خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام ورود تضمینی به اکسپلور اینستاگرام ( افزایش اینگیجمنت و ایمپریشن )

 خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام  (Explore Instagram) به زبان ساده باعث میشود پست شما وراد اسکپلور اینستاگرام شود و همین موضوع باعث می شود مشتری یا مخاطب خاص خود را دریافت نمایدد. حتما در هشتگ گذاری خود دقت کنید تا بهترین نتیجه را دریافت نمیاد.یکی از مهم‌ترین استراتژی‌هایی که کسب‌و‌کارهای مختلف در سطح اینستاگرام دارند، این است که پست‌های خود را وارد اکسپلورر اینستاگرام کنند. ورود به این بخش از اینستاگرام سبب خواهد شد تا میزان بازدید از پست‌ها بسیار افزایش پیدا کرده و در ادامه‌ی آن میزان لایک‌ها و کامنت‌های دریافتی و در نهایت تعداد فالوورها زیاد شود. اگر از پست شما استقبال به عمل آید، احتمالا در آینده نیز پست‌های زیادی از شما وارد اکسپلورر خواهد شد. اما در واقع اکسپلورر اینستاگرام چیست و چرا اینقدر اهمیت دارد؟ راه‌های ورود به این بخش چیست؟ پیش از توضیح این مسائل بایستی چند اصطلاح را یاد بگیریم.

ذره بین اینستاگرام نماد اکسپلور اینساگرام
5/5 - (196 امتیاز)

خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام - افزایش ایمپریشن و اینگیجمنت پیج شما

 

 

اکسپلورر اینستاگرام چیست؟

هنگامی که وارد اپلیکیشن اینستاگرام می‌شوید بخشی در بخش پایین آن قرار گرفته که با یک ذره بین مشخص شده است. محتویات این بخش از اینستاگرام برای هر کاربر متفاوت است و شامل عکس‌ها، فیلم‌ها، استوری و … است. اینستاگرام با استفاده از سابقه‌ی علاقه‌مندی‌های شما تصمیم می‌گیرد که چه پستی را در این قسمت قرار دهد. اصولا پست‌هایی در بخش اکسپلورر اینستاگرام قرار می‌گیرند که فالویینگ‌های شما آن‌ها را لایک کرده باشند، مشابه پست‌هایی باشند که شما لایک کرده‌اید و با آن حساب‌های کاربری بیشترین میزان تعامل را داشته‌اید و یا پست‌هایی باشند که بیشترین میزان تعامل را از آن خود کرده‌اند.

بهترین حالت برای استفاده از خدمات اکسپلور اینستاگرام داشتن فالوور بالای ۱۰ کا می باشد

ذره بین اینستاگرام اکسپلور

مزایای ورود به اکسپلورر چیست؟

هنگامی که پست یا پست‌های شما وارد این بخش از اینستاگرام می‌شوند، با درصد بسیار بالایی، افراد زیادی پست شما را خواهند دید. هنگامی که افراد بیشتری شما را ببینند شناخته شده‌تر خواهید شد و در بلند مدت سود بسیار بیشتری کسب خواهید کرد.

پستی که توسط افراد بیشتر دیده شود، لایک و کامنت بیشتری نیز خواهد گرفت. در نتیجه طبیعی است که نرخ تعامل شما که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های موفقیت در اینستاگرام است، افزایش پیدا می‌کند.

افزایش بازدید و افزایش تعامل سبب خواهد شد که توسط افراد بسیار بیشتری فالو شوید. چرا که اگر محتوای پست شما جالب توجه باشد در نتیجه واضح است که افراد دوست دارند شما را دنبال کنند.

تعداد سیو شدن پست شما توسط افراد نیز افزایش پیدا خواهد کرد. سیو شدن هم یکی از مهم‌ترین مولفه‌های اینستاگرام برای تشخیص پیج‌های زرد از پیج‌های اصیل و پرمحتواست.

مشاهده می‌کنید که مزایای ورود به این بخش مانند یک لوپ بی نهایت است که تاثیرمثبت آن روی یک بخش، منجر به تاثیر مثبت در بخش دیگری خواهد شد.

اکسپلور اینستاگرام

هشتگ چیست و چه اهمیتی دارد؟

می‌توان هشتگ‌ها را یکی از فوق‌العاده‌ترین عناصر دنیای شبکه‌های اجتماعی دانست. در واقع هشتگ‌ها یک برچسپ هستند که می‌توان هر رسانه را به یک دسته‌بندی خاص اضافه کرد و کاربران در سراسر جهان با استفاده از این برچسپ می‌توانند به پست‌های مورد نظر دسترسی داشته باشند. مثلا هشتگ خاطرات که به صورت #خاطرات نوشته می‌شود، مربوط به پست‌هایی است که در واقع اشاره به گذشته می‌کنند. هشتگ‌‎ها در واقع یک راه برای پیدا کردن پست‌های مربوط به یک موضوع خاص هستند. با استفاده از هشتگ‌ها سرعت جست‌و‌جو به شدت افزایش پیدا می‌کند. هشتگ‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای برندینگ است. استفاده‌ی درست از هشتگ‌ها احتمال ورود به بخش اکسپلورر اینستاگرام را به شدت افزایش می‌دهند.

چگونه وارد اکسپلورر اینستاگرام شویم؟

تمام این نکات را بیان کردیم تا به این جای کار برسیم؟ چگونه می‌توان وارد اکسپلورر اینستاگرام شد؟ ورود به این بخش از اینستاگرام می‌تواند منجر به موفقیت شما در این شبکه‌ی اجتماعی و افزایش درآمد شود. اما صرف این که وارد این بخش شوید و تلاش دیگری نکنید، نمی‌تواند موفقیت شما را تضمین کند. قطعا موارد دیگری نیز وجود دارند که می‌بایست آن‌ها را رعایت کنید. در اینجا به تعدادی از این نکات اشاره خواهیم کرد.

ناب فالوور چگونه شما را به اکسپلورر اینستاگرام می‌رساند؟

ما اینجا در ناب فالوور تلاش خود را بر آن داریم تا با استفاده از چند تکنیک و صد البته با همکاری خودتان ورود به اکسپلورر را برای شما آسان‌تر کنیم. ورود به این بخش اینستاگرام نیاز به تلاش و تجربه دارد و واضح است که افرادی که در این زمینه مبتدی هستند، ممکن است دچار سختی شوند. در نتیجه ما در این راه به شما کمک می‌کنیم که در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته‌ی خود یعنی ورود به بخش اکسپلورر اینستاگرام برسید.

استفاده از اینگیجمنت، ایمپرشن و سرچ

همانطور که در ابتدای نوشته به آن اشاره کردیم، ورود به اکسپلورر اینستاگرام مستلزم داشتن تعامل بالا و ویو است. این دقیقا کاری است که ناب فالوور برای شما انجام خواهد داد. برای مثال شما پست مورد نظر خود که می‌خواهید آن را وارد اکسپلورر کنید را به ما معرفی کرده و سپس ما اینگیجمنت و ایمپرشن پست مورد نظر را افزایش می‌دهیم. منظور از اینگیجمنت تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها و منظور از ایمپرشن میزان بازدید بدون هیچ گونه فعالیت است. همچنین روی هشتگ‌هایی که شما در پست خود قرار داده‌اید، سرچ‌های زیادی زده می‌شود تا به این طریق هم احتمال ورود شما به اکسپلورر اینستاگرام بسیار افزایش پیدا کند.

ناب فالوور بیش از 10 سال در زمینه‌ی خدمات مربوط به اینستاگرام تجربه دارد و طی این سال‌ها تمام تلاش خود را بر آن داشته تا خدمات باکیفیت و راضی‌کننده به کاربران خود ارائه کند. در نتیجه اینگیجمنت و ایمپرشن شما توسط کاربران صد در صد واقعی انجام می‌شود. کاربرانی که مشابه با کاربرانی خواهند بود که به صورت طبیعی میزان اینگیجمنت و ایمپرشن شما را افزایش می‌دهند.

پستی که می‌خواهید وارد اکسپلورر شود، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

همانطور که گفتیم، صرف استفاده از خدمات ناب فالوور نمی‌تواند ورود شما به اکسپلورر و موفقیت در اینستاگرام را تضمین کند. ورود به اکسپلورر زمانی می‌تواند منجر به موفقیت شود که پست شما آنقدری جالب و قابل توجه باشد که افراد ترغیب به وارد شدن به پیج و فالو کردن شما شوند.

شما باید یک پست ویدئویی با محتوای جالب و جذب کننده تهیه کنید. هشتگ‌های مناسب در رابطه با موضوع پست ( ویدئو) را پیدا کرده و در کپشن آن ذکر کرده و حتما لوکیشن یا همان موقعیت جغرافیایی را نیز اضافه کنید. خیلی خوب است که ویدئویی که آماده می‌کنید دارای زیرنویس باشد که از طریق آن پیج مورد نظر هم معرفی شود. ویدئوی شما باید حاوی مضامین خوب و همه پسند باشد تا افراد بیشتری تمایل داشته باشند که آن را ببینند.

 

چه عوامل دیگری در ورود به اکسپلورر مهم هستند؟

در کنار تمام مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، مسائل دیگری هم هستند که می‌توانند به شما کمک کنند، ورود به اکسپلورر را بیشتر و بهتر تجربه کنید.

انتشار پست در زمان مناسب ( زمانی که فکر می‌کنید مخاطب هدف شما آنلاین است) تاثیر بسیار زیادی در این زمینه دارد. از آنجایی که اکسپلورر یک فضای بی انتهاست و احتمال این که یک پست را دوباره ببینید، تقریبا صفر است، پس ضروری به نظر می‌رسد که محتوای خود را در زمان مناسبی منتشر کنید.

پست‌های شما باید از لحاظ گرافیکی در سطح قابل قبولی باشند و اگر نوشته‌ای روی آن است بایستی با فونت خوب و واضح نوشته شده باشد تا کاربر تمایل داشته باشد ادامه‌ی آن را ببیند.

لازم است که حتما از ابزارهایی که خود اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است، استفاده کنید تا میزان تعامل کاربران با خودتان را اندازه بگیرید. ابزار insights به همین منظور تعبیه شده است.

چرا باید سیو های اینستاگرام خریداری کنید؟

داشتن تعداد زیادی سیو پست در اینستاگرام روی الگوریتم اینستاگرام تأثیر مثبت می گذارد. اگر می خواهید به زودی در اینستاگرام به موفقیت برسید ، می توانید ذخیره های اینستاگرام را خرید کنید تا اعتبار پیج خود را بالا بکشید.

ذخیره اینستاگرام یا سیو پست اینستاگرام چیست؟

افراد می توانند پست های شما را در اینستاگرام سیو کنند تا بعداً در هر زمان دوست داشتند آنها را مشاهده کنند. این به عنوان یک تأثیر مثبت و عالی به حساب می آید و ارزش شما را در درک الگوریتم افزایش می دهد.

ذخیره پست اینستاگرام چیست؟

ویژگی ذخیره پست اینستاگرام می تواند رمز موفقیت شما باشد. همانطور که احتمالاً از نام آن حدس می زنید ، این ویژگی به شما امکان می دهد پست های سایر کاربران را ذخیره کنید. اگر یکی از فالوورهای شما یکی از پست های شما را دوست دارد و می خواهد بعداً آن را مشاهده کند ، ممکن است تصمیم به ذخیره آن بگیرد که این یک امتیاز خیلی مثبت برای اعتبار پیج شما می باشد. برای این کار ، آنها روی نماد نشانک زیر پست کلیک می کنند. یک پست را می توان به صورت جداگانه ذخیره کرد یا به مجموعه اضافه کرد. ویژگی Saves می تواند ابزاری خارق العاده برای افزایش نرخ تعامل اینگیجمنت و معروف شدن در اینستاگرام باشد. آیا کسی را برای ذخیره پست های خود پیدا نمی کنید؟

هیچ نگرانی نداشته باشید. ذخیره های اینستاگرام را می توانید از Nabfollower خریداری کنید.

ذخیره پست های اینستاگرام  شما نشان می دهد که محتوای شما ارزش دو بار مشاهده را دارد. به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است و باعث بالا رفتن اعتبار پست شما می شود. این احساس خوبی است که بدانید برخی از افراد پست های شما را ذخیره می کنند. با این حال ، ذخیره های اینستاگرام فقط تقویت کننده اعتماد به نفس نیستند. این چیزی فراتر از این است و باعث رفتن پیج شما به اکسپلور می شود.

ناب فالوور بهترین ارائه دهنده خدمات اینستاگرام

آیا استفاده از هشتگ باعث رفتن پیج به ایکسلور میشود ؟

بله . شما باید همواره برای پست های خود از هشتگ استفاده کنید سیستم اینستاگرام پر پایه هشتگ می باشد پست هشتگ راه دیده شدن شماست

چع قدر زمان می برد تا سرویس خدمات اکسپلور من اجرا اعمال شود ؟

سفارش شما بعد از پرداخت به صورت اتماتیک در سرور ها ثبت میشه و سفارش ما اعمال میشه

پست من باید چه مواردی رو داشته باشه تا خدمات اسکپلور تاثیر گذار باشه

پست شما باید همه موارد مهم مثل هشتگ ، کپشن بلند و مناسب ، تعداد لایک خوب، و مواردی که پیج شما باید داشته باشه هشتگ ، فالوور تعداد بالا تا هم پیج شما و دست شما مورد تاییر برای اکسپلور قرار بگیره

ورودی های اکسپلور را چه گونه می توانم به بینم ؟

ورودی های اکسپلور در پیج های بیزینسی و کریتیو قابل مشاهده هستش کافیه وارد insight بشین و می تونید تعداد ورودی واقعی رو به بینید

چه طور می توان وارد اکسپلور اینستاگرام شد؟

شما با خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام به صورت همزمان هم ایمپریشن و هم ریج را به پیج خود وارد می کنید هم چنین همچنین پست شما که دارای هشتگ باشه توسط سرویس ما دیسکاور میشه همچنین لوکیشن اگه برای پیج زده باشید بر حسب لوکیشن هم برای شما ایمپریشن دریافت می کنید. همچنین پست شما در سرچ اینستاگرام جست و جو می شود همه این موارد مجوز های لازم برای ورود به اینستاگرام را ایجاد می کنند و پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام می شود

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فهرست
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x
× پشتیبانی