How To Get Followers on Pinterest in 2022

چگونه در سال 2022 در پینترست فالوور داشته باشیم؟

Rate this post

پینترست یکی از آن پلتفرم هایی است که اگر یک بازاریاب دیجیتالی هستید، می توانید آن را تا انتها دوشید.

به‌عنوان یک وبلاگ‌نویس، می‌توانید با آپلود و بازاریابی محتوای خود در اینجا، دنبال‌کنندگانی برای خود ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که مردم محتوای شما را می‌بینند و با آن تعامل دارند. این باعث می شود که ترافیک بیشتری به آن وارد شود و وبلاگ شما را به بالاترین سطح برساند.

این برای وبلاگ نویسی که به دنبال جذب فالوور در پینترست در سال 2022 است، مسلماً سالی است که حتی افراد بیشتری به سمت وبلاگ نویسی و بازاریابی دیجیتال به طور کلی روی خواهند آورد. اینجاست چگونه در پینترست فالوور پیدا کنیم.

برای شروع، Pinterest یک سمت وبلاگ نویسی با تأکید بر محتوای تصویری است، که در آن می توانید محتوای خود را به شکل تصاویری نگهداری کنید که افراد می توانند برای استفاده بعدی آن را پین کنند یا اگر علاقه آنها را جلب می کند.

با استفاده از این اطلاعات، می توانید حدس بزنید که وب سایتی مانند Pinterest چه نفوذی در بین وبلاگ نویسانی دارد که به دنبال ضرب کردن تعداد آنها هستند. و هرچه تعداد بیشتری داشته باشید، فالوورهای بیشتری می توانید به رخ بکشید، و پلتفرم سودآورتر می شود.

با توجه به اینکه فالوورها نکته اصلی هستند، در اینجا نحوه جذب فالوور در پینترست آورده شده است.

چگونه در پینترست فالوور داشته باشیم؟

دنبال کردن در پینترست منحصراً به ارسال مکرر وبلاگ نویس بستگی دارد. نه فقط ارسال انواع محتوا، بلکه محتوایی که خوب است، بازدید می‌کند و به هر چیزی که وبلاگ نویس برای خود انتخاب کرده است مرتبط است. البته چندین راه دیگر برای جذب فالوور در پینترست وجود دارد.

بنابراین بدون هیچ مقدمه دیگری، بیایید در مورد موارد اساسی بحث کنیم و به سمت گزینه های متنوع تر برویم.

1. به طور منظم پست کنید

اول از همه، پست کنید!

به طور منظم پست کنید، و با یک تقویم محتوایی پست کنید که به شما کمک می کند آنچه را که پست شده است، آنچه باید آپلود شود و کل آن را پیگیری کنید. برنامه زمان بندی پست ها در پینترست.

وقتی مرتب پست می کنید، محتوایی که آپلود می کنید بیشتر به صفحات جدید یا پرطرفدار منتقل می شود و افراد بیشتری می توانند با پست شما تعامل داشته باشند.

بنابراین، این کمی واضح است، اما بیان واضح این است که چگونه می‌توانید به این نکته پی ببرید، و اولین گام برای جذب فالوور در پینترست، پست کردن منظم است، با بسیاری از وبلاگ‌نویس‌های معروف که به طور متوسط ​​حدود 10 پین در روز را پیشنهاد می‌کنند. .

به عنوان مثال، IKEA یکی از خرده فروشان بزرگی است که با این استراتژی به موفقیت دست یافته است. نمایه Pinterest آن‌ها پر از پست‌هایی است که مخاطبان خود را به طور مؤثر جذب و جذب می‌کنند.

ارسال منظم فالوورهای جدیدی را به همراه می آورد و فالوورهای موجود را حفظ می کند. با این حال، برای منظم ماندن، به یک برنامه مناسب نیاز دارید که توسط یک ابزار زمان بندی پشتیبانی شود.

SocialPilot شما را قادر می سازد تا برنامه پست Pinterest خود را در تقویم رسانه های اجتماعی تجسم کنید و آن را بدون زحمت با برنامه ریزی انرژی اجرا کنید. پین‌ها را برای چندین حساب Pinterest از یک داشبورد ایجاد و زمان‌بندی کنید و همه آنها را در تقویم پخش کنید تا تصویر بزرگی را به دست آورید. اکنون، می‌توانید دفترچه راهنما را قطع کنید و روی تلاش مداوم ایده‌های جدید تمرکز کنید.

آزمایشی 14 روزه خود را شروع کنید

2. محتوای خوب ارسال کنید

پینترست در درجه اول از محتوای تصویری کار می کند و این محتوا ده ها سکه به دست می آید.

اما اگر به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستید، محتوا نباید از آن کیفیت برخوردار باشد. مردم فقط دوست دارند با چیزها یا افرادی که خوب هستند تعامل داشته باشند و محتوای شما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هرچه محتوا با کیفیت تر و باکیفیت تر باشد، احتمال بیشتری برای جذب دنبال کنندگان جدید و افزایش تبلیغات برای وبلاگ وجود دارد. یک تصور اشتباه بزرگ در محافل وبلاگ نویسی Pinterest این است که شما نمی توانید از تصاویر استوک استفاده کنید.

حقیقت این است که می‌توانید از تصاویر استوک یا سایر محتوای مشابه استفاده کنید، اما باز هم کیفیت نقش مهمی در استفاده از آنها دارد.

مانند جوی چو، معروف به اوه جوی!، که یک طراح و وبلاگ نویس است و از هنر خلاقانه و مهارت های عکاسی با کیفیت خود برای جمع آوری 13 میلیون فالوور و 4.4 میلیون بازدید ماهانه استفاده می کند. راز او؟ پست‌های او فقط از نظر بصری جذاب نیستند، او مراقبت بیشتری می‌کند تا مطمئن شود تجهیزات دوربینش بهترین است، کیفیت پس از تولید او متزلزل نمی‌شود و پست‌هایش مانند آثار هنری به نظر می‌رسند. هدف دقیقاً همان چیزی است که باید باشد: محتوای خوب و با کیفیت که جذب می کند.

3. چیزهای خود را پین کنید، چیزهای دیگران را دوباره پین ​​کنید

یکی از نکات فنی تر یا بهتر بگوییم مخصوص Pinterest که می توانید برای افزایش فالوورهای خود داشته باشید، استفاده از ویژگی Pin تقریباً بی رویه است.

البته، شما می‌خواهید به جایگاه خود یا هر کلمه کلیدی دیگری که مد نظرتان است بچسبید، اما سعی کنید موارد خود را پین کنید. وقتی این کار را انجام می دهید، سعی کنید وبلاگ یا پست های دیگران را نیز پین کنید.

اگر تابلویی را می‌بینید که به جایگاه شما مرتبط است، آن را پین یا ذخیره کنید تا جریانی از محتوایی ایجاد کنید که در برنامه در دسترس شما باشد. این فعالیت تضمین می‌کند که فالوورهایتان شما را در حال تعامل با پست‌های دیگران ببینند، که به دیگران دلیلی می‌دهد تا اگر محتوای شما را جذاب می‌دانند، شما را دنبال کنند.

#FollowforFollow، چیزی است که Pinterest در مورد آن است.

4. فالوورهای رقبا را دنبال کنید

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما این موضوع را تحمل کنید، زیرا این نکته کاملاً منطقی است که پس از درک، می‌تواند به شما اجازه دهد فالوورهای بیشتری داشته باشید.

فرض کنید در زمینه فناوری پست می‌کنید و وبلاگی درباره آخرین اخبار و چیزهای دیگر دارید. از آنجایی که فناوری یک جایگاه داغ است، باید یک وبلاگ رقیب وجود داشته باشد که دقیقاً همان کار را انجام دهد. هدف شما در اینجا جذب فالوورهای آنها نیز خواهد بود، درست است؟

می توانید با دنبال کردن آنها (فالوورهای رقیب خود) شروع کنید. وقتی می بینند که توسط یک وبلاگ فناوری که به آن علاقه نشان داده اند دنبال شده اند و محتوای آن خوب است، شما را نیز دنبال می کنند. این یکی از استراتژی‌هایی است که می‌توانید برای افزایش فالوورهای خود در پینترست استفاده کنید.

5. از هشتگ ها به نفع خود استفاده کنید

در این دنیای مدرن وبلاگ نویسی و میکروبلاگینگ، سایت هایی مانند توییتر، فیس بوک و خیلی های دیگر (از جمله Pinterest) از هشتگ ها استفاده کنید به عنوان شکل اصلی محتوای کبوترخانه تحت یک بنر.

با ترابایت بر ترابایت داده و محتوا که هر روز تولید می شود، در واقع به چیزی نیاز دارید که همه این محتوا را مرتب کند، و هشتگ ها یکی از بصری ترین راه ها برای انجام این کار هستند.

با قرار دادن یک کلمه یا عبارت پس از هش، می توانید مطمئن شوید که محتوای شما در جریان خاصی از محتوای مورد جستجو قرار می گیرد. افراد بیشتری را به سمت محتوای شما سوق می دهد.

و این بسیار راحت است. فقط چند کلمه، و اکنون شما در یک باند جهانی هستید. جای تعجب نیست که چرا آنها بسیار شایع هستند و اغلب ویروسی می شوند.

از راهنمای استراتژی هشتگ ما برای پیدا کردن هر هشتگی پرطرفدار در آن ماه یا هفته استفاده کنید، از آن برای افزایش فالوورهای خود با گنجاندن آن در پین های خود استفاده کنید.

6. از اینفوگرافیک به نفع خود استفاده کنید

این حقیقت که بازاریابی دیجیتال در حال افزایش است در حالی که بازاریابی سنتی یا مرسوم در حال پسرفت نشان می دهد که مردم با چیزهای جدید و آسان و با قدیمی ها و کسل کننده ها کنار می آیند.

و اینفوگرافیک چیزی است که در حال حاضر داغ است.

چه کسی دوست ندارد یک عکس خوش رنگ را تماشا کند که معمولاً اطلاعات خسته کننده و غیر جالبی را به گونه ای ارائه می دهد که یک شخص واقعاً بخواهد آن را ببیند؟

خب، این دقیقاً همان چیزی است که اینفوگرافیک است، و می‌توانید از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید محتوایی که پست می‌کنید یا عکس‌هایی که پست می‌کنید و در غیر این صورت کسل‌کننده هستند و با آن‌ها ارتباط برقرار نمی‌کنند، پاسخ زیادی دریافت می‌کنند، که به نوبه خود به این معنی است که دنبال کننده های بیشتری برای وبلاگ شما.

7. به سئو توجه کنید

نام بازی امروز بهینه سازی موتور جستجو است. ما برای خیلی چیزها به گوگل تکیه می کنیم.

بنابراین، ضروری است که پرکاربردترین مرورگر جهان را طوری تنظیم کنید که محتوای شما در صدر قرار گیرد. که مانند جوجه طلای بازاریابی است.

و سئو به شما کمک می کند دقیقاً این کار را با کمک کلمات کلیدی انجام دهید.

بنابراین، یک استراتژی خوب برای هدایت ترافیک به سمت محتوای خود و افزایش لیست فالوورها، گنجاندن کلمات کلیدی (مختص خاص و پرطرفدار) در نام پین، نام تابلو، توضیحات پین و بیوگرافی نمایه است تا به جذب ترافیک بیشتر به سمت آن کمک کند. .

8. استفاده از ابزارهایی برای افزایش دید صفحه Pinterest

قبلاً به این موضوع اشاره کرده ایم. با استفاده از ابزارها، تجربه کلی شما از Pinterest می تواند به طور قابل توجهی تغییر کند، و بهتر می توانید از منابعی که Pinterest برای برند خود دارد استفاده کنید تا فالوورهای بیشتری به دست آورید.

بسیاری از ابزارهای محبوب وجود دارد، با شروع SocialPilot، برنامه ریزی قدرتمند رسانه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد پین ها را از قبل ایجاد و برنامه ریزی کنید. ارسال مکرر پست ضروری است و SocialPilot این کار را بسیار آسان می کند.

در مرحله دوم، شما همچنین باید در برخی از نرم افزارهای طراحی خوب سرمایه گذاری کنید فتوشاپ یا کانوا.

در نهایت، به برخی از افزونه‌ها نیز نگاه کنید که می‌توانند در پست‌های رسانه‌های اجتماعی و ارسال هشتگ/کلمه کلیدی به شما کمک کنند. اینها اساساً تا حد زیادی باعث می شوند که لیست فالوورهای شما منفجر شود.

9. با خلاقیت خود دیوانه شوید

خلاقیت با خود زیرنویس ها، هشتگ ها، و قرار دادن کلمه کلیدی (ناگفته نماند محتوا یا اینفوگرافیک که پست می‌کنید) می‌تواند منجر به افزایش بسیار خوبی در بعد از تعامل شما شود. این در نهایت به تعداد فالوورهایی که می توانید به هیئت مدیره یا کانال خود داشته باشید تبدیل می شود.

در آن نقطه، ساخت تابلو در Pinterest نیز یک کار خلاقانه است، کاری که نیاز به یک نام خوب و جذاب دارد تا مطمئن شوید که مردم آن را دوست دارند و با آن تعامل دارند.

این ارتباط با ‘محتوای با کیفیت‘ نقطه؛ هرچه محتوا یا پست شما جذاب تر و خلاقانه تر باشد، احتمال اینکه فردی که پست های شما را می بیند یا با آنها ارتباط برقرار می کند شما را دنبال کند بیشتر است. این قانون شماره یک در ایجاد یک پیروی مستحکم است: تمرکز بر کیفیت به جای کمیت.

10. از “بخش های” Pinterest استفاده کنید

Sections یک ویژگی جدید از Pinterest است که امکان دسته بندی بیشتر تابلوها را فراهم می کند.

این به وبلاگ نویس اجازه می دهد که اساساً “تخته های درون تابلو” نامیده می شود مخاطبان خاص تری را هدف قرار دهید و برای اطمینان از اینکه جریان فالوور به سمت هیئت مدیره شما هدایت می شود، به یک طاقچه بسیار خاص رسیدگی کنید.

این ویژگی خیلی قدیمی نیست، بنابراین می‌توانید با این ویژگی موفقیت‌های اولیه داشته باشید و می‌توانید مخاطبان را با درصد موفقیت بسیار بالاتری نسبت به سایرین، دنبال کنید.

11. سایر حساب های اجتماعی خود را معرفی کنید

به احتمال زیاد، اگر در پینترست هستید و فالوور قابل توجهی دارید، صفحات یا حساب‌های فعالی در سایر محبوب‌ها نیز خواهید داشت. رسانه های اجتماعی پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و دیگران.

برای افزایش بیشتر فالوورهای خود، می‌توانید پلتفرم‌های دیگر خود را در هر پستی که انجام می‌دهید پیوند دهید، که این حس «گواهی‌نامه بودن» را برای افرادی که برای پست‌های شما یا هیئت مدیره شما می‌آیند ترویج می‌کند.

با پیوند دادن همه این حساب‌ها، می‌توانید ترافیک را به سمت آن حساب‌ها هدایت کنید، که برابر با برد-برد است، زیرا دنبال‌کنندگان یا حتی اعضای جدیدی که به آن پیوندها دسترسی دارند، احتمالاً آن کانال‌ها را نیز دنبال می‌کنند.

12. از Pinterest برای تجارت استفاده کنید

اگر قصد کسب درآمد از وبلاگ خود را دارید یا می توانید برای افزایش ترافیک هزینه کنید، استفاده از “پینترست برای تجارت‘، که در آن قابلیتی به نام Rich Pins وجود دارد.

با چهار نوع پین موجود در آن دسته (برنامه، مقاله، تولید – محصول، و دستور آشپزی، می توانید وب سایت و سایر اطلاعات مرتبط خود را به پین ​​یا پست خود پیوند دهید که مطابق با آن نمایش داده می شود.

به علاوه یک مزیت اضافی وجود دارد که از آنجایی که شما اساساً برای آن پول می‌پردازید، الگوریتم Pinterest در واقع از Rich Pins حمایت می‌کند و آنها را در رتبه‌بندی بالاتر قرار می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید خیلی بیشتر از فالوورها را به دست آورید.

نتیجه

اینها فقط برخی از مراحلی هستند که باید انجام دهید تا ترافیک بیشتری را به وبلاگ خود هدایت کنید و اطمینان حاصل کنید که دنبال کنندگان بیشتری دریافت می کنید. بدیهی است که استراتژی‌های بیشتر و حتی ترفندها و هک‌های بیشتری برای انجام کاری برای افزایش فالوورها وجود دارد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در واقع درک کنید که Pinterest چگونه کار می‌کند تا از الگوریتم خود برای بهره‌برداری بهینه از الگوریتم خود برای استفاده حداکثری از آن و البته جذب فالوورهای بیشتر استفاده کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

خروج از نسخه موبایل