شبکه های اجتماعی

چگونه در YouTube در سال 2024 تأیید شود [CHEATSHEET]

زمانی که کانال خود را تأسیس کردید و دنبال کننده های قوی ایجاد کردید، طبیعی است که شروع به فکر کردن کنید چگونه در یوتیوب تأیید شویم.

نشان تأیید YouTube اعتبار نهایی را به حساب شما می دهد و به دنیا نشان می دهد که YouTube تأیید کرده است که شما همانی هستید که می گویید. همه نمی توانند آن را دریافت کنند، اما برای کسانی که واجد شرایط هستند، تأیید یک نقطه عطف مهم YouTube است.

در اینجا همه چیزهایی است که برای تأیید صحت می دانید.

جایزه: دانلود کنید برنامه 30 روزه رایگان برای افزایش سریع فالوورهای YouTube شما، یک کتاب کار روزانه از چالش ها که به شما کمک می کند تا رشد کانال یوتیوب خود را شروع کنید و موفقیت خود را پیگیری کنید. بعد از یک ماه نتایج واقعی بگیرید.

تأیید YouTube چیست؟

در واقع چند نوع مختلف تأیید YouTube وجود دارد – تأیید حساب در مقابل تأیید کانال. بیایید وارد تفاوت ها شویم.

تایید حساب

ساده ترین نوع تأیید YouTube است تایید حساب. برای تأیید حساب خود، فقط باید شماره تلفن خود را با استفاده از کد ارسال شده به تلفن خود تأیید کنید. این مرحله تضمین می کند که شما یک شخص واقعی هستید و نه یک ربات.

دو سطح تأیید حساب YouTube وجود دارد که برای همه در دسترس است و قفل چند ویژگی اضافی YouTube را باز می کند:

 • ویدیوهای بیشتر از 15 دقیقه را آپلود کنید
 • از تصاویر کوچک سفارشی استفاده کنید
 • پخش زنده در یوتیوب

در زیر درباره این فرآیند اصلی تأیید حساب بیشتر بیاموزید:

برای بررسی اینکه آیا حساب خود را تأیید کرده اید یا خیر، به تنظیمات > کانال و روی برگه کلیک کنید واجد شرایط بودن ویژگی.

اگر حساب شما تأیید شده باشد، خواهید دید فعال شد به رنگ سبز در کنار ویژگی های متوسط که نیاز به تأیید تلفنی دارند.

اگر نه، خواهید دید واجد شرایط به رنگ خاکستری و گزینه تأیید شماره تلفن شما. همچنین می توانید برای شروع به youtube.com/verify مراجعه کنید.

با این حال، نیز وجود دارد خصوصیات پیشرفته که به سطح دیگری از تأیید نیاز دارند. با این کار به ویژگی هایی مانند:

 • درخواست تجدیدنظر برای ادعاهای Content ID
 • تولید محتوای بیشتر
 • پخش‌های زنده جاسازی شده
 • پیوندهای خارجی در توضیحات ویدیو
 • کسب درآمد
How to Get Verified on YouTube 2

برای دریافت ویژگی های پیشرفته، باید هویت خود را تأیید کنید– می‌توانید این کار را از طریق یک شناسه معتبر، سابقه کانال ثابت یا تأیید ویدیویی انجام دهید.

تایید کانال

در حالی که تأیید حساب نسبتاً ساده است، تایید کانال کمی بیشتر درگیر است این فرآیند یک نشان تأیید کوچک در کنار نام شما ارائه می دهد که مشروعیت و اعتبار کانال شما را ثابت می کند.

چیزی شبیه به این خواهد بود:

How to Get Verified on YouTube 3

نشان تأیید کانال اعتبار را ارائه می دهد. به دنیا می گوید که این کانال رسمی یک خالق، هنرمند، برند یا شخصیت عمومی است. و شاید مهمتر از همه، به جلوگیری از کلاهبرداران کمک می کند.

چرا باید در YouTube تأیید شوید؟

در حالی که تأیید کانال هیچ گونه دسترسی به ویژگی‌های اضافی، جوایز یا کسب درآمد را فراهم نمی‌کند، هنوز هم تعدادی از مزایای تأیید اعتبار وجود دارد. داشتن آن نشان با نام شما به اعتبار بیشتر حساب شما کمک می کند و ادامه رشد را آسان تر می کند.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که باید در YouTube تأیید شود.

اعتماد بینندگان خود را افزایش دهید

داشتن نشان تأیید با نام کانال شما بلافاصله اعتماد بیشتری را به بینندگان شما القا می کند. آن‌ها می‌دانند که شما یک فرآیند تأیید را طی کرده‌اید و توسط پلتفرم YouTube تأیید و تأیید شده‌اید و اعتماد و اعتبار را در کانال شما افزایش می‌دهد.

از برند یا کانال خود در برابر جعل هویت محافظت کنید

تأیید شدن به شما نشانی می‌دهد که شما را از هر کسی که سعی در کپی کردن یا جعل هویت کانال شما دارد متمایز می‌کند. این به عنوان یک روش محافظت عمل می کند و اطمینان می دهد که دیگران نمی توانند از برند یا نام کانال شما استفاده کنند.

در نتایج جستجو متمایز شوید

نشان تأیید نه تنها در کانال شما ظاهر می شود، بلکه با نام کانال شما در هر جای دیگری در YouTube نشان داده می شود – مانند پیشنهادات صفحه اصلی و نتایج جستجو. این بدان معناست که کاربران یوتیوب، چه آگاهانه یا نه، احتمالاً یک کانال تأیید شده را به کانال تأیید نشده انتخاب می کنند.

بنابراین اگر کانال شما تأیید شده باشد، احتمال اینکه در بین رقبا برجسته شوید، بیشتر خواهید بود، و ویدیوهای خود را بر سایرین ترجیح می دهید و کانال خود را کلیک و بازدید بیشتری می کنید.

برای آزمایش ویژگی های جدید دسترسی پیدا کنید

با انتشار بیشتر و بیشتر ویژگی‌های YouTube و نسخه بتا، آنها احتمالاً به مجموعه حساب‌های فعال و تأیید شده خود برای آزمایش‌کنندگان نگاه می‌کنند. بنابراین تأیید شدن می‌تواند به طور بالقوه باعث شود به ویژگی‌های جدید خیلی زودتر از سایر حساب‌های تأیید نشده دسترسی داشته باشید.

نحوه تایید در یوتیوب در 5 مرحله

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه در YouTube تأیید شود؟ برای شروع این پنج مرحله را دنبال کنید.

مرحله 1: مطمئن شوید که واجد شرایط هستید

برای دریافت نشان تأیید کانال YouTube، باید شرایط واجد شرایط بودن را داشته باشید:

 • حداقل 100000 مشترک داشته باشید. برای دریافت کمک در این زمینه، پست وبلاگ ما را در مورد چگونگی به دست آوردن مشترکین YouTube بیشتر بررسی کنید.
 • اونی باش که میگی یوتیوب این را به اختصار بیان می‌کند: «کانال شما باید سازنده، برند یا موجودی واقعی را که ادعا می‌کند نشان دهد.» برای تایید منطقی است، درست است؟ YouTube شما را بررسی می‌کند و ممکن است اسنادی را درخواست کند.
 • یک کانال فعال، عمومی و کامل داشته باشید. شما به یک بنر کانال، توضیحات و تصویر نمایه نیاز دارید و باید مرتباً محتوا را در YouTube آپلود کنید.

ممکن است در کانال هایی با کمتر از 100000 مشترک یک نشان تأیید ببینید. این ممکن است به چند دلیل اتفاق بیفتد.

اول، الزامات تأیید YouTube در طول زمان تغییر کرده است و ممکن است کانال طبق شرایط قبلی تأیید شده باشد. یا، ثانیاً، YouTube گاهی اوقات به طور فعال کانالی را تأیید می کند که در YouTube نسبتاً کوچک است اما در جاهای دیگر شناخته شده است.

شرایط واجد شرایط بودن نشان تأیید نت موسیقی کانال رسمی هنرمند کمی متفاوت است:

 • فقط یک هنرمند یا گروه را نمایندگی کنید.
 • حداقل یک موزیک ویدیوی رسمی در YouTube داشته باشید که توسط یک توزیع کننده یا برچسب موسیقی توزیع شده است.
 • و دارای یک یا چند مورد از معیارهای زیر باشد:
  • با یک مدیر شریک YouTube کار کنید یا بخشی از یک شبکه برچسب باشید که با یک مدیر شریک کار می کند.
  • در برنامه شریک YouTube شرکت کنید.
  • پخش موسیقی شما توسط شریک موسیقی فهرست شده در فهرست خدمات YouTube برای شرکای موسیقی

مرحله 2: به صفحه برنامه بروید

به برنامه تأیید کانال YouTube بروید.

اگر کانال شما واجد شرایط درخواست تأیید باشد، فرم درخواست را مشاهده خواهید کرد. اگر هنوز واجد شرایط نیستید، پیامی خواهید دید که به شما می‌گوید وقتی به 100 هزار مشترک رسیدید، دوباره بازگردید.

How to Get Verified on YouTube 4

لطفا توجه داشته باشید که اگر شما فقط به آستانه 100 هزار مشترک رسیده است، ممکن است چند روز طول بکشد تا برنامه نمایش داده شود. صبور باشید و دوباره چک کنید.

مرحله 3: فرم درخواست را پر کنید

فرم درخواست خود را تکمیل کنید. به نام و شناسه کانال خود نیاز دارید. اگر شناسه کانال خود را نمی دانید، می توانید روی پیوند زیر کادر شناسه کانال در فرم کلیک کنید تا آن را پیدا کنید.

How to Get Verified on YouTube 5

همچنین می‌توانید شناسه کانال خود را در هر زمان از حساب YouTube خود در زیر پیدا کنید تنظیمات > تنظیمات پیشرفته.

پس از تکمیل فرم، کلیک کنید ارسال.

مرحله 4: منتظر بمانید

اکنون فقط باید بازی انتظار را انجام دهید، در حالی که YouTube حساب شما را تأیید می کند، که ممکن است تا چند هفته طول بکشد. YouTube می‌گوید: «ما عوامل مختلفی را بررسی می‌کنیم تا به تأیید هویت شما کمک کنیم، مانند سن کانال شما».

آنها همچنین ممکن است از شما بخواهند که اطلاعات یا اسناد بیشتری برای اثبات مشروعیت خود ارائه دهید.

مرحله 5: تأیید صحت خود را حفظ کنید

هنگامی که نشان مورد علاقه خود را دریافت کردید، در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید تأیید صحت خود را از دست نمی دهید.

شرایط خدمات یا دستورالعمل های انجمن را نقض نکنید

تایید شدن در یوتیوب یک چیز است. این یک چیز دیگری است که تأیید شود. حتی اگر همه معیارها را برآورده کرده اید و نشان تأیید دریافت کرده اید، YouTube می تواند و در صورت نقض شرایط خدمات یا دستورالعمل های انجمن، آن را حذف می کند.

نام کانال خود را تغییر ندهید

اگر نام کانال خود را تغییر دهید، نشان خود را نیز از دست خواهید داد. می توانید با استفاده از نام جدید دوباره برای تأیید درخواست دهید. اما از آنجایی که تمام هدف نشان این است که تأیید کند شما همان کسی هستید که می گویید هستید، تغییر نام خود به طور منظم ایده خوبی نیست.

چگونه می توان اعتبار کانال خود را بدون نشان تأیید YouTube بهبود بخشید

حتی اگر هنوز واجد شرایط درخواست تأیید YouTube نیستید، همچنان می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا نشان دهید حساب YouTube شما حساب رسمی برند شما است:

 • نام کانال مناسب را انتخاب کنید. نام تجاری شما یک انتخاب واضح است. برای سازندگان، چیزی منحصر به فرد را انتخاب کنید که به شما کمک کند از رقبا متمایز شوید.
 • از یک عکس نمایه به راحتی قابل تشخیص استفاده کنید. این در نتایج جستجو و همچنین در کانال شما نشان داده می‌شود و به کاربران YouTube نشان می‌دهد که حساب مناسب را پیدا کرده‌اند.
 • از گزینه های سفارشی سازی YouTube استفاده کنید برای مدیریت طرح بندی کانال، تصویر بنر و واترمارک خود. همه این گزینه ها اعتبار شما را افزایش می دهد.
 • ایجاد یک زیبایی شناسی منحصر به فرد و سازگار YouTube. ویدیوهای شما باید شبیه این باشد شما فیلم های. وقتی با هم در کانال شما قرار می گیرند، بدنه ای از کار قابل تشخیص ایجاد می کنند.
 • با فالوورهای خود درگیر شوید. به نظرات پاسخ دهید تا نشان دهید شما یک فرد واقعی هستید که به نظر بینندگانتان اهمیت می دهد.
 • کلاهبرداران را گزارش کنید اگر شخصی جعل هویت شما یا کانال شما را نشان می دهد، او را به YouTube گزارش دهید. به صفحه کانالی که می خواهید گزارش دهید بروید، کلیک کنید در بارهو سپس بر روی آن کلیک کنید گزارش پرچم.

توجه داشته باشید که تأیید YouTube است نه برای کسب درآمد در یوتیوب مورد نیاز است. اگر می‌خواهید به گزینه‌های کسب درآمد YouTube و تیم‌های پشتیبانی سازندگان دسترسی پیدا کنید، در عوض می‌خواهید برای YouTube Partner Program درخواست دهید. الزامات واجد شرایط بودن نیز دارد، اما دسترسی به سازندگان بسیار آسان‌تر است. شما باید:

 • 1000 مشترک داشته باشید
 • 4000 ساعت تماشای عمومی معتبر در 12 ماه گذشته داشته باشید
 • با YouTube در وضعیت خوبی باشید (بدون نقض خط‌مشی)
 • تأیید دو مرحله‌ای را روشن کنید
 • از سیاست های کسب درآمد YouTube پیروی کنید
 • در کشوری زندگی کنید که برنامه در آن موجود است
 • یک حساب AdSense مرتبط داشته باشید

شما می توانید تمام جزئیات را در پست ما در مورد نحوه کسب درآمد در YouTube دریافت کنید.

با ناب فالوور، می‌توانید ویدیوهای YouTube خود را زمان‌بندی کنید و به راحتی آن‌ها را در چندین شبکه رسانه اجتماعی از یک داشبورد تبلیغ کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

با فایل هایی از Chloe West.

با ناب فالوور کانال YouTube خود را سریعتر رشد دهید. به راحتی نظرات را تعدیل کنید، ویدیو را برنامه ریزی کنید و در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر منتشر کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا