نکات طلایی در هنگام خرید لایک اینستاگرام

نکات طلایی در هنگام خرید لایک اینستاگرام

Rate this post

در گذشته ‎های نه چندان دور شیوه‎ی کار اینستاگرام برای نمایش پست‎ها در بخش فید بر اساس خط زمان بود. یعنی پستی که در نزدیک‌ترین زمان به حال منتشر شده بود در ابتدای صفحه قرار می‌‎گرفت و پست‌های بعدی به همین ترتیب تا انتها جای می‎گرفتند. اما بعد از مدتی این روند به صورت کلی تغییر کرد. این روزها پست‎هایی در ابتدای فید قرار می‎گیرند که لایک‎ و به صورت کلی تعامل بیشتری داشته اند. همین موضوع نشان می‎دهد که داشتن لایک به تعداد بالا تا چه حد اهمیت دارد. اما چطور می‎توان تعداد لایک‎ها را افزایش داد؟ با این نوشته همراه باشید تا نکات طلایی در هنگام خرید لایک اینستاگرام را یاد بگیریم.

نکات طلایی در هنگام خرید لایک اینستاگرام

چرا باید لایک اینستاگرام را بخریم؟

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم شما نیاز دارید که تعداد لایک‎های خود را افزایش دهید تا بتوانید در اول فید جای گرفته و در نهایت به اکسپلور وارد شوید. حقیقتا برای افزایش لایک راه‌های زیادی وجود دارد. تبلیغات یکی از این راه‎هاست اما هزینه‎ی زیادی دارد. تولید پست‎های بسیار جذاب هم یکی دیگر از این راه‎هاست اما می‎توان زمان بسیاری را از شما بگیرد. به خاطر همین بیشتر ادمین پیج‎‌ها به سمت خرید لایک کشیده می‎شوند و صد البته این موضوع را مانند یک راز نگه می‎دارند. چرا که دوست ندارند که سایر افراد هم از این تکنیک باخبر شوند.

از آنجایی که خرید لایک علاوه بر سادگی، سرعت بسیار زیادی هم دارد پیشنهاد می‎شود که از این راه برای افزایش تعداد لایک‎ها استفاده شود. از سویی دیگر هزینه کم هم از دیگر مزایای استفاده از این روش است. اما لایک چیزی نیست که هر روز با آن سر و کار داشته باشیم. به همین خاطر نیاز است که چند نکته طلایی در هنگام خرید لایک اینستاگران را بدانیم.

نکات مهم در هنگام خرید لایک

همانطور که گفتیم لایک و به صورت کلی محصولات اینستاگرامی چیزهایی نیستند که هر روز برای خرید آن‌ها اقدام کنیم. از سویی دیگر اگر در خرید لایک اشتباه کنیم ممکن است مشکلات زیادی را روانه‌ی پیجمان کنیم. در نتیجه حتما پیش از هر اقدامی باید با تعدادی از مهم‌ترین نکات جهت داشتن بهترین تجربه خرید آشنا شویم.

به ایرانی و خارجی بودن لایک‎‌ها توجه کنید

اگر به محصولات سایت‎های مختلف که در رابطه با اینستاگرام فعالیت می‎کنند توجه کنید متوجه خواهید شد که لایک‌های آن‌ها به دو دسته‌ی ایرانی و خارجی تقسیم می‎شوند. کسب و کارهایی که در داخل ایران حضور دارند و مشتریان آن‌ها هم به مردم درون مرزهای ایران محدود میشود، نیاز به فالوور ایرانی دارند. اما کسب و کارهایی که مشتریان آن‌ها در خارج از محدوده ایران هستند بایستی لایک خارجی خریداری کنند. بنابراین اگر مشتریان شما در ایران حضور دارند حتما به ایرانی بودن فالوورها توجه داشته باشید.

بررسی کنید که لایک‎ها واقعی باشند

واقعیت این است که لایک می‎تواند توسط اکانت‎‌های فیک یا واقعی انجام شود. هنگامی که از اکانت‎‌های فیک لایک دریافت کنید مانند این است که هیچ لایکی دریافت نکرده‌اید و اگر این اتفاق به صورت طولانی مدت رخ دهد می‎تواند حتی منجر به آسیب دیدن پیج شما هم شود. به دنبال وبسایت‎هایی برای خرید لایک باشید که اولا به حسن شهرت معروف باشند و دوما تعدادی لایک را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید کیفیت را بسنجید. سنجش کیفیت هم به سادگی انجام می‌شود. کافی است که به لیست لایک‎ها مراجعه کرده و ببینید که چه اکانت‌هایی شما را لایک کرده‌اند. اگر آن‌ها دارای عکس مناسب، تعداد فالوورها و فالووینگ‌های متناسب و تعدادی پست هستند، پس به احتمال زیاد آن‎‌ها پیج‌های واقعی بوده و برای رشد پیج شما مفیدند.

از سایت‎هایی لایک بخرید که قیمت معقولانه‌ای دارند

همیشه برای خرید لایک یا هر محصول اینستاگرامی دیگری با سه حالت قیمت مواجه هستیم. برخی سایت‎ها لایک را با قیمت بسیار پایین ارائه می‎کنند، برخی سایت‌‎ها لایک را با قیمت معمولی و میانگین ارائه می‎کنند و برخی از سایت‎ها هم لایک‎هایشان را با قیمت‌‎های نجومی به مشتریان خود می‎فروشند. اصولا گروه اول لایک‎هایی با کیفیت بسیار پایین و مشابه با لایک فیک تحویلتان می‎دهند ( البته اگر خوش شانس باشید و خود فرایند خرید کلاه برداری نباشد!). گروه سوم هم تبهکارانی بیش نیستند. چرا که هیچ گاه و هیچ لایکی نمی‎تواند قیمت‌های بسیار بالا را به خود اختصاص دهد. به صورت کلی به دنبال سایت‎هایی باشید که لایک‎هایی به قیمت معقول را در اختیارتان قرار می‎دهند.

لایک‎ها را دقیقا بعد از انتشار پست خریداری کنید

الگوریتم اینستاگرام به این صورت عمل می‎کند که در ابتدا پست شما را تنها به 10 درصد از فالوورهایتان نشان داده و اگر میزان بازخورد دریافتی از آن‌ها رضایت بخش باشد، پست را به سایر فالوورها در بخش فید نمایش خواهد داد. برای مثال اگر شما دارای 10000 فالوور باشید پست شما ابتدا به 1000 فالوور نشان داده می‎شود. بنابراین بهتر است که دقیقا بعد از انتشار پست اقدام به خرید لایک کنید تا بتوانید تعامل لازم را دریافت کرده و در نهایت پست شما به دیده‎ی باقی مخاطبانتان هم برسد.

به پشتیبانی پس از خرید سایت مد نظر توجه داشته باشید

حتی ساده‌ترین محصولات هم ممکن است بعد از خرید دچار مشکلاتی شوند. حتما در حین خرید به این نکته توجه داشته باشید که آیا سایت مد نظر پشتیبانی خوبی ارائه می‎کند یا خیر. اصولا سایت‎های حرفه‌ای دارای پرسنل مجربی هستند که به صورت منظم از کاربران و مشتریانشان پشتیبانی کرده و مسائل و مشکلاتشان را حل می‎کنند.

سخن پایانی

ما در این نوشته متوجه شدیم که وجود لایک در یک پیج تا چه حد از اهمیت برخوردار است. همچنین متوجه شدیم که بهترین راه‌ها برای افزایش تعداد لایک پست‎‌ها کدام است. همینطور بیان کردیم که خرید لایک یکی از پربازده‌ترین روش‎ها برای پیشرفت پیج است اما انجام  این کار نیاز به دانستن نکاتی دارد که در این نوشته به آن‌ها اشاره کردیم. در نهایت لازم است بیان کنیم که نکته مهم این است که حتما یک سایت مناسب برای خرید لایک یا هر محصول دیگری انتخاب کنید. چرا که همیشه یک سایت خوب مسائلی از قبیل کیفیت، دقت، پشتیبانی، واقعی بودن، قیمت مناسب و موارد مشابه را در خود می‎گنجاند.

نوشتهٔ پیشین
فالوور اینستاگرام به چه معناست؟
نوشتهٔ بعدی
کپشن رو بخونید بچه ها قدم اول برای اینکه بخوایم به یک تولید کننده محتوا تبدیل …

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست