اسرع وقت تجربه شما را در سرویس شبکه بهینه کند؟ مهم نیست که چه، ما کاملا مطمئن هستیم که دریافت کارما در Reddit برای شما جالب خواهد بود. در واقع، کارما بازتاب مستقیم موفقیت فرد در پلت فرم است. بیایید با هم بفهمیم که این موضوع چیست و بهترین راه‌های افزایش آن را ببینیم.

Reddit Karma چیست؟

پلتفرم مبادلات اجتماعی در حال حاضر 16-going-on-17 هرگز از نوآوری خسته نشده است. از زمان ایجاد آن در سال 2005 توسط دو هم اتاقی در دانشگاه ویرجینیا، به تنوع بخشیدن به “تجربه انجمن” مشترکان خود ادامه داده است. یا در عوض باید آن را «تجربه خواننده» بنامیم، Reddit به معنای چیزی جز «خواندن آن» نیست. این نکته ای است که در خور توجه است. در واقع، این پلتفرم در گذشته از جنجال های زیادی رنج می برد. یکی از دلایل بارز آن وجود پست های بی کیفیت در برخی از ستون های آن بود. بنابراین سیستم کارما برای مرتب کردن موارد و برجسته کردن محتوای انجمن که ارزش خواندن را داشت معرفی شد.

پروفایل reddit karma

بنابراین دقیقاً کارما در Reddit چیست؟ به عبارت ساده، این امتیازی است که به حساب های Reddit با توجه به فعالیت های آنها در وب سایت نسبت داده می شود. عمدتاً بر اساس مکانیسم رأی موافق و مخالف است. احتمالاً می دانید که هر پست در Reddit دو فلش در کنار خود دارد، یکی رو به بالا و دیگری رو به پایین. اولی نوعی شبیه است. وقتی کاربران روی آن کلیک می کنند، به این معنی است که آنها پست را دوست دارند یا با آن موافق هستند. مورد دوم بیزاری را نشان می دهد. بنابراین منطقی است که کاربران زمانی که پست را دوست ندارند یا با آن مخالف هستند، روی آن کلیک می کنند. وسوسه انگیز است که به این نتیجه برسیم که هر چه رأی مثبت بیشتری دریافت کند، کارمای بیشتری به دست می آورد.

خوب، اگرچه این فرض نادرست نیست، سیستم کلی کمی پیچیده تر است. ترکیبی از چندین عامل، از جمله دیده شدن، کیفیت محتوا، سلیقه شخصی و غیره وجود دارد. به علاوه، همیشه یک نسبت 1:1 بین رای مثبت و کارما وجود ندارد. بنابراین لزوماً برای هر رأی مثبت یک امتیاز کارما دریافت نمی کنید. در این مورد زیاد نگران نباشید و در عوض روی نکات کیفی که در زیر به اشتراک می گذاریم تمرکز کنید.

نحوه دریافت کارما در Reddit

بنابراین پلیس کارما، نه در مفهوم Radioheadian، بلکه در زمینه Reddit چگونه کار می کند؟ ممکن است امتیاز کارمایی هر کاربر (به اصطلاح) را در نمایه آنها بیابید. این آرای به دست آمده از طریق پست ها و نظرات را ترکیب می کند. بنابراین، در واقع، دو نوع کارما در Reddit وجود دارد:

  • کارما پست Reddit نشان دهنده امتیازی است که به لطف رای مثبت در پست های شما به دست می آید. می‌توانید با فعال بودن و تعامل با سایر کاربران، رأی‌های موافق Reddit را دریافت کنید یا به سادگی می‌توانید رأی موافق Reddit را خریداری کنید تا شانس خود را افزایش دهید.
  • کارمای نظر ردیت نشان‌دهنده امتیازی است که به لطف رای مثبت در نظرات شما به دست می‌آید.

هر دوی آنها با هم نشان می‌دهند که یک نفر چقدر روی سکو کار می‌کند. به عبارت دیگر، جامعه ردیت، کاربرانی که امتیازات بالاتری دارند، مثبت‌تر درک می‌کنند. به همین ترتیب، نمرات پایین هرگز نشانه خوبی برای تصویر یک فرد در Reddit نیست. بیایید ببینیم برای افزایش کارما و در نتیجه شهرت آنلاین خود چه کاری می توانید انجام دهید.

پوستر و مفسر فعال باشید

تا آنجا که ممکن است فعال بودن قانون آشکار ردیت شماره یک در جمع آوری رأی موافق است. شانس برای به دست آوردن هر چیزی در حالی که ساکن باقی می‌مانید، بسیار کم است. بنابراین مطمئن شوید که مطالب جالب و ارزشمند را به طور منظم با جامعه به اشتراک بگذارید. شما می توانید این کار را با ارسال مطالب اصلی خود یا پیوندهایی به/گزیده مقالات دیگر انجام دهید. عکس ها هم خوش آمدید به خاطر داشته باشید که Reddit در زیر گروه هایی به نام subreddit سازماندهی شده است. هر کدام از آنها مراکز و اولویت های خاص خود را دارند. استراتژی ایده آل این است که در مورد موضوعاتی که احتمالاً بحث ها و طوفان فکری جمعی را پرورش می دهند، پست کنید.

نظرات reddit

صحبت از تعامل، پست کردن به اندازه کافی نیست. همچنین باید برای اظهار نظر در مورد مشارکت دیگران وقت بگذارید. به آنها توجه کنید و در مکالمات تا حدی پایدار شرکت کنید. حتی بهتر است اگر تلاش کنید تا ویروسی بودن بالقوه برخی از پست ها را پیش بینی کنید و در مورد آنها نظر دهید. اهمیت یک «متشکرم» یا «سلام» را در صورت لزوم دست کم نگیرید. می توانید مطمئن باشید که کاربران همکار شما از چنین حرکاتی قدردانی خواهند کرد و احتمالاً با رأی موافق به آنها پاداش می دهند.
به هر حال، کیفیت محتوا همیشه با کیفیت زبان همراه است. در حالی که زبان معمولی با کمی عامیانه قابل تحمل است، اظهارات توهین آمیز و خام قابل تحمل نیست. پس از خط قرمزها عبور نکنید. سبک اجتماعی و قابل احترام را انتخاب کنید. بله، حتی زمانی که شما با چیزی مخالف هستید.

به موقع باش

زمان بندی تقریباً همه چیز در شبکه های اجتماعی مانند Reddit است. در واقع، سطح فعالیت در هر لحظه از روز ثابت نمی ماند. بنابراین مولد بودن در ساعات اوج مصرف به طور طبیعی مترادف با دید بیشتر و امیدواریم کسب کارمای بیشتر در Reddit است. خوب، اما دقیقاً چه زمانی خوب در آن پلت فرم پرحرف است؟ معمولاً طرز فکر «یکشنبه، دوشنبه، روزهای شاد» نیز معتبر است. در واقع، صبح های زود دوشنبه (6 تا 8 صبح) و صبح های تنبل آخر هفته (9 صبح تا 12 بعد از ظهر) معمولاً برنامه های پیشنهادی هستند. همانطور که گفته شد، پیگیری عادات خاص می تواند حتی عاقلانه تر باشد. هر یک از زیرگروه هایی که به آنها وابسته هستید احتمالاً گرایش های خاص خود را دارند، همچنین از نظر زمانی.

در اندازه انعطاف پذیر باشید

بگو چی؟ خوب، این جنبه ای است که برخی از Redditor های بی قرار تمایل دارند از آن چشم پوشی کنند. آنها بر این باورند که می توانند تنها در زیرمجموعه های بزرگ با هزاران مشترک امتیاز کسب کنند. اشتباه. اگرچه هدف قرار گرفتن بخشی از جوامع فرعی بزرگتر یک جاه طلبی قابل درک است، اما نباید جوامع کوچکتر را به خاطر همه اینها نادیده گرفت. به اندازه کافی ذهن باز داشته باشید تا با گروه های مختلف بدون در نظر گرفتن اندازه آنها ارتباط برقرار کنید. از این گذشته، شما هرگز نمی دانید که رأی موافق و موفقیت از چه کسی و از کجا خواهد آمد، درست است؟

به من امتیاز دهید

عملا بیهوده باشید

حداقل در یک شیوه صحبت کردن. در واقع، بهتر است این عنوان را با کمی نمک در نظر بگیرید و آن را با یک شکل واقعی از فلسفه اشتباه نگیرید. ما در مورد Reddit Rate Me صحبت می کنیم که توسط خودی ها به عنوان r/Rateme نیز شناخته می شود. بیایید یک نکته هشدار دهنده را کنار بگذاریم و بگوییم که این ویژگی نیاز به دوز کافی از عزت نفس دارد. چرا؟ زیرا بازی رتبه بندی شامل ارسال تصویری از خود و دریافت بازخورد از سایر کاربران است. اگر دوست دارید فرصتی برای آن انتخاب کنید، دوربین سلفی خود را بردارید و اجازه دهید نمایش شروع شود. چه کسی می داند، این ممکن است درهایی را برای فرصت های ارتباطی جدید و دریافت کارما بیشتر در Reddit باز کند.

متقابل سخاوتمند باشید

پستهای اخیر

نحوه مشاهده خلاصه Reddit

نحوه مشاهده خلاصه Reddit

اخیراً بسیاری از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ویژگی‌های شبیه‌سازی را معرفی کرده‌اند. Reddit نیز سال گذشته به این روند خلاصه پیوست. صادقانه بگویم، Reddit یکی از …

نحوه دریافت صدا در Reddit

نحوه دریافت صدا در Reddit

تا زمانی که جامعه اجازه دهد، کاربران می توانند ویدیوها را در برنامه Reddit آپلود کنند. انجام این کار در واقع بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نماد + را لمس کنید…

امتیاز روز اینجاست: زیرسرویس هایی که به طور خاص به توزیع کارما اختصاص داده شده است. در واقع گروه‌هایی وجود دارند که با هدف منحصربه‌فرد ایجاد کارمای اضافی برای اعضای خود ایجاد شده‌اند. R/FreeKarma4U یکی از نمونه های شناخته شده است. محتوای موجود در آن subreddit ها چندان مهم نیست. شما فقط پست می کنید و رای مثبت می گیرید. قاعده ضمنی در اینجا عمل متقابل است. همه اعضای گروه باید به یک اندازه نسبت به یکدیگر سخاوتمند باشند. پس فقط منتظر نمانید تا از دیگران امتیاز بگیرید بدون اینکه لطف کنید.
بیایید اضافه کنیم که آن گروه ها غیرقانونی نیستند و به طور کلی به قوانین رفتاری پلتفرم احترام می گذارند. آنها نیز قوانین خاص خود را دارند.
حالا اجازه بدهید یک پیشنهاد کوچک ارائه کنیم. آن “افزایش دهنده های کارما” بدون شک می توانند مکمل مفیدی برای امتیاز شما باشند. با این حال، تنها روی آنها حساب کردن ممکن است در دراز مدت بهترین ایده نباشد. اگر به دنبال اعتبار و اقتدار واقعی در Reddit هستید، باید تلاش خود را عمدتاً بر روی سیستم اصلی متمرکز کنید.

قوانین ساب ردیت

قانون دوست باشید

وقتی همه به دیگران احترام می‌گذارند، تجربه‌های آنلاین آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر هستند. بیایید به اندازه کافی واقع بین باشیم و بگوییم که خرابکاری و رفتار توهین آمیز منجر به کارما بیشتر در Reddit نمی شود. پس لطفا تمام تلاش خود را بکنید تا همیشه از دستورالعمل ها و قوانین انجمن پیروی کنید. اگر شک یا سؤالی دارید، دریغ نکنید که صفحه راهنمای Reddit یا ساب ردیت r/help را بررسی کنید. مهم نیست که افراد متنفر چه می گویند، این پلتفرم و کاربران آن اغلب نمونه های خوبی از همبستگی را نشان می دهند. افراد تازه وارد به احتمال زیاد کمکی را که به دنبال آن هستند پیدا می کنند.

حق بیمه reddit

Reddit Premium چیست؟

در اینجا یک سؤال است که ما اغلب از افرادی که علاقه مند به کسب کارما بیشتر در Reddit هستند دریافت می کنیم. اساسا، Reddit Premium نوعی حساب کاربری ارتقا یافته است. کاربران می توانند با هزینه ماهانه 5.99 دلار (یا 49.99 دلار در سال) به این نسخه VIP دسترسی داشته باشند. یک نشان عضو ممتاز به نمایه شما، کنترل بیشتر بر اعلان‌ها و مدیریت محتوا، همراه با پیمایش تقریباً بدون آگهی ارائه می‌دهد. علاوه بر این، شامل یک سیستم ارز مجازی به نام Reddit Coin است. اعضای ممتاز می توانند به Redditor های مورد علاقه خود سکه بدهند یا از آنها به عنوان جایزه مسابقه استفاده کنند. می توانید Reddit Gold، Silver یا Platinum را به Redditor های مورد علاقه خود بدهید.
حالا آیا از نظر کارما فوایدی وجود دارد؟ نه مستقیم. نه سکه های Reddit و نه هیچ ویژگی ممتاز دیگری نمی توانند شما را وادار به کسب امتیاز کارما کنند. همانطور که گفته شد، عضو ممتاز بودن ممکن است محبوبیت شما را در پلتفرم افزایش دهد. در نتیجه، احتمال اینکه مردم پست های شما را دنبال کنند و به آنها رأی مثبت دهند، بیشتر می شود.

Reddit Karma Takeaways

همانطور که می توانید خودتان در طول مقاله قضاوت کنید، دریافت کارما بالا در Reddit باید برای هر کاربر اولویت باشد. مطمئناً جایگزین پول نقد واقعی یا هر کالای مادی دیگری نمی شود. حداقل نه مستقیم. با این حال، پایه و اساس شهرت شما را بر روی پلتفرم قرار می دهد و همچنان تایید می کند، حتی در طول زمان آن را افزایش می دهد. تاثیر بلندمدت روی برند یا پروژه خود را تصور کنید. ارزشش را دارد، حتی فقط برای حلقه اجتماعی آنلاین شما. چه کسی قدردانی را رد می کند، درست است؟
بنابراین همین الان اقدام کنید و شروع به اشتراک گذاری محتوای نشاط آور در Reddit کنید. زمان، موضوعات و گروه‌های مناسب را انتخاب کنید و در عین حال همیشه با دستورالعمل‌های جامعه هماهنگ باشید. مهمتر از همه، لذت ببرید.

نوشتهٔ پیشین
بررسی فروشگاه اجتماعی – آیا خرید از آنها بی خطر است؟ واقعیت
نوشتهٔ بعدی
نحوه دریافت صدای Reddit: iOS و Android

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست