Untitled design 15

نحوه برنامه ریزی پست های اینستاگرام از قبل

Rate this post

اگر شما هم شبیه من هستید، ممکن است دوست داشته باشید هر زمان که الهام گرفتید در اینستاگرام پست بگذارید. مشکل این است که همه می دانیم که می آید و می رود. و اگر می‌خواهید محتوای اینستاگرام شما اهداف بازاریابی را که برای کسب‌وکارتان تعیین کرده‌اید برآورده کند، باید برنامه‌ای داشته باشید. بنابراین، بیایید در مورد نحوه انجام این کار در اینستاگرام صحبت کنیم.


چرا پست های خود را در اینستاگرام برنامه ریزی کنید؟

پست کردن هر زمان که دوست داشتید (یا به احتمال زیاد، هر زمان که وقت دارید)، کاملاً واضح است که روشی پایدار برای ایجاد ارتباط مؤثر برای یک تجارت نیست. حداقل نه زمانی که می خواهید نتایج واقعی را در دراز مدت ببینید.

بله، آن یک پست عجیب و غریب هر از چند گاهی ممکن است ویروسی شود و تعداد زیادی بازدید و شاید لایک برای شما به ارمغان بیاورد. اما چند بار پشت سر هم می توانید آن را تکرار کنید؟ و بازدید از وب سایت چطور؟ و در مورد فروش چطور؟

و شاید بیشتر از همه، الگوریتمی که از شما می‌خواهد به طور منظم و پیوسته مخاطبان خود را درگیر کند چطور؟

برای به دست آوردن همه اینها، به یک رویکرد استراتژیک برای محتوای اینستاگرام خود نیاز دارید. و برنامه ای که قراره دنبالش کنی

طرحی که:

 • در واقع در وقت شما صرفه جویی می شود. به جای تلاش برای پیدا کردن ضرب المثل “چیزی”، می توانید یک شکاف را در تقویم خود مسدود کنید تا محتوای یک هفته یا حتی یک ماه را برنامه ریزی کنید. و سپس به طور خودکار برای بقیه آن هفته یا ماه پست کنید و نگران تولید محتوا نباشید. هرچه تعداد اکانت‌های اینستاگرام بیشتری داشته باشید، می‌توانید از این طریق در زمان بیشتری صرفه‌جویی کنید.
 • به شما کمک می کند ثابت قدم بمانید. وقتی محتوای خود را از قبل برنامه‌ریزی می‌کنید، می‌توانید به آن نگاه کنید و در واقع ببینید که آیا یک داستان ثابت برای برند شما ایجاد می‌کند یا خیر.
 • به شما در رسیدن به اهداف بازاریابی کمک می کند. با برنامه ریزی محتوای خود، می توانید مطمئن شوید که برای انجام کارهای مورد نیاز شما طراحی شده است. می دانید، مانند ایجاد آگاهی از برند، فروش محصولات، ایجاد رهبری فکری خود در بازار و غیره. وقتی به صورت موقت پست می‌کنید، اغلب از چشم‌انداز آن اهداف غافل می‌شوید، و فقط برای گذاشتن چیزی تحت فشار قرار می‌گیرید (معمولاً به این دلیل که هفته‌هاست پستی ارسال نکرده‌اید.)

بسیار خوب، کارولینا، اما چگونه می توان یک برنامه محتوای اینستاگرام ایجاد کرد؟ نگران نباشید، به‌عنوان فردی که بیشتر از آن چیزی که من می‌توانم حساب کنم، از آن‌ها استفاده کرده‌ام (می‌دانم، فقط گفتم که برنامه‌ریزی نکرده‌ام، اما دقیقاً درست نیست؛)) در اینجا چند نکته وجود دارد.

چگونه یک برنامه محتوا برای اینستاگرام ایجاد کنیم

 1. با تعیین اهداف خود برای اینستاگرام شروع کنید. آیا می خواهید از آن در درجه اول به عنوان یک کانال افزایش فروش استفاده کنید؟ یا شاید بیشتر محتوای آموزشی را به اشتراک بگذارید؟ یا ترکیبی از هر دو و سپس برخی؟ این به شما کمک می کند محتوای مناسب را پیدا کنید، آن را دسته بندی کنید و آن را اولویت بندی کنید.
 1. دسته ها یا موضوعات اصلی را برای محتوای خود تعریف کنید. به عنوان مثال، اگر رستوران دارید، برخی از تم ها می توانند عبارتند از: دستور العمل ها، عکس های پشت صحنه، پیشنهادات ویژه، پست های “با تیم ملاقات کنید”، محتوای فصلی، و مقداری محتوای سرگرم کننده مانند میم ها. شما عکس (اینستاگرام) را دریافت می کنید.
 1. سپس، در مورد فرمت هایی که قرار است استفاده کنید تصمیم بگیرید. احتمالاً بهتر است از ترکیبی استفاده کنید – از پست‌های موجود در فید خود، از جمله چرخ فلک (مثلاً برای دستور غذاها)، قرقره‌ها و برخی داستان‌ها. منابعی را که برای ایجاد هر یک از آنها نیاز دارید و در اختیار دارید در نظر بگیرید. (این احتمالاً به شدت بر تعداد پست های شما تأثیر می گذارد.)
 1. سپس محتوای خود را برنامه ریزی کنید. از ترکیبی از موضوعاتی که تعریف کرده اید استفاده کنید. در برخی از آنها، می‌توانید مجموعه‌های محتوایی مانند معرفی هفتگی کارمند خود یا غذای ویژه سرآشپز ایجاد کنید.
 1. علاوه بر اهداف کلی برای هر پست، فراموش نکنید تعیین یک هدف خرد برای هر یک نیز. می خواهید مخاطبانتان چه کار کنند؟ به مواردی مانند رفتن به وب سایت خود، دریافت پیشنهاد ویژه خود در فروشگاه آفلاین خود، گذاشتن نظر، پاسخ دادن به یک نظرسنجی یا سؤال و غیره فکر کنید. هر پست باید نوعی تعامل با مخاطبان را در ذهن داشته باشد – این رسانه اجتماعی است، یادتان هست؟
 1. فراموش نکنید که برنامه ریزی و ارسال محتوا در تعطیلات فصلی مربوط به جایگاه شما و نقشه راه محصول شما (به عنوان مثال، زمانی که یک منوی جدید راه اندازی می کنید.) در اینجا یک منبع عالی برای انجام این کار وجود دارد.
 1. تصمیم بگیرید که چه کسی آن را ایجاد می کند دارایی های بصری مانند ویدیوهای قرقره یا طرح‌های چرخ و فلک (اگر یک نمایش یک نفره هستید، می‌توانید آنها را خودتان با ابزارهایی مانند Canva ایجاد کنید.)
 1. پست های اینستاگرام را از قبل با استفاده از ابزار برنامه ریزی رسانه های اجتماعی مانند ناپلئون کت برنامه ریزی کنید. اگر افراد دیگری در این فرآیند دخیل هستند یا نیاز به درخواست تأیید دارید، به شما کمک می‌کند فرآیند را خودکار کنید و آن را بسیار کمتر از گاهی اوقات پیچیده‌تر کنید.
 1. سپس منتظر انتشار پست ها باشید (و مراقب نظرات و DM هایی که در نتیجه دریافت می کنید باشید!)

و در مورد استفاده از NapoleonCat’s Publisher برای اینستاگرام، بیایید نگاهی دقیق به نحوه برنامه ریزی پست های اینستاگرام وجود دارد، و چرا بسیار راحت‌تر از استفاده از صفحه‌گسترده اکسل به‌عنوان تقویم محتوا و ایمیل‌ها و Slack برای گردش‌های کاری تأیید شماست (#beentheredonethat.)


پست ها، حلقه ها و چرخ فلک های نامحدود اینستاگرام را برنامه ریزی کنید

پست ها، قرقره ها و چرخ فلک ها را در چندین حساب اینستاگرام برنامه ریزی کنید. هنگامی که مخاطبان آنلاین هستند به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید – نه شما. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 7 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

نحوه برنامه ریزی پست ها در اینستاگرام با استفاده از NapoleonCat

مزیت غیرقابل انکار استفاده از ابزاری مانند NapoleonCat برای زمان بندی محتوای اینستاگرام خود این است که می توانید زمان بندی پست ها برای چندین حساب رسانه های اجتماعی (و نه فقط اکانت های اینستاگرام، بلکه فیس بوک، توییتر، لینکدین و کسب و کار من گوگل) به طور همزمان، و به راحتی به همه آنها در یک مکان دسترسی داشته باشید.

و یکی دیگر از این موارد این است که می توانید در بین تیم های خود همکاری کنید، بازخورد دریافت کنید (از جمله از مشتریان آژانس خود) و قبل از اینکه پست های شما نور روز آنلاین را ببینند، ویرایش های لازم را انجام دهید.

هنوز در یک مکان.

بنابراین، در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

 1. با اتصال حساب(های) اینستاگرام خود به NapoleonCat شروع کنید. برای انجام این کار به یک حساب کاربری تجاری اینستاگرام نیاز دارید.
 2. سپس به Publisher بروید (آن را در منوی سمت چپ خواهید یافت) و تاریخ را در تقویم محتوای خود انتخاب کنید.
تقویم محتوا در NapoleonCat
 1. حساب(هایی) را که می خواهید به آنها پست کنید انتخاب کنید. سپس با افزودن کپشن به ایجاد پست خود ادامه دهید. می توانید ایموجی ها را اضافه کنید و سایر کاربران را در کپشن تگ کنید. همچنین می توانید هشتگ را به صورت دستی اضافه کنید (تا 30.)
ایجاد پست اینستاگرام در NapoleonCat
 1. سپس عکس یا ویدیوی خود را آپلود کنید (حداکثر 100 مگابایت و حداکثر 60 ثانیه). هنگام آپلود، اندازه و جهت عکس را تنظیم کنید – می تواند مربع، عمودی یا افقی باشد.

همچنین می توانید تصاویر یا ویدیوهای بیشتری برای ایجاد یک چرخ فلک اضافه کنید. در اینجا نحوه برنامه ریزی چرخ و فلک در اینستاگرام با استفاده از NapoleonCat آورده شده است.

https://napoleoncat.com/wp-content/uploads/2022/07/Scheduling-an-Instagram-carousel-in-NapoleonCats-Publisher.mp4

برنامه ریزی یک چرخ فلک اینستاگرام با NapoleonCat

 1. همچنین می توانید یک مکان اضافه کنید و اولین نظر را برنامه ریزی کنید.

افزودن اولین نظر زمانی مفید است که یک عنوان طولانی ارسال می کنید و می خواهید آن را در نظرات ادامه دهید. همچنین می توانید از آن برای ارسال هشتگ استفاده کنید تا کپشن خود را زیبا و تمیز نگه دارید.

افزودن مکان و هشتگ در کامنت اول
 1. سپس، تاریخ و زمان ارسال پست جدید ایجاد شده خود را انتخاب کنید. (آیا من فقط گفتم “پست پست کنید”؟ خب، ظاهرا.)
برنامه ریزی پست ها در اینستاگرام

وقتی نوبت به زمان‌بندی پست می‌رسد، به تعاملات قبلی مشتریان خود نگاه کنید تا ببینید چه زمانی احتمال دارد که با آن درگیر شوند. (شما همچنین تجزیه و تحلیل اینستاگرام را در NapoleonCat خواهید یافت.)

 1. در این مرحله، می‌توانید به پست خود یک برچسب داخلی با کد رنگی نیز بدهید، بنابراین به راحتی می‌توانید در یک نگاه تشخیص دهید که پست متعلق به کدام دسته یا موضوع است (مثلاً اگر بخشی از یک تبلیغ محصول یا یک چرخه آموزشی در یک موضوع خاص است. .)

همچنین می‌توانید یک عنوان داخلی اضافه کنید – هرکسی که تقویم را مشاهده می‌کند، می‌داند که پست درباره چیست. عنوان (و نه برچسب) در جایی پست نمی شود و مخاطبان شما آن را نمی بینند.

 1. اگر به شخصی نیاز دارید که پست را تصحیح کند، تصویر یا ویدیو را ایجاد کند یا آن را تأیید کند، کاربر (یا کاربران) دیگری را به آن اختصاص دهید. به آن‌ها اطلاع داده می‌شود و باید قبل از برنامه‌ریزی پست، پست را بررسی کنند.

شما می توانید تمام وظایف محول شده به شما را در برگه “وظایف من” مشاهده کنید.

برگه «وظایف من» در ناشر NapoleonCat

افزودن مشترکین به یک پست به سایر افراد اطلاع می دهد که چه اتفاقی با آن می افتد گام به گام. و همچنین می توانید یادداشت هایی را در زیر هر پست برای بحث در مورد هر چیزی که قبل از انتشار باید مورد بحث قرار گیرد، تبادل کنید. بنابراین، اساساً، تمام جریان‌های کاری محتوای اینستاگرام شما می‌تواند از طریق تقویم اتفاق بیفتد، و همه چیز فوق العاده شفاف و ساده است.

 1. سپس پیش نویس خود را ذخیره کنید یا پست را برنامه ریزی کنید. در صورت تمایل، می‌توانید به‌جای برنامه‌ریزی یک پست، فوراً آن را منتشر کنید. کلید «Schedule» را خاموش کنید و دکمه «Schedule» در زیر به «Publish» تبدیل می‌شود.
انتشار پست های اینستاگرام خود مستقیماً از NapoleonCat

در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد که شما را در کل این فرآیند راهنمایی می کند:

(می دانم، می توانستم با آن شروع کنم، درست است؟)

بعد از اینکه همه پست‌های خود را برای هفته (یا ماه) برنامه‌ریزی کردید، همه آنها در یک حساب انتخابی در روز و در زمانی که مشخص کرده‌اید منتشر می‌شوند. پس این کار شما خالی است – تنها چیزی که باید برای آن آماده شوید این است که همه بحث هایی را که – امیدوارم – در نظرات اینستاگرام خود شروع کنید، داشته باشید. که به هر حال، شما همچنین می توانید این کار را با استفاده از NapoleonCat انجام دهید.


تمام نظرات و پیام ها را از یک نما مدیریت کنید (و خودکار کنید).

از NapoleonCat برای مدیریت تمام نظرات، پیام ها، نظرات و غیره خود استفاده کنید – همه از یک داشبورد ساده. نظرات و DM های تکراری را خودکار کنید. آن را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

در مورد برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام چطور؟

نگران نباشید، شما نیز می توانید قرقره های اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید با استفاده از همین ابزار

در اینجا جزئیات بیشتری در مورد نحوه برنامه ریزی حلقه های اینستاگرام وجود دارد. نکته: این فرآیند تقریباً یکسان عمل می‌کند، و همچنین می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که حلقه خود به عنوان پست در فید اینستاگرام پست شود. زمانی که می‌خواهید افراد بیشتری آن را ببینند، هوشمندانه است – وقتی یک حلقه را منتشر می‌کنید بدون اینکه بعداً آن را در یک پست یا داستان به اشتراک بگذارید، به دنبال‌کنندگان شما اطلاع داده نمی‌شود.

برنامه ریزی یک حلقه اینستاگرام با NapoleonCat

بنابراین، برنامه محتوای اینستاگرام شما چیست؟

احتمالاً می‌دانید که پست کردن محتوای اینستاگرام به صورت دستی در طولانی مدت بهترین ایده نیست (در غیر این صورت احتمالاً اینجا نبودید و مطمئناً تا این لحظه پست را درست نخوانده بودید. ;))

اما حالا شما هم می دانید نحوه برنامه ریزی پست های اینستاگرام تا این روند بسیار آسان تر شود. و این به این بستگی دارد که آیا شما یک تیم یک نفره (یا یک تجارت تک نفره!) هستید یا بخشی از یک تیم بازاریابی رسانه های اجتماعی بزرگتر. در هر دو مورد، می‌توانید برای دو هفته اول زمان‌بندی پست‌های اینستاگرام خود را به صورت رایگان شروع کنید و ببینید که چگونه برای شما کار می‌کند.

و من ممکن است یک فالگیر نباشم، اما مطمئن هستم که کار خواهد کرد. 😉


پست ها، قرقره ها و چرخ فلک های اینستاگرام را برنامه ریزی کنید

به طور یکپارچه پست های اینستاگرام خود را در چندین حساب به طور همزمان برنامه ریزی کنید. همکاری و کار در یک تیم. NapoleonCat را به صورت رایگان امتحان کنید:

NapoleonCat را به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید. بدون نیاز به کارت اعتباری

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل