شبکه های اجتماعی

Epic Games اپلیکیشن RealityScan را برای کاربران iOS منتشر کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Epic Games اپلیکیشن RealityScan را برای کاربران iOS منتشر کرد

بازی های حماسی و تسخیر واقعیت در روز جمعه منتشر شد RealityScan برنامه در iOS برای دانلود رایگان کاربران.

RealityScan یک برنامه اسکن سه بعدی برای دستگاه های تلفن همراه است که به راحتی عکس ها را به مدل های سه بعدی با کیفیت بالا تبدیل می کند، بدون نیاز به تجربه برای شروع.

با استفاده از این برنامه، کاربران به سادگی باید با استفاده از گوشی هوشمند خود از یک شیء عکس بگیرند و برنامه از پردازش ابری برای تبدیل آن به یک مدل سه بعدی استفاده می کند که سپس می تواند به آن صادر شود. Sketchfab و به گفته این شرکت با جهان به اشتراک گذاشته شد.

Sketchfab یک وب سایت پلت فرم مدل سازی سه بعدی برای انتشار، اشتراک گذاری، کشف، خرید و فروش محتوای سه بعدی، VR و AR است.

همچنین بخوانید

WhatsApp به اشتراک گذاری کارت های تماس را در ویندوز بتا راه اندازی می کند
موضع Tinderamp39 در تاریخ های بدون الکل در مورد مسائل اجتماعی در سال 2022 افزایش یافته است.

RealityScan توسط Capturing Reality، یک توسعه دهنده راه حل فتوگرامتری که بخشی از خانواده Epic Games است، با هدف دسترسی به اسکن سه بعدی برای همه سازندگان توسعه داده شد.

به گفته این شرکت، هرکسی می تواند از RealityScan برای ایجاد مدل های سه بعدی از اشیاء دنیای واقعی و استفاده از آنها برای بهبود واقع گرایی پروژه های تجسم خود استفاده کند.

علاوه بر این، دارایی های سه بعدی تکمیل شده را می توان به طور یکپارچه از RealityScan در Sketchfab بارگذاری کرد.

علاوه بر این، کاربران RealityScan به طور خودکار به یک ارتقا خواهند یافت Sketchfab Pro حساب پس از اولین بارگذاری آنها در Sketchfab.

Epic قبلاً بیان کرد که یک اندروید نسخه اواخر امسال در دسترس خواهد بود، اما زمان شرکت برای رسیدن به این مهلت در حال اتمام است.

فیس بوکتوییترلینکدین


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا