بازی

بهترین بازی های تیرانداز غارتگر در حال حاضر

اگرچه آنها در اشکال مختلف وجود دارند، تیراندازهای غارتگر همیشه محبوب بوده اند. این ژانری است که سبک سریع و دیوانه‌وار بازی‌های FPS مدرن را با بازی‌های RPG برای دریافت پاداش و ارتقاء برای تشویق ادامه‌ی گیم‌پلی ترکیب می‌کند و همیشه کار می‌کند.

گیمر ویدیوی روز

برای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

مربوط

10 تیرانداز غارتگر برای بازی بعد از Outriders

از آنجایی که Outriders جدیدترین اضافه شده به ژانر تیراندازی غارتگر است، پس از اتمام آن بازی های بسیار جذابی وجود دارد که می توانید آن را بازی کنید.

چه کسی می تواند استدلال کند که هیچ چیز بهتر از از بین بردن یک Skagg به خصوص سخت در Borderlands یا Raid Boss در Destiny 2 نیست، فقط پس از آن شاهد رها کردن انبوهی از غارت ها باشیم که یک کلاس عجیب و غریب یا افسانه ای است؟ به‌علاوه، توانایی ترکیب و تطبیق سلاح‌ها، زره‌ها و سبک‌های بازی در طیف گسترده‌ای از شخصیت‌ها چیزی است که این بازی‌ها را به افراد زیادی می‌فروشد. آنها مقدار زیادی شخصی سازی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد احساس کنید شخصیت شما متعلق به خودتان است. این یک لمس ظریف است که واقعاً شما را غرق می کند و شما را به جهان می کشاند. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا برخی از بهترین بازی‌های تیراندازی غارتگر در حال حاضر وجود دارد.

به روز شده در 17 ژوئن 2024 توسط متیو مک کیون: هیچ چیز رضایت‌بخش‌تر از منفجر کردن انبوهی از موجودات و موجودات با اسلحه‌های کارتونی برای انبوه غارت و پاداش برای تلاش‌های شما نیست. غارتگرها تیراندازها همیشه به رفع خارش انگشت ماشه کمک می‌کنند و جای تعجب نیست که اینقدر محبوب هستند.

بدون در نظر گرفتن ویترین انتخابی شما، مجموعه عظیمی در دسترس شماست و همیشه یک بازی برای پوشش هر بودجه ای وجود دارد. سخت ترین قسمت این است که تصمیم بگیرید تمام وقت آزاد خود را در کجا بگذرانید. بنابراین برای کمک به هموار کردن این فرآیند، در اینجا نگاهی به روز شده در مورد بهترین بازی های Looter Shooter که اکنون عرضه شده است، آورده شده است.

سگ خرابه

Ruin Dog: The Bullet Hell Of The Alien Hunting Arenas

راما استودیو همه چیز را به آینده بسیار دور برده است. بشریت در دوران طلایی است و قرن ها خود را صرف تماشای نمایش هایی می کنند که شامل شکار زنده بیگانگان می شود. شما به عنوان یک بیگانه متواضع یا ربات بازی می کنید که به میدان فرستاده می شود تا از یک نمایش جهنمی دفاع کنید.

یک دسته از هیولاها و باس های منحصر به فرد برای انفجار و زنده ماندن از آن همه چیز وجود دارد که باید اسلحه ها و تجهیزات خود را با هم ترکیب کنید، مطابقت دهید، و ارتقا دهید تا در سطوح بالاتر دوام بیاورید. هیچ کجا امن نیست، اما هر شخصیت مهارت ها و توانایی های خاص خود را دارد تا آنها را در جهان های مختلف رنگارنگ، آینده نگر و مرگباری که با آنها روبرو می شوید زنده نگه دارد.

به عنوان یک امتیاز فروش، Ruin Dog بسیار ارزان است و حجم فایل آن تنها چهار گیگابایت است. بنابراین برای هارد دیسک شما خیلی بزرگ نیست.

مورچه ها کره چشم من را گرفتند

Ants Took My Eyeball: A Gory Edifice Erected by The Ants

یک پلتفرمر دوبعدی با Looter Shooter از Bosmic Forge ملاقات می‌کند، Ants Took My Eyeball ضربه‌ای است که باید روی رادار خود بچسبانید. مفهوم ساده است، مورچه ها چشم شما را دارند، بروید آن را با استفاده از هر چیزی که می توانید پیدا کنید، آن تفنگ، خفاش و هر چیزی که بین آن ها قرار دارد، پس بگیرید.

مبارزه سریع و پر از حشرات است، سطوح رویه ای هستند، غارت به معنای واقعی کلمه در همه جا وجود دارد و پیشرفت دائمی است زیرا ساختمان شبه پایه وجود دارد. به‌علاوه، اگر به شرکتی علاقه دارید، امکان همکاری همزمان برای حداکثر چهار نفر وجود دارد، بنابراین می‌توانید خشم گروهی را روی آن مورچه‌های مزاحم منتشر کنید.

Ants Took My Eyeball به طور منظم به روز می شود و به صورت قطره ای تغذیه می شود، بنابراین توسعه بازی بسیار سالم است.

جادوگر

جادوگر: غار گدازه ای زیرزمینی

Noita یک ماجراجویی جادویی و گاه بی‌رحمانه به درون مغاک است. اما این با صحنه ساخت هری پاتر شما فاصله زیادی دارد.

مربوط

سیاه چال ها و اژدها: 8 بهترین عصا

عصا جادو را می سازد.

یک ترکیب تقریباً نامتناهی از چوب‌ها برای یافتن وجود دارد و هر کدام را می‌توان با طلسم‌هایی به هر ترتیبی که دوست دارید تغییر داد، اگرچه ابتدا باید افسون‌ها را خریداری کنید. بعلاوه، برای بدست آوردن این عصاها باید بالا بروید، خزیده و در میان تونل های بی پایان وحشت پر از انواع خطرات محیطی و موجودات عجیب و غریب شناور شوید. مرگ یعنی شروع مجدد کامل، پس مراقب جایی که قدم می گذارید و سعی کنید خود را منفجر نکنید.

Noita یک انجمن مودینگ بسیار فعال دارد که انواع چیزهای عجیب و غریب و افزودنی های مفید با کیفیت زندگی را به بازی اضافه کرده است که ارزش بررسی را دارد.

OMFG: یک میلیون اسلحه مرگبار

OMFG: One Million Fatal Guns - Fighting Off A Robot Swarm with a Wild Shot

یک Looter Shooter از بازی Gun Hit Wonders که همه چیز را به اصول اولیه باز می گرداند، One Million Fatal Guns یک فرض ساده دارد، به ربات ها شلیک کنید، نمرد، اسلحه بگیرید. که برای آن فوق العاده خوب عمل می کند.

طبق برنامه‌نویس‌ها بیش از 30 میلیون سلاح وجود دارد و شما با پاکسازی ایستگاه فضایی که توسط روبات‌ها ربوده شده است، از اکثر آنها استفاده خواهید کرد. تا زمانی که می توانید دوام بیاورید، چند اسلحه عجیب و غریب پیدا کنید و سعی کنید امتیاز بالایی کسب کنید. برای چند ساعت اکشن بدون فکر، بازی با اسلحه، و استایل های گلزنی خیلی پیچیده و لذت بخش نیست.

One Million Fatal Guns به عنوان یک پروژه دانشجویی برای اهداف آموزشی ساخته شد. بنابراین آن را کمی شل کنید زیرا یک گردش چشمگیر برای یک تیم دانشجویی است.

بدون چرخش

Unturned: A Pile Of Zombies In A Survivor Base

یک بازی با انرژی زیادی از Roblox، Unturned from Smartly Dressed Games یک بازی بازمانده زامبی است که با Looter Shooter ملاقات می کند که به طور شگفت انگیزی در بین جامعه بازی محبوب شده است. جامعه ویران شده است، زامبی های بلوکی در سرزمین ها پرسه می زنند و شما فردی به شکل بلوک هستید که فقط سعی می کنید در همه این ها زنده بمانید.

پناهگاه‌ها را غارت کنید، به هر تعامل با Undead آنطور که دوست دارید نزدیک شوید، کار کنید، علوفه بخرید، و شکار کنید در حالی که مجبورید با بازیکنان دیگر سر و کار داشته باشید زیرا PvP زیادی وجود دارد. بسیاری از رویدادهای منحصر به فرد درون بازی برای زنده و جالب نگه داشتن چیزها وجود دارد، به علاوه مقدار مناسبی از ساختمان پایه برای راضی نگه داشتن Doomsday Preppers.

به عنوان یک امتیاز فروش اضافی، بازی Unturned رایگان است.

بارون های برو

The Brew Barons: Cruising over a view غروب در یک هواپیمای قدیمی قدیمی

The Brew Barons از لایف تپ استودیو، دنیایی شبیه گیبلی از دو هواپیما و کشتی‌های بخار غول‌پیکر، جنگ‌های سگ‌ها را با کاوش در دنیای باز و اداره آبجوسازی بری ترکیب می‌کند. این یک ترکیب منحصربه‌فرد است که هنگام اوج‌گیری در آسمان در دعوا یا شکار برای مکان قابل برداشت بعدی، بازی رضایت‌بخش است.

سازمان‌های دزدان دریایی بر آسمان و تجارت آبجوسازی حکومت می‌کنند و این شما هستید که باید در این دنیای بی‌رحمانه نشان خود را بگذارید. هواپیمای شما بسیار قابل تنظیم است و قطعات زیادی وجود دارد که ویژگی ها و امتیازات منحصر به فرد خود را دارند. به‌علاوه، غارت‌های زیادی برای یافتن ماجراجویی‌هایتان در سراسر جهان و باری برای دویدن در خانه وجود دارد.

دم کردن بسیار توصیه می شود که وقت خود را روی آن سرمایه گذاری کنید زیرا می توانید با ترکیبات کاملاً خلاق باشید. بعلاوه، هرچه عجیب‌تر باشند، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

خدای نجات دهندگان

Godsvivors: خدای یونانی آرس با انبوهی از شیاطین در دنیای زیرین مبارزه می کند

ترکیبی اکشن از بازماندگان خون آشام و Enter The Gungeon، Godsvivors from Titan یک بازی سریع سرکش است که با سرعتی باورنکردنی به یک تیرانداز جهنمی تبدیل می شود. در نوک انگشتان شما انبوهی از سلاح های مرگبار و کاملاً عجیب و غریب است که همگی در دست یکی از هفت نفر از کل پانتئون خدایان یونان هستند.

همه آنها دارای ویژگی ها و پاداش های منحصر به فرد خود هستند که برای زنده ماندن در مدت زمان 15 دقیقه باید از آنها استفاده کنید. هیولاهای کلاسیک یونانی عظیمی به عنوان رئیس وجود دارند و بازی ها نیز بسیار ارزان هستند، بنابراین اگر بودجه کمی دارید ایده آل است.

خدایان موجود برای بازی آپولو، آرس، آتنا، هرمس، هفائستوس، پوزیدون و البته زئوس هستند.

جادوگری

مجیکرافت: جادوگری که در سیاه چال پر از هیولاهای کابوس جادو می آفریند

توانایی های ترکیب مخفیانه خود را در Magicraft از Wave Game آزمایش کنید. این تیرانداز غارتگر ساده و در عین حال فوق‌العاده شبح‌آور، دنیاهای تاریک مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با ترکیب طلسم‌های جادویی که در طول راه تنها دفاع خود را پیدا می‌کنید، آن را کشف کنید.

این بازی Early Access است، اما این بازی به طور مرتب وصله‌های بزرگی از توسعه دهندگان دریافت می‌کند و یک Discord وجود دارد که اگر هنوز فروخته نشده‌اید، برای پیگیری پیشرفت آن به آن ملحق شوید. هر دویدن نتایج تصادفی به ارمغان می‌آورد و در حین عبور از هر سیاه‌چال، با پازل‌های خلاقانه زیادی روبرو می‌شوید.

همه جادوها به خوبی با هم ترکیب نمی شوند. بسیار آسان است که چیزی بسازید که فقط به شما کمک کند یا بهترین طلسم شما را کاملاً بی فایده کند، پس مراقب باشید.

تیپ نور

تیپ سبک: بارگیری فیزیکی یک تفنگ اکشن پیچ و مهره ای در طول یک آتش نشانی نزدیک

The Light Brigade یک بازی VR همهجانبه از Funktronic Labs، یک تیرانداز فانتزی تاکتیکی است که یک چرخش واقع گرایانه سرگرم کننده و در عین حال کاملاً آرکادی روی چیزها ایجاد می کند. شما به تیپ نور، آخرین خط بشریت در برابر تاریکی می‌پیوندید و این به شما بستگی دارد که جریان را برای نیروهای خیر تغییر دهید.

سلاح های دوران جنگ جهانی دوم را در نبردهای تنش دار با اسلحه در برابر انواع سربازان، غول ها و رئیس های بی رحم استفاده کنید. همه چیز وجود دارد، از اکشن های قدیمی پیچ و مهره گرفته تا شش تیرانداز، نیمه اتوماتیک، مسلسل های دستی، و اسلحه های بیگ پسر تمام خودکار. هر کدام دارای بارگذاری واقعی هستند و حتی می توانید در حین انجام کار از جادو استفاده کنید. یک راز بزرگ در ته همه چیز و یک جاده تقریبا بی نهایت در مقابل شما وجود دارد.

کارت های تاروت کلکسیونی در هر سطح وجود دارد که دویدن های شما را با لوت اضافی، دباف، غیرفعال و موارد دیگر افزایش می دهد.

Nienix: جنگ کیهانی

Nienix: Cosmic Warfare - کشتی فضایی کلاس رزمناو بزرگ تحت حمله

یک مصنوع افسانه ای گم شده به نام Nienix وجود دارد، کهکشان غرق در درگیری است و شما یا گروهی از دوستان باید تلاش کنید و در آن فضای خالی خشن زنده بمانید. کهکشان عظیم است و یک زمین بازی کاملاً باز است که با مکانیک های RPG و نبردهای مبتنی بر فیزیک همراه است.

دویدن‌های پرشور فضایی تشویق می‌شوند و برای اینکه شما را در مبارزه بهتر کنید، سفارشی‌سازی‌های بی‌پایانی از قطعات و سایر قطعات غارتی که از ماموریت‌ها، دشمنان، و به عنوان پاداش برای کارهای دیگر حذف شده‌اند، ارائه می‌شوند. همه چیز از پرواز در یک جنگنده کوچک گرفته تا گشت و گذار در فضای عمیق در یک بارج جنگی عظیم با ناوگانی در اختیار شما ارائه می شود. کهکشان را به راه خود رام کنید یا جوانه های خود را بیاورید و شورش کنید، انتخاب های بی پایانی در این تیرانداز غارتگر فضایی وجود دارد.

هیچ چیز در کیهان تنظیم نشده است، فضا به صورت رویه‌ای تولید می‌شود، بنابراین مطلقاً انتظار هر چیزی را داشته باشید.

Dreadhunter

Dreadhunter: Firing Wildly Into The Shadows Of A Hive

Dreadhunter یک تیرانداز علمی-تخیلی قوی از Trickster Arts، یک تیرانداز دوقلو از بالا به پایین است که به سبک سایبرپانک با ترکیبی ملایم از وحشت بدن پخش می شود. این یک بازی Early Access با وعده‌های فراوان است و شما را در نقش یک جنگجوی مکانیکی قرار می‌دهد که باید وحشت‌های حشره‌وار عجیب را از آن سوی ستاره‌ها از بین ببرد.

این موجودات خنده دار در گروه های بزرگ به سمت شما می آیند و اگر اسلحه ها و تجهیزات خود را ارتقا ندهید، به سرعت غرق خواهید شد. ترکیبی رضایت‌بخش از نبردهای دور و غوغا وجود دارد که می‌تواند به خوبی به تنوع ساخت شما کمک کند و برای پایان دادن به همه چیز، باس‌های کاملاً عظیمی در انتظار شما هستند تا در انتهای هر منطقه، شر را از بین ببرید. همه چیز رویه ای است، از جمله سلاح ها، بنابراین قابلیت پخش مجدد برای هر اجرا وجود دارد.

Dreadhunter همچنین گزینه هایی برای مدها دارد، بنابراین می توانید بازی خود را سفارشی کنید یا فقط آن را به طرز وحشیانه ای برای خود سخت کنید.

Survivor Mercs

Survivor Mercs: The Commander and Clone Soldiers His Robot Army

Survivor Mercs یک بازی الهام گرفته از Vampire Survivors با پیچ و تاب است. این یک بازی دسترسی اولیه ساده و رضایت‌بخش از Wolpertinger Games است که قالبی آشنا و سرگرم‌کننده دارد و سپس پیچ و تاب منحصر به فرد خود را به آن بخشیده است.

دنیا توسط شرکت‌های شیطانی تهدید می‌شود که منابع به ظاهر بی‌پایانی از مینیون‌های ربات را در اختیار دارند و این وظیفه شماست که در آن لژیون صدای جیر جیر ضربه بزرگی ایجاد کنید. هر فرماندهی که با او وارد نبرد می‌شوید، مکانیک‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد و سربازانی که می‌توانید در جوخه خود بیاورید، با توانایی‌های ویژه بسیار قوی همراه هستند. رئیس‌های بزرگی برای شکست دادن، غارت‌هایی که نیاز به استخراج دارند و یک Bunker HQ قابل تنظیم برای ابزار وجود دارند، بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که Survivor Mercs را از بقیه جدا می‌کند.

برای کسانی که دوست دارند بازی های خود را برای مخاطبان پخش کنند، Survivor Mercs همچنین با یکپارچه سازی Twitch ارائه می شود.

خطر بازگشت باران

خطر بازگشت باران: غرق شدن کاوشگر توسط بیگانگان متخاصم

یک کلاسیک بازسازی‌شده که قطعاً ارزش بازبینی را دارد، Risk of Rain Returns از Hopoo Games، کلاسیک نمادین Roguelite را بازگرداند و ظاهری کاملاً درخشان به آن بخشید. در Petrichor V حفاری کنید و مقادیر زیادی غارت و گنج را پیدا کنید که توسط انواع هیولاهای رومینگ پنهان شده و از نزدیک محافظت می شود.

این بازی دارای 15 بازمانده است که توانایی ها، امتیازات و مزایای منحصر به فرد خود را برای بازی کردن به همراه آنها و همچنین یک بازی چندنفره بازسازی شده که همه نوع هرج و مرج را به یک بازی در حال حاضر آشفته اضافه می کند. مصنوعاتی را بازیابی کنید که Mutators را به دویدن شما اضافه می کنند و با برخی از باس موجودات کاملاً غول پیکر و مرگبار روبرو می شوند، اگر از طرفداران نسخه اصلی هستید، کار مجدد قطعا ارزش بررسی دارد.

به شدت توصیه می‌شود که با دیگران بازی کنید، زیرا اغلب می‌توانید با بخش‌های کاملاً بی‌رحمانه‌ای روبرو شوید و هر مقدار کمی قدرت شلیک اضافی به شما کمک می‌کند. به خصوص اگر در سختی بالاتر هستید یا تعداد زیادی Mutator فعال دارید.

شکل دهندگان نبرد

Battle Shapers: Assaulting Robots In A High Tech Facility

یک تیرانداز علمی-تخیلی هیجان‌انگیز و سریع از Metric Empire، Battle Shapers یک بازی با دسترسی زودهنگام با سبک بسیار و نئون درخشان به هر کجا که نگاه کنید است. شما به عنوان آدا، یک ارتش سایبرنتیک تک زن بازی می کنید که باید New Elysium را از روباتیک Overlords پس بگیرد. که هر کدام منحصر به فرد هستند و دارای شخصیت های زیادی هستند و ارتقاهای قدرتمندی برای از بین بردن آنها دارند.

مربوط

10 بهترین تیراندازی اول شخص مستقل

برای ساختن یک شوتر به یاد ماندنی نیازی به بودجه شخص اول ندارید.

برای خوشحال نگه داشتن انگشت ماشه خود، انبوهی از ربات‌ها وجود دارند که می‌توانید با قدرت‌های زیاد برای گرفتن و تغییر مسیرهای بالای برج برای کاوش برای دریافت پاداش‌های بیشتر، از آن استفاده کنید. موسیقی متن یک میکس راک کوبنده است که سرتان را تند تند نگه می‌دارد و برای آسان‌تر کردن دویدن‌تان، مجموعه‌ای از توانایی‌ها و استعدادها برای تقویت دائمی ساختار خاص شما وجود دارد.

Battle Shapers دارای Steam Deck تایید شده است، بنابراین در صورت تمایل می توانید حتی در حال حرکت آن را بازی کنید.

Pixel Gun Master

Battle Shapers: The Shiba Demon Warrior در حال مبارزه با موجودات فانتزی

Pixel Gun Master که تبدیل به یک هاسکی شیطانی و در عین حال شایان ستایش شده است، یک تیرانداز غارتگر با دسترسی زودهنگام با دسترسی زودهنگام از Hypercube است. هجوم تقریباً بی پایانی از هیولاها و موجودات عجیب و غریب وجود دارد که باید از بین ببرید، اما انتخاب سلاحی که استفاده می کنید کاملاً به شما بستگی دارد.

هنگامی که یک اسلحه را به دست می آورید، می توانید همه چیز را از آمار پایه آن گرفته تا اجزای مختلف و ملحقات آن تا لوله، پوزه، دستگیره، دامنه، انبار و موارد دیگر را بهبود بخشید و تغییر دهید. بنابراین می‌توانید چند تپانچه قدرتمند، تفنگ‌های شاتگان و SMGهای شکستن ستون فقرات، یا خلاقیت‌هایی با ظاهر کارتونی ایجاد کنید که به‌طور آشفته‌ای میدان دشمنانتان را از بین ببرد. شخصیت‌های اضافی برای باز کردن قفل و باس‌های بزرگ وحشی برای شکست دادن وجود دارد، بنابراین شما چیزهای زیادی دارید که شما را مشغول نگه دارند.

برخی از ارتقاها می توانند ناخواسته مضر باشند، بنابراین آمار ارتقاء خود را در نظر بگیرید. دنبال اعداد نباشید زیرا می توانید با یک هیولا بی فایده اسلحه مواجه شوید.

هرم مخفی VR

هرم مخفی: کاوشگر مورد حمله چند مومیایی

با The Secret Pyramid، مقبره های مصر باستان را در واقعیت مجازی کاوش کنید. این بازی ماجراجویی سرکش به شما امکان می‌دهد اتاق‌های همیشه در حال تغییر در زیر یک هرم رو به جلو را کشف کنید. در اعماق شن‌ها ثروت و پاداش وجود دارد، اما موجودات و تله‌های خطرناک زیادی وجود دارند که سفر شما را به شدت کوتاه می‌کنند.

برای کمک به شما در رسیدن به جوایز در پایان آزمایش‌هایتان، سلاح‌ها، مصنوعات و توانایی‌های ویژه‌ای وجود دارد که می‌توانند به روش‌های مختلف و خلاقانه با هم ترکیب شوند. مانند پاکسازی دسته ای از هیولاها، فعال کردن زمان گلوله و سپس اسپری کردن آنها با یک سلاح عجیب و غریب مانند تفنگ جاذبه. از آنجایی که هر سفر کاملاً متفاوت است، چیزهای زیادی برای کشف کردن در هرم مخفی وجود دارد.

AK-xolotl

AK-xolotl: مبارزه Axolotl با موجودات جنگلی به شدت مسلح

AK-xolotl یک شوتر بامزه و کارتونی که باعث می‌شود بیشتر برگردید. کنترل یک Axolotl شایان ستایش و به شدت مسلح را به دست بگیرید و در حال کاوش در بیوم های مختلف و نبرد با ارتشی از موجودات تهدید کننده جنگل هستید.

بچه های دیگر Axolotls را نجات دهید و بزرگ کنید تا برای اجرای بعدی خود توانایی های جدیدی به دست آورید. سلاح‌های زیادی برای از بین بردن این حیوانات تهاجمی و باس‌ها به یاد ماندنی وجود دارد تا ماجراجویی‌های شما را در هر منطقه محدود کنید. دستور العمل های دائمی بهبود وضعیت برای یافتن و قدرت-آپ های قدرتمندی وجود دارد که هر اجرا را متمایز می کند، هرج و مرج هرگز با AK-xolotl پایان نمی یابد.

اجازه ندهید طراحی زیبا شما را فریب دهد، AK-xolotl گاهی اوقات می تواند به طرز وحشیانه ای دشوار باشد.

Arcadegeddon

Arcadegeddon: Fighting An Monster Energy In A Lava World

Arcadegeddon یک تیرانداز غارتگر چندنفره چند نفره که انرژی بزرگی از Fortnite را حمل می کند، یک بازی اکشن سوم شخص پر انرژی است که به شما اجازه نمی دهد لحظه ای بی حرکت بنشینید. وظیفه شما این است که به عنوان یک تیرانداز آرکید در حال تکامل شناخته شده است که با یک ویروس سایبرنتیکی که به بازی مالک آرکید محلی تزریق شده است، مقابله کنید.

ارتشی از مینیون‌های رباتیک در مسیر شما ایستاده‌اند و مقدار زیادی غارت، لوازم آرایشی و سلاح برای باز کردن قفل و در هم ریختگی با آن‌ها در هنگام انفجار در بیوم‌های درخشان نور نئون آن وجود دارد. وقتی مدتی در آن فرو می‌روید، تطبیق‌پذیری شگفت‌انگیز ساخت وجود دارد و عناصر PvP برای کسانی که دوست دارند مهارت‌های تیراندازی خود را منعطف کنند، وجود دارد.

کاپیتان آبهای حواس پرت

Captains Of The Wacky Waters: Sailing Around the Seas با شلیک توپ

کاپیتان‌های آب‌های حواس‌پرتی، که در دریاهای آزاد غوغا می‌کنند، سفری با مضمون دزدان دریایی در امواج باز است، در حالی که شما به دنبال گنج و مسیری به سوی بهشت ​​هستید. این سرکش دوست داشتنی از Ceiling Games شما را در نقش کاپیتان کشتی قرار می دهد تا به دنبال سواحل امن تر باشید.

موجودات غول پیکر و دزدان دریایی متخاصم در این آب ها حرکت می کنند، بنابراین عبور ایمن آسان نخواهد بود. برای جلوگیری از غرق شدن کشتی شما، تعداد زیادی سلاح منحصر به فرد برای برداشتن، خدمه ارواح برای نجات، و ابزارهایی که می توانند کشتی شما را ارتقا داده و تعمیرات اساسی کنند، وجود دارد. به علاوه کشتی‌های قابل بازگشایی جدیدی با حرکات قدرتمند خودشان وجود دارند که می‌توانید قفل و همچنین لوازم آرایشی را باز کنید. بنابراین چیزهای زیادی برای بازی در آن آبهای حواس پرت وجود دارد.

Starseige: Deadzone

Starsiege: Deadzone - Fighting A Hostile Raider Inside a Deelict Ship

Starseige: Deadzone یک FPS با دسترسی زودهنگام که شما را در لبه صندلی خود قرار می دهد، شما را در راهروهای تنگ سفینه های فضایی متروکه قرار می دهد که در فضا حرکت می کنند. در جستجوی منابع، شما و تیم حداکثر سه نفره‌تان باید سوار این کشتی‌ها شوید، خدمه آن‌ها را بیرون بیاورید و اشیای باارزش را از آن‌ها جدا کنید.

فضای داخلی هر کشتی به صورت رویه ای تولید می شود و پاداش ها و تهدیدهای داخل هر بار متفاوت و مرگبارتر خواهد بود. تله‌ها، مهاجمان و سایر ناهنجاری‌ها در کشتی وجود دارد، شما همچنین در ساعت هستید زیرا کشتی دائما در حال خراب شدن است و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا از هم بپاشد. به عنوان یک انگیزه اضافی، این بازی رایگان است، بنابراین حداقل ارزش امتحان کردن را دارد.

به شدت توصیه می‌شود که یک تیم از دوستان خود را بیاورید زیرا حمله به کشتی‌های تصادفی بسیار دشوارتر است، زیرا این بازی از نظر ارتباطی سنگین است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا