شبکه های اجتماعی

چگونه یک جلد قرقره اینستاگرام بسازیم که باز شود [Templates]

آیا به دنبال ایجاد یک کاور Reels اینستاگرام هستید که واقعاً ظاهر شود؟ شما در جای مناسب هستید! ایجاد یک جلد مناسب برای Reel برای جلب نظر بینندگان و درگیر نگه داشتن آنها با محتوای شما ضروری است. یک کاور عالی نه تنها به برجسته شدن Reels شما کمک می‌کند، بلکه به دنبال‌کنندگان شما ایده‌ای در مورد انتظارات از ویدیوهای شما نیز می‌دهد.

بهترین قسمت؟ برای ایجاد یک کاور شگفت انگیز Reels اینستاگرام نیازی نیست که یک طراح حرفه ای باشید. بیایید نحوه تغییر پوشش‌های حلقه اینستاگرام خود، برخی از قالب‌ها برای شروع کار، و چگونگی اطمینان از اینکه پوشش‌های شما در فید شما عالی به نظر می‌رسند را بررسی کنیم.

جایزه: دانلود کنید چالش قرقره 10 روزه رایگان، یک کتاب کار روزانه از اعلان‌های خلاقانه که به شما کمک می‌کند با حلقه‌های اینستاگرام شروع کنید، رشد خود را پیگیری کنید و نتایج را در کل نمایه اینستاگرام خود مشاهده کنید.

نحوه اضافه کردن کاور ریل اینستاگرام

به‌طور پیش‌فرض، اینستاگرام اولین فریم حلقه شما را به‌عنوان تصویر جلد نمایش می‌دهد. اما، اگر قصد دارید حلقه‌های خود را در شبکه پروفایل اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، می‌خواهید پوششی را اضافه کنید که چشم‌نواز و مرتبط با ویدیو باشد. به علاوه، چیزی که با حال و هوای کلی نمایه شما مطابقت دارد.

برای انتخاب یک تصویر جلد برای حلقه جدید اینستاگرام:

1. بر روی ضربه بزنید + علامت و انتخاب کنید قرقره برای شروع ایجاد

2. ویدیویی را که می خواهید آپلود کنید یا ویدیوی جدیدی ضبط کنید انتخاب کنید.ویدیوی حلقه جدید اینستاگرام در creator

3. به دلخواه صدا، افکت ها و فیلترها را اضافه کنید.فیلترها و افکت ها در سازنده حلقه های اینستاگرام

4. هنگامی که برای افزودن پوشش آماده شدید، روی آن ضربه بزنید ویرایش جلد دکمه، که در پیش نمایش حلقه جدید شما نشان داده شده است.دکمه ویرایش جلد نشان داده شده در آپلود حلقه اینستاگرام

5. تصویری را که می خواهید به عنوان جلد خود استفاده کنید انتخاب کنید. تو می توانی استفاده از ثابت موجود از قرقره یا کاور دلخواه اینستاگرام را انتخاب کنید از رول دوربین شماگزینه های عکس قاب ثابت و جلد سفارشی که در آپلود حلقه اینستاگرام نشان داده شده است

6. روی آن ضربه بزنید انجام شده پس از اتمام آپلود حلقه خود.

برای ویرایش عکس روی جلد حلقه موجود:

1. حلقه مورد نظر برای ویرایش را از نمایه خود انتخاب کنید. سپس، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای حلقه و کلیک کنید ویرایش کنید.تصویر جلد حلقه اینستاگرام موجود را ویرایش کنید

2. انتخاب کنید پوشش دادن دکمه نشان داده شده در پیش نمایش حلقه شما.دکمه ویرایش جلد روی حلقه موجود در اینستاگرام

3. در اینجا، می توانید انتخاب کنید که از یک عکس موجود از حلقه خود استفاده کنید یا یک جلد حلقه جدید اینستاگرام را از رول دوربین خود انتخاب کنید.گزینه هایی برای انتخاب قاب ثابت برای حلقه اینستاگرام یا کاور سفارشی

4. روی آن ضربه بزنید انجام شده دو بار و حلقه را در فید اینستاگرام خود مرور کنید.

حتما با عکس های جلد مختلف آزمایش کنید تا زمانی که بهترین مورد را برای حلقه و خوراک خود پیدا کنید.

1668067933 939 A 2023 Guide for Every Network

رشد = هک شده

پست ها را برنامه ریزی کنید، با مشتریان صحبت کنید و عملکرد خود را پیگیری کنید در یک جا. با ناب فالوور کسب و کار خود را سریعتر رشد دهید.

چگونه کاور قرقره اینستاگرام بسازید؟

سعی کنید یک عکس روی جلد قرقره سفارشی ایجاد کنید کمی شخصیت به حلقه های اینستاگرام خود اضافه کنید. عکس‌های جلد سفارشی Reel به مخاطبان شما نشان می‌دهد که شما خلاق هستید و می‌خواهید برای برجسته کردن محتوای خود تلاش بیشتری انجام دهید.

فید instagram modernmillie که کاورهای حلقه سفارشی اینستاگرام را نشان می دهد

اگر می خواهید کاور ریل اینستاگرام خود را طراحی کنید، می توانید از یک قالب استفاده کنید (مانند مواردی که ساختیم – در زیر آمده است) یا یکی از ابتدا ایجاد کنید.

Canva یک گزینه عالی برای ایجاد کاورهای سفارشی Reel Instagram است. با Canva، می توانید از بین قالب های مختلف انتخاب کنید یا طرح خود را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از ابزارهایی مانند Adobe Express، Storyluxe یا Easil برای ایجاد پوشش‌های Reel خود استفاده کنید.

اگر برای طراحی حلقه‌های اینستاگرام خود به کمک نیاز دارید، برای شروع، این قالب‌های مفید Reel را بررسی کنید.

هنگام ایجاد کاور سفارشی Reel اینستاگرام، حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • عکس روی جلد شما باید نشان دهنده برند شما، شخصیت و محتوای حلقه شما.
  • استفاده کنید رنگ های روشن و فونت های پررنگ تا عکس روی جلد شما برجسته شود.
  • اگر از متن در عکس روی جلد خود استفاده می کنید، از a استفاده کنید فونت خوانا و آن را به اندازه ای بزرگ کنید که به راحتی دیده شود.
  • از استفاده بیش از حد متن خودداری کنید یا گرافیک پیچیده

اطمینان حاصل کنید که از تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا در عکس جلد اینستاگرام خود استفاده می کنید. یاد آوردن، این اولین چیزی است که مردم وقتی با حلقه شما روبرو می شوند، می بینند، بنابراین می خواهید تأثیر خوبی بگذارید.

فید اینستاگرام hootsuite که کاورهای حلقه سفارشی اینستاگرام را نشان می دهد

اندازه و ابعاد جلد قرقره های اینستاگرام

همه قرقره های اینستاگرام با نسبت تصویر 9:16 (یا 1080 پیکسل در 1920 پیکسل) نشان داده می شوند. از سوی دیگر، عکس‌های جلد اینستاگرام Reel بسته به نحوه مشاهده آن‌ها متفاوت است.

  • در شبکه نمایه شما، عکس‌های جلد حلقه برش داده می‌شوند 1:1
  • در فید اصلی اینستاگرام یا در نمایه شخص دیگری، عکس کاور Reel شما خواهد بود 4:5
  • در تب اختصاصی قرقره های اینستاگرام، عکس جلد شما به طور کامل نشان داده می شود 9:16

این بدان معنی است که شما نیاز دارید عکس جلد خود را بر اساس آن طراحی کنید، در نظر داشته باشید که بسته به جایی که نشان داده می شود، به روش های مختلفی برش داده می شود.

کاور حلقه اینستاگرام با نسبت تصویر کامل نشان داده شده است

نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که عکس روی جلد شما است باید قابل تشخیص و جلب توجه باشد حتی زمانی که بریده شده است. مطمئن شوید که مهمترین عناصر طراحی شما هستند در مرکز تصویر قرار می گیرد، جایی که آنها قطع نمی شوند.

کاور حلقه اینستاگرام در فید اینستاگرام نشان داده شده است

اگر این کار دشوار به نظر می رسد، آن را عرق نکنید. ما برخی را به اشتراک می گذاریم قالب های از پیش ساخته شده در زیر تا کاور حلقه های اینستاگرام خود را برجسته کنید.

قالب های جلد حلقه های اینستاگرام رایگان

آیا نمی خواهید از صفر شروع کنید؟ ما این قالب‌های مفید Reels را ایجاد کرده‌ایم تا به شما در طراحی قرقره‌های جذاب اینستاگرام کمک کنیم.

قالب‌های جلد حلقه‌های اینستاگرام رایگان ما را دانلود کنید.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

  1. کلیک کنید بر روی از قالب استفاده کنید را فشار دهید تا الگوها را در حساب شخصی Canva خود کپی کنید.
  2. از بین پنج تم طراحی شده حرفه ای انتخاب کنید و محتوای خود را عوض کنید.
  3. خودشه! جلد سفارشی خود را دانلود کرده و به حلقه خود اضافه کنید.

سوالات متداول در مورد کاورهای Reels اینستاگرام

آیا می توانید روی حلقه های اینستاگرام کاور قرار دهید؟

بله، می‌توانید کاورهای سفارشی را به حلقه‌های اینستاگرام خود اضافه کنید یا یک فریم ثابت از ویدیوی موجود خود را نشان دهید. مزیت استفاده از کاور سفارشی Reel اینستاگرام این است که می توانید آن را مطابق با برند خود طراحی کنید. کاورهای سفارشی همچنین به ایجاد ظاهر و احساس کلی برند شما در اینستاگرام کمک می کنند. پدید آوردن یک طراحی منسجم زیرا کاورهای Reels شما می توانند یک مزیت زیبایی شناختی بیشتری به پروفایل اینستاگرام شما بیاورند.

مزیت یک قاب ثابت این است که بینش مستقیمی در مورد انتظارات مخاطبان شما از حلقه شما می دهد. به علاوه، نیازی به صرف زمان برای ایجاد یک پوشش سفارشی نخواهید داشت.

چرا اینستاگرام کاور Reel من را حذف کرد؟

در برخی موارد، اینستاگرام ممکن است پوشش Reel شما را حذف کند دستورالعمل های پلت فرم را نقض می کند. این می تواند شامل استفاده از مطالب دارای حق چاپ یا تصاویری باشد که NSFW هستند.

اگر کاور Reel شما حذف شد، باید یک جلد جدید را آپلود کنید که با دستورالعمل های اینستاگرام مطابقت دارد. اگر احساس می‌کنید حذف اشتباه بوده است، می‌توانید اعتراض به تصمیم با استفاده از فرم تجدید نظر

آیا به روکش Reel نیاز دارم؟

بله، هر حلقه اینستاگرام یک کاور Reel دارد. اگر یکی را انتخاب نکنید، اینستاگرام به طور خودکار یک تصویر کوچک از ویدیوی شما انتخاب می کند. یادت باشه، اینستاگرام به صورت تصادفی انتخاب می کند. این بدان معناست که کاور شما می تواند یک عکس عالی یا نه چندان عالی باشد.

ایجاد یک جلد Reel به شما کنترل کامل بر نحوه نمایش ویدیوی خود در فید می دهد. و از آنجایی که این اولین چیزی است که مردم می بینند، ارزش آن را دارد که برای ایجاد یک جلد Reel که دقیقاً محتوای ویدیوی شما را منعکس می کند، وقت بگذارید.

چگونه می توانم جلد Reel خود را پس از ارسال پست تغییر دهم؟

اکنون می‌توانید عکس روی جلد اینستاگرام خود را پس از پست تغییر دهید. به سادگی به حلقه خود بروید، روی آن کلیک کنید سه نقطه برای ویرایش، و انتخاب کنید پوشش دادن دکمه. از شما خواسته می شود یک قاب ثابت موجود را انتخاب کنید یا تصویر جلد خود را آپلود کنید.

بهترین سایز کاور حلقه اینستاگرام چه سایزی است؟

جلد حلقه اینستاگرام شما در یک نشان داده می شود نسبت تصویر 1:1 در شبکه نمایه شما و 4:5 در فید اصلی. با این حال، هنگامی که شخصی در حال مشاهده حلقه شما در تب اختصاصی قرقره های اینستاگرام است، عکس جلد شما را خواهد دید به طور کامل 9:16.

برای اینکه مطمئن شوید کاور ریل اینستاگرام شما بدون توجه به جایی که در آن مشاهده می شود عالی به نظر می رسد، توصیه می کنیم از تصویری با ابعاد 1080×1920 پیکسل استفاده کنید و جزئیات مهم را در ناحیه مرکزی 4:5 نگه دارید.

ناب فالوور برنامه ریزی، ساخت و ساز را آسان می کند زمان بندی حلقه های اینستاگرام از یک داشبورد ساده امروز آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

با برنامه ریزی آسان Reels در زمان و استرس کمتری صرفه جویی کنید و نظارت بر عملکرد از ناب فالوور. به ما اعتماد کنید، این بسیار آسان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا