چگونه فالوور اینستاگرام بخریم ناب فالوور

چگونه فالوور اینستاگرام بخریم؟

5/5 - (1 امتیاز)

این روزها که همه‌ی کسب و کارها یک نسخه آنلاین خود را به اینستاگرام انتقال داده‌اند و می‌خواهند که به صورت مجازی هم درآمد کسب کنند؛ چگونگی خرید فالوور به یکی از مهم‌ترین مسائل تبدیل شده است. صاحبان تجارت‌ها به خوبی می‌دانند که برای بیشتر دیده شدن نیاز دارند که دنبال کننده‌های خود را افزایش دهند و یکی از راه‌های آن هم خریدن فالوور است. اما خرید فالوور اینستاگرام چیزی نیست که هر روز با آن سر و کار داشته باشیم. به همین خاطر ممکن است خرید آن چالش برانگیزتر از خرید چیزی مانند ماست باشد! به همین خاطر تصمیم گرفتیم که در این نوشته به این نکته بپردازیم که چگونه فالوور اینستاگرام بخریم. پیشنهاد میکنیم که تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

پیش از این که قدم از قدم برداریم نیاز است که بدانیم چرا اصلا باید چنین کاری کنیم و چرا به خرید فالوور واقعی اینستاگرام نیاز داریم. در واقع خرید فالوور یکی از چندین راهی است که با استفاده از آن می‌توان تعداد دنبال کننده‌ها را افزایش داد. راه های دیگری هم برای عملی کردن این هدف وجود دارد. برای مثال شما می‌توانید با استفاده از انتشار پست‌های جذاب که بتواند بین جمعیت زیادی از مردم پخش شود فالوورهای زیادی را به دست آورید که البته کار زمان بری است. همچنین می‌توانید با استفاده از تبلیغات اینفلوئنسری، پیج خود را در معرض دید افراد بسیاری قرار دهید که البته این روش هم نیاز به بودجه زیادی خواهد داشت.

در مقابل روش خرید فالوور هم هزینه کمتری خواهد داشت و سرعت اضافه شدن فالوورها به پیج هم به شدت بالاست. در نتیجه افرادی که به دنبال بازدهی سریع هستند می‌توانند از این روش استفاده کنند. شما با خرید فالوور و اضافه کردن تعداد دنبال کننده‌های خود علاوه بر این که وجهه پیج خود را معتبرتر می‌کنید بلکه زمینه را برای جذب فالوور به شکل ارگانیک که بسیار ارزشمند است را هم فراهم خواهید کرد.

استفاده از لب تاب برای وارد شده به سایت ناب فالوور

مراحل خرید فالوور اینستاگرام

پیش از این که شروع به فرایند خرید فالوور اینستاگرام کنید باید بررسی کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا نه. در واقع شما با بررسی بودجه‌ای که در اختیار دارید، مدت زمانی که می‌توانید صبر کنید تا تعداد فالوورهایتان زیاد شود و مواردی از این قبیل بایستی تصمیم بگیرید که آیا این روش گزینه مناسبی برای شما هست یا نه. و اما اگر بعد از بررسی و تحقیق و با توجه به شناختی که از کسب و کار خود دارید متوجه شوید که خرید فالوور گزینه مناسبی برای شماست به مراحل بعدی توجه کنید:

کدام نوع از فالوور برای پیج من مناسب‌تر است؟

فالوورها انواع مختلفی دارند که  هر کدام از آن‌ها هم مناسب نوع خاصی از کسب و کار است. برای مثال فالوور ایرانی مناسب تجارت‌هایی است که مخاطب آن‌ها داخل ایران حضور دارند. همچنین فالوور خارجی مناسب افرادی است که دوست دارند پیج خود را به صورت جهانی مطرح کنند. از سویی دیگر فالوورهای ارزان مناسب افرادی است که تمایل زیادی به افزایش تعامل و نرخ اینگیجمنت خود ندارند. در نتیجه شما بایستی با توجه به هدفی که دارید یکی از این گزینه‌ها را برای خود انتخاب کنید.

خرید فالوور اینستاگرام با بهترین کیفیت و فیمت - ناب فالوور

چه تعداد فالوور نیاز دارم؟

یکی دیگر از مراحل خرید فالوور اینستاگرام این است که تصمیم بگیرید که به چه تعداد فالوور نیاز دارید. در واقع چه تعداد فالوور می‍تواند نیاز شما را برطرف کند. برای این که به این سوال پاسخ دهید کافی است که نگاهی به پیج‌های رقیب خود بیاندازید. آن‌ها چه تعداد فالوور دارند. احتمالا تعداد فالوورهای شما هم باید تقریبا نزدیک به آن‌ها باشد.

فالوور را از کجا خریداری کنم؟

زمانی که به سوالات پیشین پاسخ مناسبی دادید بایستی تصمیم بگیرید که فالوورهای مد نظر خود را از کجا خریداری کنید. در واقع مهم‌ترین بخش این قسمت است. چرا که فروشندگان بسیار زیادی چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی و فضای سایت‌ها وجود دارند که فالوور می‌فروشند. شما در این مرحله باید بدانید که کدام یک از آن‌ها می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای شما باشد.

پشنهاد اصلی ما این است که فالوورهای مد نظر خود را فقط و فقط از سایت‌های معتبر خریداری کنید. اما چرا این پیشنهاد را می‌دهیم؟

اولین نکته این است که سایت‌های معتبر فالوور با کیفیت بالا و فعال به شما تحویل می‌دهند. فالووهای فعال فقط عدد دنبال کننده‌های شما را افزایش نمی‌دهند بلکه با داشتن تعامل مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن، به اشتراک گذاشتن پست و مواردی از این قبیل فضا را برای پیشرفت بیشتر شما فراهم خواهند کرد. این در حالی است که فالوورهای فیک با این که ارزان تر هستند اما نمی‌توانند در بلند مدت به شما سودی برسانند و ممکن است حتی توسط اینستاگرام شناسایی شده و حذف شوند.

نکته مهم دیگر این است که سایت‌های معتبر اصولا پشتیبانی قوی دارند. یعنی شما پیش از خرید می‌توانید از مشورت کارشناسان مجرب آن‌ها بهره برده و بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و این مشاوره هم به صورت کاملا رایگان خواهد بود. همچنین بعد از خرید اگر با مشکلی مواجه شوید می‌توانید از راهنمایی‌های پرسنل بهره ببرید. این در حالی است که خرید فالوور از اشخاص نمی‌تواند چنین خدماتی را در بر داشته باشند.

قیمت مناسب هم از دیگر مزایای خرید فالوور از مراکز معتبر است. بارها دیده شده است که افراد ناشناس اقدام به فروش فالوور یا هر محصول دیگر مرتبط با اینستاگرام با قیمت بسیار گزاف می‌کنند. این قیمت‌ها واقعی نیست و هیچ فالووری نمی‌تواند ارزش چنین هزینه‌ای را داشته باشد. بنابراین باید به این نکته هم بسیار توجه کرد.

علامت سوال در مورد خرید فالوور

سخن پایانی

داشتن فالوور به تعداد زیاد شرط اول موفقیت در اینستاگرام است. شاید شما با استفاده از تولید محتوا بتوانید در ابتدای کار تعدادی فالوور به دست آورید اما روند افزایش بعد از مدتی به سختی پیش می‌رود. در چنین مواقعی بایستی از روش‌های کمکی که همان خرید فالوور اینستاگرام است برای رشد استفاده کرد. اما نکته این جاست که انجام این کار ممکن است برای اولین بار کمی چالش برانگیز باشد. به همین خاطر ما این مقاله را ترتیب دادیم تا انجام این کار ساده‌تر شود. همانطور که در مقاله هم اشاره کردیم، انتخاب جایی که از آن فالوور می‌خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نوشتهٔ پیشین
5 نکته کلیدی برای ورود به اکسپلور اینستاگرام با افزایش ایمپریشن
نوشتهٔ بعدی
فالوور اینستاگرام به چه معناست؟

پست های مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست