بازی

فرمت Lorcana Shout Make A Commander

نکات برجسته

  • زمان آن فرا رسیده است که Lorcana راه جدیدی برای بازی در پیش بگیرد: فرمت Commander مانند Magic را معرفی کنید که بر تعاملات سرگرم کننده و تنوع عرشه متمرکز است.
  • فرمت Commander در لورکانا می‌تواند به کارت‌های فراموش‌شده روح بدهد و بازیکنان را تشویق کند تا آثاری که از مجموعه‌های گذشته مورد توجه قرار نگرفته‌اند را کشف کنند.
  • فرمت Commander وضعیت موجود رقابتی Lorcana را متزلزل می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کارت‌های تک نفره را رهبری کنند و در گروه‌های بزرگ‌تر بازی کنند.


گیمر ویدیوی روز

برای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

در چند ماه گذشته، احساس می‌شود که لورکانا مدار رقابتی خود را بسیار بیشتر از زمان عرضه در اولویت قرار داده است. خواه این یک متای سفت و سخت باشد که توسط Into the Inklands باز می شود، Set Championships که اولین طعم بازی سازمان یافته را به بازی می دهد، یا معرفی لیگ های بزرگ خود در رویدادهای Lorcana Challenge، تمرکز اصلی بر روی یک به یک بوده است. بازی رقابتی ممنوع است

اما من اینطوری دوست ندارم که بازی های کارتی را انجام دهم. برای من مهم نیست که چه چیزی در متا وجود دارد یا چه چیزی در هر رویدادی خوب عمل کرده است. من فقط می خواهم با کارت های جالب بازی کنم و تعاملات سرگرم کننده را ببینم، به همین دلیل است که لورکانا باید از Magic: The Gathering قرض بگیرد و فرمت Commander خود را معرفی کند.

در Magic، Commander در اصل یک قالب ساخته شده توسط طرفداران (یک مجموعه قوانین تخصصی) بود که از آن زمان به محبوب ترین روش بازی تبدیل شده است. به جای داشتن عرشه هایی با 60 کارت و حداکثر چهار نسخه، Commander از شما می خواهد عرشه هایی از 100 کارت و فقط یک کپی از هر چیزی غیر از یک زمین اصلی بسازید.


عرشه های شما حول یک کارت موجود افسانه ای، فرمانده شما ساخته شده است. هر کارت در عرشه شما باید حداقل یکی از رنگ‌هایی باشد که در متن هزینه و قوانین فرمانده شما یافت می‌شود – به عنوان مثال، هر کارت در عرشه Goreclaw من، وحشت قال سیسما سبز است، زیرا تنها رنگ گورکلاو سبز است. در هزینه ریخته گری آن

تفاوت بزرگ دیگر این است که در جایی که Magic به طور سنتی یک به یک بازی می شود، Commander در گروه های چهار نفره در نظر گرفته شده است. این یک تغییر بزرگ برای Magic بود، اما Lorcana در حال حاضر بیش از یک به یک را پشتیبانی می کند.


همه اینها را کنار هم بگذارید و Commander یک روش کاملاً متفاوت برای بازی Magic است. این یک قالب اجتماعی است که در آن معامله می‌کنید و شخصیت خود را از طریق عرشه خود نشان می‌دهید. البته، برخی دوست دارند بیشتر از هر چیز دیگری برنده شوند، اما در بیشتر موارد همه چیز در مورد یافتن سبک های بازی مورد علاقه شما و تلاش برای وادار کردن دسته خود به “انجام کار” است.

همچنین بسیار تصادفی تر از Magic معمولی است. در حالی که در فرمت‌های دیگر مانند مدرن یا استاندارد می‌توانید عرشه خود را با چهار نسخه از بهترین کارت‌های خود روی هم قرار دهید، در Commander فقط یک نسخه در مجموعه‌ای از 99 کارت دارید. Deckbuilding چالشی است برای اینکه ببینید چه تعداد از راه‌های جایگزین برای برنده شدن می‌توانید در آن قرار بگیرید. وجود دارد، یا حداقل راه هایی برای کمک به شما برای عقب نشینی در صورت شکست برنامه بزرگ شما.

دیزنی لورکانا شاهزاده جان حریص ترین از همه


اینها همه چیزهایی هستند که لورکانا در حال حاضر به شدت به آنها نیاز دارد. من یک فرد رقابتی نیستم. دنبال کردن متا و چه چیزی خوب است که به من علاقه مند نیست. Pawpsicle یا Emerald/Steel Discard ممکن است در حال حاضر حاکم باشد، اما من خیلی بیشتر به عرشه‌های حاشیه‌ای علاقه دارم که بخار را جذب کنند. من در مورد کسانی صحبت می کنم که هیچ کس نمی دید که می آیند، مانند اینکه چگونه موفاسا به طور کامل در چالش Lorcana در آتلانتا جارو کرد.

من قطعا تنها کسی نیستم که به جنبه رقابتی بازی ها بی علاقه هستم. من حکایت‌های متعددی از افرادی شنیده‌ام که برای حمایت از دوستان خود به رویدادها می‌روند یا فقط در رویدادهای جانبی معمولی‌تر بازی می‌کنند، بدون اینکه قصدی برای گرفتن رتبه‌های برتر برای خود داشته باشند. مردم می خواهند لورکانا را بازی کنند، اما در حال حاضر به نظر می رسد که توجه بسیاری از Ravensburger و جامعه به سمت حرفه ای شدن است.

Diablo Devoted Herald از دیزنی لورکانا


نفس کشیدن زندگی به کارت های فراموش شده

فرمت Commander برای لورکانا عالی خواهد بود. البته نمی‌تواند یک رونویسی کامل از فرمت مجیک باشد، اما انتخاب شخصیت‌ها (شاید کمیاب خاص) برای هدایت دسته کارت‌های تک‌تنه‌تان و بیرون آوردن آن با غلاف بزرگ‌تری از بازیکنان، همگی احساس می‌کنند. راه های عالی برای تغییر وضعیت رقابتی موجود در بازی.

مجبور کردن شما با کارت‌هایی که می‌زنید به سمت باز بروید، به بازگرداندن برخی از کارت‌هایی که کنار گذاشته‌اند نیز کمک می‌کند. یک اثر ضربه‌ای ناخوشایند که لورکانا آنقدر به متای خود وابسته است، این است که تقریباً هر کارت خارج از آن به‌عنوان یک dud در نظر گرفته می‌شود. اگر آن کارت های بمب را در بسته تقویت کننده خود نمی کشید، ممکن است آن را دور بیندازید.

گانتو، gfc-1


اما اگر آنها زندگی در قالب فرمانده خود لورکانا داشته باشند چه؟ عرشه ای که نیاز به پرکردن تعداد زیادی اسلات دارد، باید فراتر از داغ فعلی نگاه کند و آثاری از مجموعه های گذشته پیدا کند، مانند یافتن راه هایی برای کارکردن پیت، پسر بد، یا اجرای Weight Set در یک عرشه همه چیز درباره قدرت بالا بر روی شخصیت ها. .

با چهار ست زیر کمربند، لورکانا آماده آزمایش با Commander است. شاید به عرشه‌های کوچک‌تری نیاز داشته باشد، یا مقدار کل لور مورد نیاز حریف باید افزایش یابد. یا شاید قوانین خاصی در مورد اینکه چه کسی می تواند عرشه شما را رهبری کند وجود داشته باشد (شاید دو رنگ، یکی از هر یک از رنگ های جوهر انتخابی شما؟). اما همه اینها سوالاتی هستند که من دوست دارم پاسخ آنها را ببینم، زیرا در غیر این صورت همه ما به صحبت در مورد اینکه Diablo، Devoted Herald چقدر خوب است، برمی گردیم، و فکر نمی کنم بتوانم بیشتر از این حرف بزنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا