sprout and salesforce announcement header

Salesforce & Sprout Social’s Partnership: آنچه شما باید بدانید

Rate this post

ما خوشحالیم که اعلام کنیم Salesforce با Sprout Social در راه حل مدیریت رسانه های اجتماعی برای مشتریان خود شریک شده است.

این مشارکت جهانی به این معنی است که مشتریان Salesforce می‌توانند یک انتقال پیشرفته را برای مدیریت حضور کامل خود در رسانه‌های اجتماعی و عملیات مراقبت از مشتری اجتماعی از طریق مجموعه اجتماعی برنده جایزه Sprout انجام دهند.

همانطور که Ryan Strynatka، SVP و COO Salesforce Marketing Cloud می‌گوید، «Salesforce از شراکت با Sprout هیجان‌زده است. ما در سفری برای توانمندسازی شرکت‌ها برای ایجاد دید 360 درجه از مشتریان خود هستیم و با ادغام با پلتفرم مدیریت رسانه‌های اجتماعی پیشرو در صنعت Sprout، به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا اکنون موفقیت کسب کنند.

در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه این همکاری به شما کمک می کند تا عملکرد برند خود را به حداکثر برسانید.

چرا Salesforce همکاری با Sprout Social را انتخاب کرد

Salesforce و Sprout هر دو عمیقاً به موفقیت مشتریان خود اهمیت می دهند و در رأس تصمیم ما برای شراکت ارزشی بود که می توانیم به مشتریان مشترک خود ارائه دهیم.

Social هنوز یک صنعت جوان است که هر روز با روندهای جدید و موارد استفاده که منجر به الزامات تجاری جدید می شود، تکامل می یابد. از آنجا که اجتماعی تخصص Sprout است، Salesforce تشخیص داد که Sprout می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا مدیریت رسانه‌های اجتماعی خود را ارتقا دهند و از شراکت‌ها و ادغام‌های شبکه قوی ما استفاده کنند. ما به بیش از 34000 برند از بهترین برندهای جهان کمک می کنیم تا نقاط تماس مشتری خود را با هم ادغام کنند، بنابراین Salesforce می داند که می توانیم به مشتریان آنها کمک کنیم تا با تغییرات در حال ظهور در چشم انداز اجتماعی همگام باشند.

Sprout مشتریان Salesforce را قادر می‌سازد تا بهتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند، جریان‌های کاری را ساده‌تر کنند، مراقبت اجتماعی عالی را به مشتریان ارائه دهند و داده‌های اجتماعی را به بینش‌های معنادار تبدیل کنند – همه از یک پلتفرم.

در اینجا سه ​​مزیت اصلی مشتری که باعث مشارکت ما شده است آورده شده است.

1. مراقبت از مشتری در مقیاس

مشتریان به سمت شبکه اجتماعی به عنوان اولین خط ارتباط با برندها روی می آورند. تیم های اجتماعی و مراقبت از مشتری باید آماده پاسخگویی به انتظارات در حال تغییر مصرف کنندگان باشند.

پلتفرم Sprout به برندها کمک می کند تا سریع و کارآمد با مشتریان ارتباط برقرار کنند تا بتوانند نیازهای آنها را بهتر برطرف کنند و وفاداری بیشتری به برند ایجاد کنند. با استفاده از پایه کد ساده Sprout، پلت فرم ما مقیاس پذیر است و نوآوری ها را سریعتر ارائه می دهد و به برندها امکان می دهد تا با سهولت کار کنند. این برای تمرین‌کنندگان شهودی است – که استفاده و استفاده از آن را هر روز آسان می‌کند. برای مشتریان Salesforce، نمایندگان مراقبت از مشتری می‌توانند از طریق Sprout یا Service Cloud با هماهنگی بی‌درنگ بین این دو پاسخ دهند.

به خواندن ادامه دهید تا درباره ادغام جامع سرویس ابری ما بیشتر بدانید.

2. بیش از 100 ویژگی جدید در هر سال

با توجه به سرعت تکامل اجتماعی، برندها نمی توانند پشت سر بگذارند. بازاریابان و نمایندگان مراقبت از مشتری باید بتوانند مشتریان خود را در سراسر شبکه های اجتماعی درگیر کنند. برای انجام این کار، آنها باید با آخرین به‌روزرسانی‌های پلتفرم و روندهای نوظهور هماهنگ باشند.

به همین دلیل است که ادغام با شبکه های اجتماعی و شرکای فناوری هسته اصلی پلت فرم Sprout است. ادغام شرکای ما با پلتفرم هایی مانند Salesforce به مشتریان ما این امکان را می دهد که به راحتی ابزارها را در پشته های فناوری خود به هم متصل کرده و یک تجربه ساده ایجاد کنند. و یکپارچه‌سازی شبکه ما با پلت‌فرم‌های اجتماعی برتر مانند TikTok، Instagram و LinkedIn به ما کمک می‌کند تا با سرعت شبکه‌های اجتماعی همگام شویم—افزودن قابلیت‌های جدیدی به Sprout با تکامل هر شبکه اجتماعی. تنها در سال 2022، Sprout بیش از 120 محصول اصلی را با کمک شرکای ما عرضه کرد.

تصویری از ابزارهای عملکرد TikTok Sprout Social که شامل معیارهای مشاهده ویدیو و تعامل است.

Sprout ویژگی های بسیار درخواستی را از مشتریان فعلی Social Studio ارائه می دهد.

ادغام شرکا:

ویژگی های پلتفرم:

3. رتبه 1 مجموعه رسانه های اجتماعی برای شرکت های سازمانی

Sprout اخیراً توسط گزارش‌های تابستانی 2022 G2 به‌عنوان مجموعه رسانه‌های اجتماعی شماره 1 در سراسر شرکت‌ها، متوسط ​​​​بازار و کسب‌وکارهای کوچک و پیشرو در شش دسته جایزه شناخته شد: نظارت بر رسانه‌های اجتماعی، مدیریت رسانه‌های اجتماعی، مجموعه‌های رسانه‌های اجتماعی، تجزیه و تحلیل رسانه‌های اجتماعی، خدمات مشتری اجتماعی و نظارت بر هشتگ. برندگان بر اساس نظرات کاربران اجتماعی واقعی انتخاب شدند.

Sprout همچنین به عنوان Momentum Leader در هر دسته جایزه انتخاب شد، شناختی که نشان دهنده مسیر رشد بالای ما بر اساس امتیازات رضایت کاربر، رشد کارکنان و حضور دیجیتال است.

گرافیکی از G2 که مجموعه رسانه های اجتماعی رتبه بندی شده شماره 1 را برای سازمانی - تابستان 2022 می خواند.

چگونه مشارکت Sprout Social Salesforce تجربه پلت فرم ما را افزایش می دهد

Salesforce اعتماد دارد که Sprout پلتفرم مناسبی برای کمک به شرکت‌های سازمانی برای ارائه خدمات ایجاد رابطه، دسترسی به مخاطبان خود و گرفتن داده‌هایی است که تصمیم‌گیری استراتژیک را هدایت می‌کند.

از طریق این مشارکت، ما پلتفرم برنده جوایز خود را ارتقا خواهیم داد تا به نوآوری با محصولات Salesforce ادامه دهیم و یک مدیریت اجتماعی و تجربه مراقبت از مشتری را ارائه دهیم.

ادغام Sprout با Salesforce

برای ایجاد آسان یک نمای واحد از مشتری، Sprout یک ادغام قوی با راه حل های Salesforce ارائه می دهد که برای کسب و کار شما از جمله سرویس Cloud، Sales Cloud، Tableau، Slack و داده های Marketing Cloud Intelligence است.

ما یک لایه منطقی پیچیده ایجاد کردیم که Salesforce را به Sprout متصل می‌کند، به این معنی که داده‌های مشتری شما می‌تواند به راحتی بین هر دو پلتفرم منتقل و ذخیره شود. این مؤلفه ادغام ما – همراه با اتوماسیون محصول ما – با ایجاد دیدگاهی فراگیر از مشتری شما، مراقبت از مشتری را برای تیم شما یکپارچه می کند.

اسکرین شات در Sprout Social نشان می دهد که چگونه یک نمایه اجتماعی را به یک مخاطب Salesforce پیوند دهید.

به عنوان مثال، در Sprout، اطلاعات تماس Salesforce به شما نام، نمایه اجتماعی، آدرس ایمیل و شماره تلفن هر فردی را که با برند شما در شبکه اجتماعی تماس می‌گیرد، نشان می‌دهد. می‌توانید مکالمات گذشته را در کانال‌های خدمات مشتری ردیابی کنید تا تیم پشتیبانی اجتماعی شما این اختیار را داشته باشد که مراقبت از مشتری همه‌کانالی را ارائه دهد.

رایان بارتو، رئیس Sprout می‌گوید: «Salesforce رهبر جهانی CRM است که ردپایی در فروش، خدمات، بازاریابی، تجارت و اطلاعات داده دارد. ادغام‌های قدرتمند و ظریف از Sprout به Salesforce به مشتریان ما توانایی بی‌سابقه‌ای برای ایجاد ارتباطات نزدیک‌تر با مشتریان و عملیاتی‌سازی شبکه‌های اجتماعی در مقیاس می‌دهد.»

این ادغام های جامع این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که به راحتی به Sprout مهاجرت کنند. با کمک تیم خدمات حرفه‌ای ما – که در Social Studio و Sprout به خوبی مسلط هستند – می‌توانید با زمان کم یا بدون توقف، این انتقال را انجام دهید. و از هم اکنون تا ژانویه 2023، خدمات حرفه ای را به صورت رایگان برای مشتریان جدید Sprout ارائه می دهیم.

برای آینده مدیریت رسانه های اجتماعی برنامه ریزی کنید

رسانه های اجتماعی کند نمی شوند. با برنامه‌ریزی برای موفقیت بلندمدت مدیریت رسانه‌های اجتماعی، از استراتژی اجتماعی خود آگاه باشید.

مدیریت رسانه های اجتماعی و استراتژی مراقبت از مشتری خود را با ادغام جامع Salesforce Sprout Social تغییر دهید. با تیم ما تماس بگیرید تا دموی خود را امروز برنامه ریزی کنیم.

نوشتهٔ پیشین
نحوه بلاک کردن شخصی در لینکدین در سال 2022
نوشتهٔ بعدی
آنچه بازاریابان می توانند از Spotify Wrapped یاد بگیرند

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.