شبکه های اجتماعی

نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام: راهنمای گام به گام

با استیکر موسیقی اینستاگرام، می‌توانید موسیقی و اشعار را به استوری‌های اینستاگرام خود اضافه کنید — یک موسیقی متن سرگرم‌کننده برای جامعه خود ایجاد کنید.

با این حال، ثابت شده است که استیکر موسیقی استوری اینستاگرام کاملاً دست نیافتنی است – بسیاری از کاربران کتابخانه موسیقی محدودی دارند یا اصلاً دسترسی ندارند.

در این پست وبلاگ، نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام خود و عدم دسترسی برخی از حساب ها را به اشتراک می گذاریم:

نحوه اضافه کردن موسیقی به استوری اینستاگرام

برای افزودن موسیقی متن به استوری اینستاگرام خود آماده اید؟ مراحل زیر را دنبال کنید تا در کمترین زمان استوری ها را با آهنگ مورد علاقه خود ارسال کنید.

ابتدا آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را در iOS یا اندروید دانلود کنید. در مرحله بعد، دوربین استوری اینستاگرام را باز کنید و یک عکس یا ویدیو بگیرید یا آپلود کنید.

پس از انجام این کار، روی دکمه استیکرها در بالای صفحه ضربه بزنید و برچسب موسیقی را انتخاب کنید.

با این کار کتابخانه موسیقی اینستاگرام باز می شود که در آن هزاران آهنگ برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

می‌توانید در برگه «برای شما» آهنگ‌های پیشنهادی پیمایش کنید، بر اساس دسته‌ها مرور کنید یا آهنگ خاصی را جستجو کنید.

کتابخانه موسیقی اینستاگرام مملو از آهنگ‌ها و هنرمندان محبوبی مانند بیانسه، گانز اند رز و آریانا گرانده است – همه اینها به لطف همکاری فیسبوک با شرکت‌های ضبط است.

توجه داشته باشید: اگر یک حساب تجاری دارید، به دلیل قراردادهای مجوز اینستاگرام، ممکن است فقط انتخاب محدودی از موسیقی داشته باشید.

وقتی از انتخاب آهنگ خود راضی هستید، می‌توانید آهنگ را سریع به جلو و عقب برگردانید تا دقیقاً قسمتی را انتخاب کنید که با داستان شما مطابقت دارد.

همچنین می توانید انتخاب کنید که می خواهید کلیپ موسیقی برای چه مدت پخش شود (حداکثر 15 ثانیه).

اگر اشعار برای آهنگی که انتخاب می‌کنید در دسترس باشد، باید روی صفحه نمایش شما ظاهر شود.

سپس می‌توانید فونت‌ها و طرح‌های مختلفی را برای آن‌ها انتخاب کنید و قسمتی از آهنگ را که می‌خواهید پخش کنید ویرایش کنید.

وقتی کسی استوری شما را تماشا می‌کند، می‌تواند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هنرمند یا گوش دادن به آهنگ، روی متن آن ضربه بزند.

در نهایت، می‌توانید با ضربه زدن روی آن قبل از انتشار، ظاهر استیکر را سفارشی کنید:

اکنون آماده ارسال در استوری اینستاگرام هستید. طبق معمول، می توانید گیف، نظرسنجی یا حتی هشتگ اضافه کنید.

سپس روی دکمه «داستان شما» در پایین صفحه ضربه بزنید، و همه چیز آماده است.

آیا می خواهید فید اینستاگرام خود را مانند یک حرفه ای مدیریت کنید؟ به راحتی برنامه ریزی، سازماندهی و محتوای خود را با Later’s Instagram Scheduler برنامه ریزی کنید.

چرا نمی توانم موسیقی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنم؟

هنگامی که برچسب موسیقی برای اولین بار معرفی شد، فقط در “کشورهای منتخب” از جمله استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس بود.

این ویژگی از آن زمان به بعد گسترش یافته است و کانادا در سال 2020 به لیست اضافه شده است.

اگر در یکی از کشورهایی نیستید که به استیکر موسیقی دسترسی دارند، متأسفانه، در حال حاضر نمی‌توانید کاری انجام دهید جز اینکه محکم بنشینید.

اگر در کشوری زندگی می کنید که این ویژگی است موجود است اما به نظر نمی رسد آنطور که انتظار دارید کار کند، ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد:

  • باید اپلیکیشن خود را به روز کنید. اینستاگرام اغلب به‌روزرسانی‌های جدید را ارائه می‌کند، بنابراین ممکن است به سادگی از نسخه قدیمی‌تر استفاده کنید!

  • شما از یک حساب تجاری استفاده می کنید. به دلیل محدودیت های مجوز، حساب های تجاری ممکن است به جای گزینه های محبوب تر، مجموعه ای از آهنگ های بدون حق امتیاز داشته باشند. به جای آن می‌توانید به پروفایل سازنده اینستاگرام بروید.

  • شما یک تبلیغ محتوای مارک دار را به اشتراک می گذارید. قوانین اینستاگرام بیان می کند که تبلیغات محتوای مارک دار باید از GIF، ایموجی، موسیقی و بیش از یک استیکر اجتناب کنند.

مشخص نیست چه زمانی کشورهای دیگر به استیکر موسیقی دسترسی خواهند داشت و آیا محدودیت‌های مجوز اینستاگرام برای حساب‌های تجاری تغییر می‌کند، اما ما شما را در جریان قرار خواهیم داد.

آیا به دنبال جذب فالوورهای جدید و افزایش دسترسی خود هستید؟ ما را بررسی کنید ابزار شنود اجتماعی اینستاگرام امروز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا